ضمیر ناخوداگاه

ویندوز سیستم ذهنی خود را تغییر دهید

بدون دیدگاه

ویندوز سیستم ذهنی خود را به سمت خواسته تان تغییر دهید

ویندوز سیستم ذهنی را از طرق مختلف می توان برنامه ریزی گذشته ذهن ناخودآگاه را تغییر داد و در جهت خواسته و در راستای هدف قرار داد . به یاد داشته باشید ذهن ناخودآگاه شما مثل ویندوز نصب شده سیستم کامپیوتر است . به عبارتی تا زمانیکه ویندوز خاصی (تفکر غالب خاصی) در ذهن ناخودآگاه شما نصب شده است نمی توان در انتظار نتایج متفاوتی بود و هر چقدر در این زمینه تقلا کنید ، مثلا به جای ۸ ساعت کار روزانه ۱۸ ساعت هم کار کنید نتیجه یکسان خواهد بود و هیچ رهاورد دلخواهی برای شما ایجاد نخواهد شد . اما برای تغییر این سیستم نصب شده (ویندوز سیستم ذهنی) بر روی سیستم ما( ذهن ناخودآگاه شما ) راه های متفاوتی وجود دارد که در سلسله مقالاتی سعی شده است در این زمینه آگاهی شما عزیزان را ارتقا بخشیم تا نسبت به نصب سیستم عامل مناسب (ویندوز سیستم ذهنی) و متناسب با اهدافتون اقدام کنید.

روش اول ؛

به وضوح خواسته ها و اهدافتان را در زندگی تعریف کنید .

به قول ناپلئون هیل ، اکثر مردم جهان نمی دانند که از زندگی چه می خواهند
و هدفشان در زندگی چیست و به قول ارل نایتینگل موفقیت
یعنی  تحقق تدریجی یک آرمان ارزشمند .

موفقیت یعنی یک معلم مدرسه که درس می دهد چون درس دادن همان چیزی است که او می خواهد انجامش بدهد . موفقیت یعنی یک کارآفرین که کسب و کار خود را شروع کرده است زیرا این همان رویایی است که او می خواسته انجامش بدهد . موفقیت یعنی یک فروشنده که می خواهد بهترین فروشنده شرکتش باشد و همه تلاشش را می کند تا به این مهم دست یابد . موفقیت یعنی هر کسی که آرمانی معین و ارزشمند دارد ،
همان کاری که او با خرسندی تمام تصمیم گرفته است انجامش بدهد . اما با تمام این تفاصیل باید بگویم فقط ۵ درصد این افراد، موفق خواهند شد و مابقی متاسفانه شکست خواهند خورد ! رولو می – روانشناس بی بدیل- کتابی عجیب نوشته است با نام “ انسان در جستجوی خویشتن” و در این کتاب می گوید : در جامعه ما بزدلی نقطه مقابل شجاعت نیست بلکه نقطه مقابل شجاعت ، همرنگ جماعت شدن است . و از اینجا شما می توانید علت اکثر شکست ها را بیابید . پیروی از دیگران – مردم مثل دیگران عمل می کنند بدون آنکه بدانند چرا چنین قصدی دارند و یا به کجا قرار است برسند .

ما در سن ۷ سالگی خواندن و نوشتن را آموختیم. ما در سن ۳۰ سالگی آموختیم که برای امرار معاش کسب درآمد نماییم . در این سن نه تنها از عهده مخارج خود برآمدیم بلکه قادر شدیم خرج یک خانواده را نیز تامین کنیم . اما همچنان در سن ۶۵ سالگی نمی دانیم که در ثروتمندترین سرزمین شناخته شده روی زمین چگونه به استقلال مالی برسیم . چرا؟  همنوایی با دیگران. بیشتر ما دنباله روی آن دسته ۹۵ درصد شکست خورده هستیم. همان گروهی که به موفقیت نرسیده اند . آیا فکر کرده اید که چرا تعداد زیادی از انسانها صادقانه و مخلصانه سخت کار می کنند اما همچنان در زندگی خود چیز دندان گیری بدست نیاورده اند و در مقابل دیگرانی هستند که ظاهرا سخت کار نمی کنند و صاحب همه چیز هستند ؟ به نظر می رسد آنها صاحب دستان جادویی هستند. شنیده اید که مردم درباره آنها می گویند : دست به خاک می زنند طلا می شود . آیا توجه کرده اید که موفقیت انسانهای موفق تمامی ندارد و پیروزی پشت پیروزی کسب می کنند ؟ و در مقابل فردی که شکست خورده است ، زنجیره ی ناکامی هایش تمامی ندارد و شکست پشت شکست را تجربه می کند ؟
اختلاف آنها در یک چیز است : اهداف .انسانهای هدفمند موفق می شوند زیرا می دانند به کجا قرار است برسند .

به همین سادگی است ویندوز سیستم ذهنی. برخلاف آنها ، شکست خورده ها معتقدند که زندگی آنها تابع شرایط بیرونی استو این نیروهای بیرونی است که آنها را به این حال و روز انداخته است . به یک کشتی که برای مقصدی معین برنامه ریزی شده است توجه کنید . کاپیتان و خدمه به خوبی می دانند که کشتی در چه مدت به کجا خواهد رسید . این یک هدف معین است و با احتمال موفقیت ۹۹/۹۹ درصد به مقصد خواهد رسید . حالا به یک کشتی دیگر توجه کنید – درست مانند اولی – با این تفاوت که نه کاپیتانی آن را هدایت می کند و نه خدمه ای . این کشتی به مقصد ناکجا آباد سفر می کند، بدون هدف . ما فقط موتور این کشتی را روشن می کنیم و اجازه می دهیم حرکت کند . با من موافقید که اگر این کشتی موفق شود از بندر مبدا خارج شود با احتمال بسیار زیاد دیر یا زود در دریا غرق خواهد شد . این کشتی به هیچ جا نخواهد رسید زیرا این کشتی نه راهنمایی دارد و نه مقصد . بنابراین اولین ، مهمترین و پایه ای ترین قدم برای تغییر سیستم عامل شما در ذهن ناخودآگاهتان تعریف هدف و مقصد شماست . این مقاله در مورد ویندوز سیستم ذهنی بود و در مقالات بعدی اطلاعات ارزشمند متفاوتی را جهت در اختیار گرفتن افسار زندگی و چرخش آن به سمت ثروت، قدرت و موفقیت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

عالیجناب ذهن
 

نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی» کلید تحقق بزرگترین، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست

مجوزها