درباره مجموعه عالیجناب ذهن
اینکه شما و هر کس دیگری این موضوع را به هر طریقی انکار کند یا آن را شعاری بخواند دلیل بر این نیست که چنین نیرویی در ذهن تو وجود ندارد ! این امر مانند این است که شما خورشید را در روز روشن و یا وجود و کارکرد جریان الکتریسیته را در زندگی ات انکار کنی !
ادامه مطلب

زمینه های مختلف مشاوره

مشکلات خانوادگی و روابط

در بسیاری از موارد که اختلاف بین خانواده ها و زوجین پیش می آید حتی با مراجعه به روانشناس این مسائل نه تنها حل نمیشود بلکه بدلیل عدم آگاهی طرفین از دلایل پیش آمد این اختلاف رفته رفته به معظل غیر قابل حل تبدیل میشود و آسایش و آرامش خانواده و اشخاص را بر هم میزند در مشاوره های مربوط به روابط و مسائل خانوادگی به کشف دلیل ایجاد این اختلاف ها و رفع این مسائل به سادگی پرداخته میشود.

پیشرفت مالی و اقتصادی

به خاطر عدم آگاهی اکثریت جامعه از کارکرد ذهن به ویژه ذهن ناخودآگاه با تمام  فعالیت های فیزیکی سخت و طاقت فرسا و اختصاص زمان زیادی از زندگی برای فعالیت در جهت کسب پول همچنان هیچ پیشرفتی حاصل نمیشود و نهایت در حد گذران روزمره امورات زندگی است در مشاوره های تلفنی علل عدم پیشرفت مالی شناسایی و راهکارهای ساده و جذب ساز که باعث پیشرفت حیرت آور از لحاظ مالی و اقتصادی شود در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

افسردگی و درمان آن

در این روزگار پر از استرسی که انسان ها به دلیل عدم آگاهی خود ساخته اند علم پزشکی تنها درمان افسردگی را از راه تجویز داروهای ضد افسردگی میداند که نه تنها از درمان این مشکلات عاجز است بلکه باعث حادتر شدن موضوع میشود اما با ریشه یابی این بیماری در مشاوره های تلفنی میتوان از ساده ترین راهکارها کمک گرفت و درمان آن نیز در مدت زمان کوتاه و با لذت بخش ترین و موثرترین شیوه ها انجام خواهد گرفت تمام مشکلاتی که برای سلامتی پیش می آید حاصل عدم آگاهی از اصول ذهن ناخودآگاه است.

مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

با آگاهی از این موضوع که تنها ذهن آرام میتواند قدرتمندانه و به درست ی فعالیت داشته باشد در زمینه مشاوره های تحصیلی اقدام به تربیت و آرام کردن ذهن مشوش نموده و کارایی ذهن به میزان چشمگیر افزایش خواهد یافت تا فرد با کار بر ذهن خود به پیشرفت های عالی تحصیلی نائل آید.

این مجموعه برای فعالسازی این نیروی مسحور کننده و معجزه آفرین به شکلی ساده و آسان برای شما راه اندازی شده است.

درباره استاد منصوری

من ، ابراهیم منصوری ، به این نیروی بی نهایت قدرتمند و هوشمند بعد از نزدیک به یک دهه مطالعات بی وقفه ایمان پیدا کردم و نحوه فعال سازی آن را برای ثروت ، سلامتی ، روابط عاشقانه با خدا و انسان ها را یافتم و از وقتی که این موضوع را با تمام سلول های وجودم پذیرفتم ، شکل دنیا برای من به آسانی و به سرعت تغییر کرد. و تمام مواهب بی نهایتِ خدای مهربان در عالم هستی در زندگیم به مانند سیل جاری شد که از بابت سپاسگزاری اش زبان و وجودم همیشه قاصر است.مجموعه عالیجناب ذهن  با بیش از ۱۰ سال پشتوانه مطالعاتی از شاه کلیدهای موفقیت افراد موفق در جهان ، متعهّد است مسیر دستیابی به اهداف و رویاهای شما را فارغ از کوچکی و بزرگی آن ، برای شما تسهیل تر و تسریع تر کند.اگر فرکانس فقر را بفرستید کلید فقر ذهن ناخودآگاهتان را فعال می کنید تا مصادیق فقر را به سمت زندگی شما جاری کند. ابراهیم منصوری نخستین مدرس و برگزار کننده دوره های اصول ذهن ناخودآگاه برای اولین بار در جهان با سابقه بیش از ۱۰ سال مطالعه ، تحقیق و پژوهش در مورد عملکرد ذهن ناخودآگاه به عنوان قدرت درونی بشر و ریشه تمام قانون های جذب و راه های موفقیت هستند . ایشان جزو پذیرفته شدگان بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما در سال ۸۵ در رشته ارتباطات و به عنوان پژوهشگر سازمان صدا و سیما می‌باشند .  

شاه کلیدهایی که تیم تحقیقاتی ” عالیجناب ذهن” در پی آموزش آن می باشد ، به طور قطع بر چسب ” قیمت و ارزش شما ” را در تمام جنبه های زندگی روز بروز ارتقا خواهد داد ، چرا که قطب نمایی به سوی سلامتی کامل، ثروت نامحدود ، روابط عالی و تمام موهبت هایی است که تا رسیدن به بالاترین برچسب قیمت برای شما با شما همراه خواهد بود .می بینید که سیستم ذهن ناخودآگاه تو که به غلط به اصطلاح مدرسان قانون جذب اسمش را جهان می گذارند ، در مورد فرکانس و ارتعاش و حالت عاطفی تو به یک شکل و یکسان عمل می کند و بخاطر همین دقیق ترین سیستم موجود در کائنات است. ذهن ناخودآگاه تو سیستم نرم افزار قدرتمند توست که فقط فرکانس و حالت عاطفی شما را میفهمد . وقتی به آن فرکانس فراوانی رو بدهید کلید فراوانی ذهن ناخودآگاهتان را روشن میکنید تا مصادیق فراوانی را به سمت زندگی شما هدایت کندسوابق مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته بر اساس تنظیم و آماده سازی ذهن و همچنین مشاوره و راهنمایی بیش از هزار نفر در مسیر رشد و آگاهی و موفقیت با نتایج درخشان در طول این مدت برگزاری دوره ها و مشاوره ها را عهده دارند.تمام این تجربیات حاصل سال ها تلاش بی وقفه و تحقیق و پژوهش در مورد اصول ذهن ناخودآگاه است . هدف ما هموار ساختن مسیر زندگی شما در جهت داشتن زندگی ایده آل شماست. 

سوالات متداول

شما میتوانید بعد از انتخاب نوع مشاوره از طریقه دکمه پرداخت وارد صفحه پرداخت شده و حق مشاوره خود را پرداخت کنید.

برای نوبت گیری مشاوره کافی است نوع مشاوره خود را از صفحه انتخاب کنید و پس از پرداخت حق مشاوره در اولین فرصت از ساعات کاری با شما تماس گرفته میشود و زمان مشاوره شما ظرف حداکثر یک یا دو روز تنظیم میگردد.

برای درخواست مشاوره لطفا درخواست خود را از طریق دکمه های مقابل ثبت فرمایید. پس از واریز وجه مشاوره برای تعیین وقت مشاوره با شما تماس خواهیم گرفت. تعهد ما طبق اصول حل مشکل شما و رسیدن به رضایتمندی است.

هزینه مشاوره تلفنی بدون محدودیت زمانی : ۵۰۰ هزار تومان
هزینه مشاوره تصویری بدون محدودیت زمانی: ۶۰۰ هزار تومان

در صورت نیاز ضروری و فوری به مشاوره میتوانید بعد از انتخاب نوع مشاوره و پرداخت هزینه از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۴۴۱۱۸۶۵۱ در ارتباط باشید تا در اسرع وقت زمان مشاوره برای شما تنظیم شود.