ارتعاشذهن ناخودآگاه

دوره جامع تربیت ذهن خودآگاه , تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه

مربی دورهاستاد ابراهیم منصوری
سطح دورهاز پایه تا پیشرفته
تاریخ برگزاریفروردین 1400
مدت زمان6 ساعت

مربی دوره

ابراهیم منصوری نخستین مدرس و برگزار کننده دوره های اصول ذهن ناخودآگاه برای اولین بار در جهان با سابقه 10 سال تحقیق و پژوهش در مورد عملکرد و اصول ذهن ناخودآگاه به عنوان ریشه ی تمام قانون های جذب و راه های موفقیت هستند . ایشان جزو پذیرفته شدگان بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما در سال 85 در رشته ارتباطات و به عنوان پژوهشگر سازمان صدا و سیما میباشند. سوابق مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته بر اساس تنظیم و آماه سازی ذهن و همچنین مشاوره و راهنمای بیش از 1000 نفر در مسیر رشد و آگاهی با نتایج درخشان در طول این مدت را عهده دارند . حاصل تلاش ایشان در زندگی افراد شرکت کننده در دوره را در نتایج قرار گرفته در سایت و پیج عالیجناب ذهن میتوانید رصد کنید .

چکیده این دوره

این دوره به صورت ضبط شده و در 8 فایل آماده شده است . فایل ها به مرور زمان طبق نیاز بروزرسانی خواهد شد و در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار خواهد گرفت . همچنین این دوره از پشتیبانی گروه های واتساپی برخوردار است .که همان دوره سه ماهه نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه است.

تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه , راز رسیدن به آرزوها

در این گروه های واتساپ اجراها توسط خود استاد چک شده و در صورت نیاز با مشاوره ی تلفنی ایرادها رفع و به نتایج عالی از جذب در هر سه حوزه تبدیل خواهد شد . دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه دوره ای شگفتی ساز و معجزه آفرین و اولین قدم در مسیر تغییرات شما بر طبق اصول ذهن ناخودآگاه است. در این دوره نقره ای که در واتساپ برای پشتیبانی از این دوره تربیت ذهن خودآگاه و تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه فعال شده است . تکنیک های تکمیل کننده و جذب ساز دیگر نیز برای رشد جذب های شما آموزش داده میشود.

در این دوره سپاسگزاری به عنوان پایه اصلی اصول ذهن ناخودآگاه به صورت کامل تبیین شده است . و ذهن خودآگاه و ناخودآگاه به عنوان دو بخش تشکیل دهنده ذهن تعریف و کارکرد آنها بررسی میشود . مرحله به مرحله به تربیت ذهن خودآگاه پرداخته شده و ارتعاش ذهن ناخودآگاه در جهت خواسته ها تنظیم میشود . بدون گذراندن این مراحل ذهن خودآگاه ما به دلیل عدم تربیت آن مدام در حال تحلیل و ایجاد استرس خواهد بود . بنابراین برای داشتن آرامش واقعی در زندگی , سلامتی کامل جسم و تجربه روابط عاطفی عالی نیاز هست تا در مسیر تغییرات قرار بگیریم و با اصول بی نقص و ساده ذهن ناخودآگاه زندگی خود را بسازیم

ارتعاش ذهن ناخودآگاه

تربیت ذهن خودآگاه و تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه

بنابراین زمانی که ما از جایگاه و نقش ذهن خودآگاه و ناخودآگاه در زندگی خود آگاهی پیدا کردیم . با قدرتمندترین انتخاب هر لحظه خود و این آگاهی ,زندگی خود را آگاهانه و عامدانه بر اساس خواسته های خود شکل میدهیم . پس لازم است تا برای ذهن خود و دریافت آگاهی های لازم در جهت داشتن زندگی ایده آل خود زمان بگذاریم. در واقع این فقط سرمایه گذاری برای داشتن زندگی دلخواهمان است . که در طول مسیر زندگی به صورت دریافت مواهب و بهترین اتفاقات به ما برخواهد گشت  .

در این دوره کمک میکنیم با تنظیم ارتعاش ذهنتان زندگی جدید و دلخواهتان را بسازید.

فایل های این دوره بروزرسانی خواهد شد

سرفصل های دوره

دسترسی دوره 700,000 تومان

این دوره تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه برای چه کسانی توصیه میشود ؟

 • نمیدونم چطور به آرامش برسم ؟
 • در این وضعیت بد اقتصادی اوضاع خوبی ندارم
 • هیچ وقت نتونستم به خواسته هام برسم
 • با تمام تلاشی که انجام میدم ولی همچنان پیشرفتی ندارم
 • رابطه خوبی با همسر و اطرافیانم ندارم و هر چقدر سعی میکنم بهتر نمیشه
 • نمیتونم کسانی رو که بهم بدی کردن ببخشم
 • از خرج کردن میترسم و همیشه با ناراحتی پول خرج میکنم
 • از بیماریها و درد ها کلافه شدم و دنبال راهی ام تا به سلامتی برسم
 • چطور میتونم از افکار منفی دور بشم ؟

بهانه های شرکت نکردن در این دوره

 • امکان مالی برای شرکت تو دوره ندارم
 • باور نمیکنم چیزی تغییر کنه
 • دیگه از من گذشته که بخوام چیزی تغییر کنه
 • همه دوره ها به فکر پول برا خودشون هستن نه کمک به بقیه
 • مگه چه اتفاقی قراره بیوفته همین زندگی معمولی که دارم خوبه
 • مگه میشه اخه به آرزوها رسید

شرکت کنندگان دوره

سوالات متداول

پشتیبانی تا موفقیت

ارتباط مستقیم و پشتیبانی ویژه از طریق واتساپ

پشتیبانی مشاوره تلفنی

هدیه این دوره تخفیف 30 درصدی خرید مدیتیشن جذب پول غیرمنتظره

در این مسیر همراه شما هستیم تا پله های موفقیت را با اجرای درست خود پیش ببرید و شاهد رسیدن به قله های موفقیت خود در تمام زمینه ها باشید .

دسترسی دوره 700,000 تومان
فهرست