مشاوره تلفنی با استاد منصوری

واقعیت انکار ناپذیری که وجود دارد این است که همه آنچه در زندگی شاهد آن هستید شرایط و موقعیتی که در آن قرار دارید یا هر رابطه و دایره ارتباطی که در زندگی با آن مواجه هستید. نتیجه برنامه ریزی گذشته ذهن ناخودآگاه تان هست . و برای تغییر باید با اصول ذهن ناخودآگاه آگاهانه و عامدانه اقدام کنید .

من ابراهیم منصوری با تنظیم ذهن شما بر اساس اصول ذهن ناخودآگاه به شما در جهت تسریع و تسهیل تغییرات اساسی زندگیتان کمک خواهم کرد .

این مشاوره ها شامل تمام حوزه های زندگی از جمله : حوزه خانواده، مشکلات روابط با همسر، استرس، افسردگی، درمان افسردگی و اضطراب، حوزه تحصیلی و انتخاب رشته، حوزه سلامتی، تناسب اندام و وزن دلخواه و مشاوره پیشرفت مالی، ریشه یابی علل تمام مشکلات و رفع آن و تمام مسائلی که در زندگی شما باعث عدم آرامش و لذت بردن از زندگی میشود را شامل میشود .

تمام این تجربیات حاصل سالها تلاش بی وقفه و تحقیق و پژوهش در مورد اصول ذهن ناخودآگاه است . هدف ما هموار ساختن مسیر زندگی شما در جهت داشتن زندگی ایده آل شماست .

در چه زمینه ای مشاوره میخواهید

  • مشکلات خانوادگی و روابط
  • پیشرفت مالی و اقتصادی
  • افسردگی و درمان آن
  • مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته
  • تناسب اندام و رسیدن به وزن ایده آل

نتایج مشاوره ها

مشاوره تلفنی با سرکار خانوم سحریزدانی عضو دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه

سوالات متداول

درخواست مشاوره تلفنی

برای درخواست مشاوره لطفا درخواست خود را از طریق دکمه های مقابل ثبت فرمایید. پس از واریز وجه مشاوره برای تعیین وقت مشاوره با شما تماس خواهیم گرفت. تعهد ما طبق اصول حل مشکل شما و رسیدن به رضایتمندی است.

هزینه مشاوره تلفنی بدون محدودیت زمانی : 500 هزار تومان
هزینه مشاوره تصویری بدون محدودیت زمانی: 600 هزار تومان

فهرست