ضمیر ناخوداگاه

تضمین سلامتی با انرژی مثبت در ضمیر ناخودآگاه

بدون دیدگاه

ذهن ناخودآگاه به عنوان یکی از قسمت های اصلی ذهن هر فردی است . که در زندگی روزمره و انجام فعالیت های انسان تاثیر بسزایی دارد . اما اغلب غفلت از آن موجب جذب نیروهای منفی و عدم رسیدن به کامیابی می شود . به هر میزان که جذب انرژی مثبت و تفکر مطلوب در ذهن ناخودآگاه بیشتر باشد . در نتیجه اتفاقات مثبت نیز احتمال وقوع بیشتری پیدا می کنند . بنابراین رابطه مستقیم بین ذهن و سلامتی وجود دارد .

ضمیر ناخودآگاه که اغلب با عنوان بدنه کوه یخی ذهن شناخته می شود . قسمت بزرگ و اصلی مغز را تشکیل می دهد. و با وجود این که پنهان است و همان طور که از اسم آن پیداست به صورت ناخودآگاه عمل می کند . اما تاثیری شگرف بر نتیجه افکاری دارد که ما با آنها سر و کار داریم .

انرژی مثبت
انرژی مثبت

اما چگونه می شود از ذهن ناخودآگاه برای تضمین سلامتی همیشگی استفاده کرد ؟

افکار و ایده هایی که در ذهن ناخودآگاه ما وجود دارند و ما اغلب به صورت هوشیارانه به آنها فکر نمی کنیم . در این قسمت ذخیره شده و در مواقعی که مغز در حال استراحت می باشد . یا در موقع خواب این افکار می توانند خود را به ذهن هوشیار برسانند .

از آنجایی که اطلاعات مختلف قابلیت ذخیره شدن در ذهن را دارند. می توان به عامل سلامتی نیز اشاره کرد. سلامتی و ایجاد افکار مثبت در این زمینه در ذهن ناخودآگاه می تواند عوامل و انرژی مثبت بیرونی را جذب کرده . و فرد را قادر به انجام کارهایی می کند که در تعیین سلامتی او نقش مهمی دارند .

ذهن ناخودآگاه و سلامتی

 ذهن و سلامتی
ذهن و سلامتی

در واقع می توان به ضمیر یا ذهن ناخودآگاه خود آموزش داد تا جهت رسیدن به موفقیت و سلامتی گام بردارد . از قدرت پنهان ذهن خود غافل نشوید تا بتوانید واکنش هایی را که در مراحل مختلفی از زندگی  از خود بروز می دهد برنامه ریزی کنید . همه آن چیزی را که به وسیله حواس پنجگانه درک می شوند در نهایت در ذهن ناخودآگاه ذخیره می شوند تا در آنجا تحلیل و بررسی شوند . زمانی که به سلامتی فکر می کنید . این احساسات در ذهن ذخیره می شوند . و در نهایت خاطراتی مشابه برای شما بازسازی می گردد.

ذهن ناخودآگاه می تواند در قلمرو ذهن شما تعادل مطلوبی از حیات را ایجاد کند . در نتیجه به شما اجازه می دهد تا مطابق و همسو با هر آنچه که به آن فکر کرده اید حرکت کنید . در نهایت زمانی که به سلامتی فکر می کنید . این قلمر در ذهن ناخودآگاه شما ایجاد تعادل می کند .

عوامل بیرونی و فاکتورهای خارجی خود را با ذهن هماهنگ کرده و در جهتی که برای سلامتی شما مطلوب باشد عمل می کنند . زمانی که ورزش می کنید یا از غذاهای سالم استفاده می کنید . با تلقین و افکار و انرژی مثبت در ذهن می توانید نتیجه ای مطلوب و دلخواه کسب کنید . همانند مصرف داروهایی که با تلقین دارای تاثیر بیشتری بر بیمار می شوند و در نهایت بهبودی را برای او به ارمغان می آورند .

انرژی مثبت در جهت سلامتی
انرژی مثبت در جهت سلامتی

چگونگی جذب نیروها و انرژی مثبت

در مواقع فکر کردن به همه عوامل مثبت به صورت ناخوداگاه جذب چیزهایی می شوید. که می توانند نتایج مثبت بیشتری برای شما ایجاد کنند . با ایجاد یک تصویر خوشایند از سلامتی ، افکاری که در قسمت خودآگاه دارید به قسمت ناخودآگاه مغز روانه می سازید. و این امر به عنوان یک حقیقت در ذهن پذیرفته می شود . و شما در مراحل بعدی به سوی همه فاکتورهایی که می توانند سلامتی شما را تضمین کنند گام برمی دارید .

باید ذهن ناخودآگاه در جهتی آموزش داده شود که تنها به عوامل و انرژی مثبت در جهت کامیابی و سلامت و موفقیت فکر کند. تا بتواند همه نیروهای مثبت را به خود جذب کند . تکرار با جملات مثبت و فکر کردن به جوانب خوب در هر کاری یکی از گام های موثر در جهت پرورش صحیح و آگاهانه ذهن در قسمت ناخودآگاه می باشد .

در واقع نقش ذهن ناخودآگاه در سلامتی این است که می تواند به ما هشدار بدهد. و ما را راهنمایی کند تا بتوانیم فرایندهای حیاتی زندگی را به شکلی صحیح باور کنیم و آنها را به صورت درست درک کرده و به خاطر بسپاریم . اگر خواسته ما مبنی بر سلامتی با قانونمندی های موجود در جهان همسو باشد . در نهایت نیروهای طبیعی که در اطراف ما وجود دارند همسو با ما و ذهن ما حرکت می کنند تا نتیجه ای که می خواهیم کسب کنیم .

اندیشه های مثبت انرژی مثبت زیادی دارند که ارتعاشات موجود در آنها  می تواند در خلق آنچه که می خواهیم موثر باشد .

shokrgozari_01
شکرگزاری

با انرژی مثبت حاصل از فکر مثبت سلامتی تضمین است

زمانیکه شما به سلامتی فکر میکنید . ارتعاش غالب شما در این زمینه بر روی سلامتی تنظیم میشود . و بر همین اساس بدن شما هم در جهت دستیابی به سلامتی خود را تنظیم میکند . و این رودنی در رسیدن به سلامتی است .

افکار و احساسات از هر نوع که باشند . ذهن ناخودآگاه ما به عنوان اجرا کننده ای فقط در جهت اجرای آنها پیش میرود . و جذب هایی متناسب با همان نوع از انرژی ها در زندگی متجلی میسازد .

پس برای برنامه ریزی ذهن در جهت رسیدن به سلامتی و خواسته ها , اول باید نیروهای مثبت را جذب کرد . و طبق آن در جهت دریافت پیش رفت . نیروها و انرژی های مثبت حاصل از تصاویر و افکار و احساسات مثبت که باعث ایجاد ارتعاش خوب و مثبت شوند . و این در تضمین سلامتی بسیار موثر هست اینکه ما در مورد سلامتی خود چطور می اندیشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عالیجناب ذهن
 

نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی» کلید تحقق بزرگترین، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست

مجوزها