دوره مقدماتی اصول ذهن ناخودآگاه , سپاسگذاری صحیح

مربی دورهاستاد ابراهیم منصوری
سطح دورهاز پایه تا پیشرفته
تاریخ برگزاریدی ماه 1399
مدت زمان110 دقیقه

سپاسگزاری صحیح شاه کلید جذب ها

در این دوره سه جلسه ای که به صورت فایل صوتی آماده شده و قابل دانلود هست . شما سپاسگزاری صحیح را به عنوان پایه و مقدمه ای بر تمام آموزه های اصول ذهن ناخودآگاه خواهید آموخت . سپاسگزاری شاه کلید جذب ها و  رایگانترین و در عین حال قدرتمندترین تکنیک از سمت خدا به تمام انسانهاست . فارغ از مذهب , نژاد, جنس و هر موقعیت و ویژگی که دارند . در واقع پایه و اساس است که اصول ذهن ناخودآگاه  پیکره اش بر همین پایه بنا میشود .

پس اگر دنبال تغییرات اساسی در زندگیتان هستید . اگر از لحاظ مالی و یا در حوزه سلامتی مشکل دارید . و اگر دنبال تجربه روابط رویایی هستید . در این دوره با ما همراه باشید . و وارد مسیر جدیدی از برکات و فراوانی های بی پایان خدا شوید .

سپاسگزاری نزدیکترین ارتعاش به خداست

سپاسگزاری صحیح در کنار اصول ذهن ناخودآگاه اگر قرار بگیرد باعث جاری شدن برکات و اتفاق افتادن معجزات میشود . چون با سپاسگزاری ذهن و قلب آرام شده و ذهن آرام جاذب برکات است . با سپاسگزاری به دلیل دیدن موهبت های زندگی به جای توجه کردن بر نداشته هایمان با مرور و تکرار آن و داشتن فکر و حس مثبت , ذهن ناخودآگاه مجری همان ارتعاش میشود . و از همان نوع بیشتر و بیشتر جذب میکند .

تاثیرات نامحدود سپاسگزاری بر سلامت بدن انسان

زمانی که شخص سپاسگزاری انجام میدهد دو هورمون دوپامین و سروتونین در بدن ترشح میشود که این دو هورمون مانع از افسردگی میشود . همچنین با کم شدن استرس در بدن سیستم ایمنی بدن نیز افزایش پیدا میکند . به این دلیل که بدن به جای مقابله با استرس به تقویت سیستم ایمنی خود میپردازد . و اینها تنها اندکی از تاثیرات نامحدود شکرگزاری بر جسم و سلامتی آن است . بنابراین زمانیکه سپاسگزاری به شکل مسمتر و با عشق و علاقه انجام میشود . نه اینکه از سر رفع تکلیف تنها جملاتی را بیان کنیم . آنگاه علاوه بر جاری شدن برکات در زندگی باعث تضمین سلامتی جسم و روح نیزمیشود .

سرفصل های دوره

نتایج شرکت کنندگان در دوره

دوستانی که در این دوره سه روزه شرکت کردند. در همان جلسات جذب های عالی تجربه و گزارش نمودند. که خدا را بابت ورود برکات به زندگی آنها سپاسگزاریم


نگاهی بر نتایج این دوره معجزه ساز

پیشنهاد ویژه ما به شما

پیشنهاد میشود بعد از گذراندن این دوره مقدماتی و آشنایی با سپاسگزاری صحیح شروع به نوشتن سپاسگزاری های خود به صورت روزانه و مستمر کنید .تا ذهن و قلبتان آرامش لازم برای ورود به دوره جامع را کسب کند . و سپس اقدام به تهیه دوره تربیت جامع ذهن خودآگاه , تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه نمایید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست