درود بر شما که صاحب بزرگترین در درونت هستی نیرویِ هوشمند
قدرت معجزه گر
قدرت حیرت انگیز

اینکه شما و هر کس دیگری این موضوع را به هر طریقی انکار کند یا آن را شعاری بخواند دلیل بر این نیست که چنین نیرویی در ذهن تو وجود ندارد ! این امر مانند اینه  که شما خورشید را در روز روشن و یا وجود و کارکرد جریان الکتریسیته را در زندگیت انکار کنی !

اما من ، ابراهیم منصوری ،  به این نیروی بی نهایت قدرتمند و هوشمند بعد از نزدیک به یک دهه مطالعات بی وقفه ایمان پیدا کردم و نحوه فعال سازی آن را برای ثروت ، سلامتی ، روابط عاشقانه با خدا و انسان ها را یافتم و از وقتی که این موضوع را با تمام سلول های وجودم پذیرفتم ، شکل دنیا برای من به آسانی و به سرعت تغییر کرد و تمام مواهب بی نهایتِ خدای مهربان در عالم هستی در زندگیم به مانند سیل جاری شد که از بابت سپاسگزاری اش زبان و وجودم همیشه قاصر است .

بعد از اتمام فارغ التحصیلی از دانشگاه صدا و سیما در سال ۱۳۸۵ و تحصیلات رسمی ام در حوزه ارتباطات در مقطع ارشد فکر می کردم که به نهایت علم و دانش رسیده ام ! و از این به بعد باید بنشینم و سیل ثروتی که برای من انباشته شده است ، را درو کنم ! اما بعد از تجربه برخی شرایط بهت آور ،  این انگاره بعد از پذیرش در مقطع دکترا هم طول کشید تا اینکه از ادامه تحصیل دکتری انصراف خود را اعلام کردم ، و بعد از روبرو شدن با چهره اصلی زندگی در اجتماع تازه فهمیدم که حتی در اول خط موفقیت هم نیستم !  و به این مرحله رسیدم که ؛

«تا بدانجا رسید دانش من// که بدانم همی که نادانم»

تا اینکه بعد از پذیرش اتفاقات جاریِ زندگی بدنبال تغییر شرایط رفتم و ساختم زندگیم را همانطور که در ذهنم ساخته بودم !

سالهای سال در مورد نقاط اشتراک و افتراق انسان های ثروتمند و موفق مطالعه کردم و از دو جنبه نزدیک به یک دهه در مورد آنها پژوهش انجام دادم . اولا در مورد « مولفه اصلی موفقیت » و ثانیا در مورد « قوانین لایتغیر جهان هستی» ، و سعی کردم برای این امر و یافته های خود مصداق های ملی و بین المللی بیابم و دریافتم که قانون اول (هدایت و مدیریت ذهن) اصل لازم استفاده و هم راستا شدن با قوانین دوم (سنت ها و قوانین لایتغیر جهانی) است .

خواندم و خواندم و خواندم تا عاشق همیشگی مطالعه شدم و به قول جیم رانِ بزرگ ،  تا ابد تصمیم گرفتم دانشجوی بسیار جدی موفقیت باشم و به شاه کلید های موفقیت رسیدم . شاه کلیدهایی که در دل خود یک شاه کلید بیشتر ندارد و آن همانا « توانایی هدایت و مدیریت ذهن» است .

شاه کلیدهایی که تیم تحقیقاتی ” عالیجناب ذهن” در پی آموزش آن می باشد ، به طور قطع بر چسب ” قیمت شما ” را در تمام جنبه های زندگی روز بروز ارتقا خواهد داد ، چرا که قطب نمایی به سوی سلامتی کامل، ثروت نامحدود ، روابط عالی و تمام موهبت هایی است که تا رسیدن به بالاترین برچسب قیمت برای شما با شما همراه خواهد بود .

می بینید که سیستم ذهن ناخودآگاه تو که – به غلط به اصطلاح مدرسان قانون جذب اسمش را جهان می گذارند -در مورد فرکانس و ارتعاش و حالت عاطفی تو به یک شکل و یکسان عمل می کند و بخاطر همین دقیق ترین سیستم موجود در کائنات است .

به عبارتی ، ذهن ناخودآگاهت یک عمل کننده است و کاری به این ندارد که ورودی و فرکانس و حالت عاطفی شما چیه ! ذهن ناخودآگاه توست که بدون اینکه شما آگاهی ازش داشته باشی زندگی تو هر اتفاقاتی که در زندگی تو رخ میده رو کنترل می کنه . این موضوع در مورد بیماری ، سلامتی ، روابط ناسالم و سالم ، ترفیع یا اخراج از شغل ، رشد و رونق کسب و کار یا ورشستگی و رکود و در یک کلام در بدبختی و خوشبختی تو مطابق با فرکانس ها و حالت عاطفی غالب تو عمل می کند .

بالطبع اگه ازش آگاهی داشته باشی در مسیر هدایت برکات به زندگیت فعال خواهد شد وگرنه هدایت ۹۰ درصدی زندگیت بصورت ناخودآگاه در دست قدرت اوست !

یعنی هیچی به ذاته وجود خارجی نداره ذهن ناخودآگاه توست که با ارسال فرکانس و غلبه چگونگی و کیفیت حالت عاطفی و ارتعاش تو خالق زندگی تو می شود . چون تو بوسیله ذهن ناخودآگاهت خالق اتفاقات و شرایط و موقعیت های زندگی خودتی .

دوست عزیزم ؛

دوستان عزیز؛ به خاطر داشته باشید آموزش رسمی شما را به خواسته هاتون نمی رساند بلکه این « خودآموزی» است که شما را به همه اهداف و رویاهاتون می رسونه. چون برای رسیدن به تمام اهداف و آرزوهاتون باید بزرگترین مهارت مورد اشاره در بالا رو به خوبی یاد بگیرید و صاحب « ذهن درخشان»  باشید . موضوعی که در سیستم آموزشی در دنیا از آن خبری نیست و نخواهد بود! همچنین  در این سایت « هوش معنوی » یا « spiritual intelligence »  را به عنوان با ارزشترین آگاهی در جهان برای ظهور تمام خواسته هاتون با کمترین تلاش فیزیکی ممکن،  یاد خواهید گرفت و خواهید دید که معجزات در زندگیتون هر لحظه جاری است. اما در حقیقت معجزه ای در کار نیست چون شما استاد مادر مهارتها شده اید که این ثروت، سلامتی، دوستان شاد و موفق و همه نوع برکات زندگی را مانند پاداشی بزرگ به شما هدیه داده است.

وارن بافت

جیم ران

آموزش و« خودآموزی» مبدا همه معجزات در زندگی شماست و همه معجزات زندگی تان تنها در صورت آگاهی و بکار بستن قوانین «ذهن» با کم ترین تلاش فیزیکی، جذب و ایجاد می شود، چون ذهن شما « عالیجناب» هدیه الهی و خدمتکاری وفادار برای شما آفریده شده است .

 

بخواهید همه اهداف و آرزوهاتون رو از راه آسان و بی دردسر به دست آورید .
این راه آسان ، مطمئن و تجربه شده توسط ” علوم ذهنی” به شما ارائه می شود چرا که ؛
« ذهن تو بهترین هدیه الهی و خدمتکاری وفادار برای خلق تمام رویاهاته»
« ذهن تو عالیجنابه »

مجموعه “عالیجناب ذهن”  با بیش از ۸ سال پشتوانه مطالعاتی از شاه کلیدهای موفقیت افراد موفق در جهان ، متعهّد است مسیر دستیابی به اهداف و رویاهای شما را فارغ از کوچکی و بزرگی آن ، برای شما تسهیل تر و تسریع تر کند .

 

ذهن ناخودآگاه تو سیستم نرم افزاری قدرتمند توست که فقط فرکانس و حالت عاطفی شما را میفهمه . وقتی بهش فرکانس فراوانی رو بدی کلید فراوانی ذهن ناخودآگاهت رو روشن میکنی تا مصادیق فراوانی را به سمت زندگی تو هدایت کنه ،  اگر فرکانس فقر رو بفرستی کلید فقر ذهن ناخودآگاهت رو فعال می کنی تا مصادیق فقر را به سمت زندگی تو جاری کنه !

 

این مجموعه برای فعالسازی این نیروی مسحور کننده و معجزه آفرین به شکلی ساده و آسان برای شما راه اندازی شده است.