ضمیر ناخوداگاه

۷ ویژگی اساسی که فقط انسان های موفق می دانند

بدون دیدگاه

انسان های موفق نسبت به انسان های شکست خورده ویژگی های خاصی دارند که آنها را متمایز کرده است . انسانهای موفق که به اصول ذهن ناخودآگاه مسلط هستند در دنیا و در هر عصری در اقلیت قرار دارند ، این افراد نسبت به کسانی که از اصول ذهن ناخودآگاه و قانون جذب اطلاع آنچنانی ندارند و همیشه و در همه اعصار در اکثریت قرار داشته و دارند ، دارای مجموعه عادات متفاوتی می باشند . آنها همیشه خوشحال هستند .

از جریان زندگی و گذران عمرشون لذت می برند . این انسان های موفق صلح درونی و رفاه را همیشه احساس می کنند و چون ریشه موفقیت را طبق قانون جذب ( احساسات خوب و صلح درونی با خود) هر لحظه تجربه می کنند هر روز به موقعیت ها و شرایط رویایی خود هدایت می شوند .

آنها تفاوت بین واکنش و ایجاد انگیزه را می دانند و یاد گرفته اند تا خودشان و روحیه شان را با هم به تعادل برسانند . در ادامه هفت نکته ای که این انسان های ذاتا موفق دارند و از طریق آن به اهداف و آرزوهای خود می رسند را برای شما آورده ایم با برای دستیابی سریع و آسان به خواسته هاتون از آنها  بهره ببرید .

  •  زمان را صرف تعیین و رسیدن به اهداف خود می کنند

برای دستیابی به هر درجه ای از مهارت ،  اول باید اهداف و نقشه های خود را مشخص کنید . باید طرح و نقسه  و برنامه ریزی داشته باشید که با قوانین جهان هماهنگ باشد تا ضمن ایجاد هماهنگی از قوانین طبیعت برای تحقق سریع اهدافتون استفاده کنید .

برای این منظور لازم است جزئیات اهدافی را که می خواهید اول صبح یادداشت کنید و بعد به روز خود ادامه بدهید . و قبل از این که به خواب بروید دوباره اهدافتان را بخوانید . علاوه بر ایجاد یک برنامه واضح و مشخص ، تصمیم گیری و در اولویت قرار دادن کارهای مشخص می تواند ضمن اینکه بازی مفرحی برای شما ایجاد می کند احساسات شما را برای رویاپردازی و احساسات مثبت فعال نگه می دارد.

  •  انسان های موفق مسلط بر گفتار (زبان) و افکار خویش هستند

کسانی که زندگی را با یک طراحی آگاهانه پیش می برند ارزش قابل توجه نظارت بر افکار و زبان خود را کاملا درک می کنند . حذف سنجیده هر چیز منفی در حرف زدن و فکر کردن ، آن را تبدیل به یک رفتار نهادینه شده برای حفظ رویکرد مثبت زندگیتون می کند .

همچنین ، این افراد باورها و عواطف مثبت بیشتری را در خود می پرورانند که با اهدافی که دارند همخوانی دارد . افکار و کلمات ما قدرت عظیمی در رابطه با واقعیت های فیزیکی ما دارند . برای اینکه فرد موفقی شوید ، باید مدتی بطور عمدی و کاملا آگاهانه آنچه را که فکر می کنید و می گویید ، کنترل کنید و هر چیزی را که با اهدافتان همخوانی ندارد ، تغییر دهید تا با نهادینه شدن و تثبیت آن در ناخودآگاهتان ضمن تبدیل به عادت شما ، در تحقق رویاهای شما کمک کند .

  • معتقدند که هر چیزی امکان پذیر است

باور و ایمان به اینکه ” هر چیزی امکان پذیر است”  برای انسان های موفق کاملا امری عادی است . آن ها می دانند که در نظر گرفتن تمام احتمالات  آنها را با فضای جدیدی روبرو می کند و وقایع بصورت معجزه وار برای آنها رخ می دهد .

به عبارتی ، انسان های موفق ذاتا هرگز در مورد این که چه اتفاقی خواهد افتاد نگران نیستند ؛ فقط می دانند که این اتفاق قرار است که بیافتد و به خود تلقین کرده اند که هر اتفاقی بیفتد به نفع آنها خواهد بود . برای رسیدن به این درجه از توکل و ایمان ، باور داشته باشید که چیزی که می خواهید به سمت شما خواهد آمد و تسلیم این واقعیت که ،  این امر پیش خواهد آمد،  بشوید .

این کار در حقیقت یکی از آسان ترین بخش های این فرآیند است که شما باید هر کنترلی را که مانع از ظهور قدرت خلق شما می شود رها کنید و این واقعیت را که خواسته و هدف شما هم اکنون متعلق به شما است ، در آغوش بگیرید .

  •  انسان های موفق به کارما و قانون جذب اعتقاد دارند .
    اینکه هر آنچه را که به کائنات ساطع می کنند به آن ها باز خواهد گشت

هرچیزی را که فکر می کنید ، احساس می کنید ، باور می کنید و می گویید مثل بومرنگ به دنیا ارسال می شوند و همیشه به شما بازمی گردند . کسانی که زندگی مثبت و پرنعمتی را می خواهند ، این تصمیم آگاهانه را می گیرند که اغلب تا جایی که امکان دارد انرژی مثبت ساطع کنند و به فضای درون و بیرونی خود انعکاس دهند .

انسان های موفق همیشه به دیگران کمک می کنند ؛ از موفقیت کسانی که در اطرافشان هستند لذت می برند؛ به دنبال راه هایی برای خدمت و کمک به دیگران هستند ؛ هر زمان که فرصتی پیش آید ، شادی را به اشتراک می گذارند .

از همه مهم تر، آنها میدانند که چگونه همه چیز به هم متصل است و هر کس یا هر چیزی که با آن مواجه می شوند صرفا انعکاسی از خودشان است . بنابراین باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که هر انرژی که مایل به بازگشتش به سمت خودتان هستید ، باید انرژی ای باشد که شما می خواهید در جهان گسترش دهید .

  •  انسان های موفق خودشان را با افراد و محیط های مثبت احاطه می کنند :

انسان های موفق کسانی را که با اصول ابتدائی و اولیه ذهن ناخودآگاه و قانون جذب آشنا هستند میدانند که چقدر مهم است که خودشان را با چیزهای مثبت احاطه کنند . و تنها سعی می کنند شرایطی که به آن ها انگیزه می دهد و یا با کسانی که الهام بخش آن ها بوده و از آن ها حمایت می کنند ، سر و کار داشته باشند .

برای موفق شدن ضروری است که شما نیز به افراد موفق و کسانی که انرژی حمایتی متقابل را ساطع میکنند ، نزدیک شوید . این امر نه تنها باعث یادگیری از دیگران می شود ، بلکه باعث میشود انرژی لازم را برای خلق اهداف و رویاهایتان به دست بیاورید .

  • انسان های موفق بر این باورند که فراوانی نعمت حق طبیعی آنهاست:

انسان های موفق ذاتا  بر این باورند که پول ، ثروت و فراوانی در همه اشکال چیزیست که آن ها مستحقش هستند . معتقدند که داشتن نعمت و تجمّل و بهره بردن از امکانات لاکچری و تمام چیزهایی که خواهان آن هستند ، غیر اخلاقی نیست . انسان های موفق ذاتا موفق درمی یابند که فراوانی نعمت ، تجربه های جدید را به ارمغان می آورد و تجربه های جدید همان معنای زندگی است .

انسان های موفق می دانند که بودن در اطراف چیزهایی که معرف فراوانی هستند ، نوسان انرژی ساطع شده توسط آن ها را بالا نگه می دارد و راه را برای فرصت ها و تجربیات بیشتر باز می کند . این موضوع می تواند فراوانی (نعمت) عشق ، فراوانی دوستان و یا فراوانی پول باشد . با آگاه شدن از این که فراوانی چیز  بسیار خوبی است ، ما اجازه می دهیم چیزهای خوب بیشتری به زندگی ما وارد شوند .

  • انسان های موفق به سپاسگزار بودن اعتقاد دارند :

از همه مهم تر ،انسان های موفق ذاتا درک می کنند که سپاسگزار بودن یکی از موارد لازم یک زندگی شاد و موفق است . این امر نه تنها باعث ارتعاش شخص می شود ، بلکه به جهان نشان می دهد که ما از چه چیزی لذت می بریم و چه چیزی را بیشتر می خواهیم .

حتی آنچه ممکن است ظاهرا یک تجلی کوچک باشد ، سزاور قدردانی است و همیشه چیزهای زیادی برای سپاسگزار بودن وجود دارد . همچنین سپاسگزاری ، سریع ترین راه برای رسیدن به ” ذهنیت فراوانی” و تطبیق ارتعاش احساسی  با جریان رفاه و شادی است . قدردانی مثبت انرژی شما را به جایی می رساند که شما را برای خواسته هایخود پذیرا و نزدیک و نزدیک تر می کند .

چیزی که ما از آن قدردانی می کنیم فزونی می یابد گستره وسیعی از احتمالات وجود دارد ؛ هر چیزی می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد . برای تسلط بر سرنوشتمان ، به سادگی باید از ابزار استفاده کنیم و درک کنیم که جهان و قوانین آن همیشه و همیشه ، از ما حمایت می کند . پس می توانیم آرام باشیم و منتظر بشویم تا خواسته های ما به طور کامل در طول زمان آشکار شوند .

چرا که ما خلق کننده سرنوشت خودمان هستیم و تمام قوانین طبیعت نیز از این موضوع حمایت می کند . موضوعی که انسان های موفق را از دیگران متمایز و متفاوت کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عالیجناب ذهن
 

نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی» کلید تحقق بزرگترین، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست

مجوزها