ضمیر ناخوداگاه

ارتعاش ، فرکانس و رازهای آن در جذب خواسته ها

بدون دیدگاه

برای آگاه شدن از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب باید آگاهی خود را از دایره دیدنیها وسعت ببخشیم ! به عبارتی برای جذب لوازم فیزیکی در این دنیای مادی باید بدانیم ساده ترین و قدرتمندترین راه برای جذب هر آنچه در دنیای مادی می خواهیم ، استفاده از ظرفیت و قدرت بی پایان دنیای غیر فیزیکی است .

دنیای غیرفیزیکی

برای اینکه از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب بهتر آگاهی داشته باشیم باید بپذیریم که تفکر و احساس دو بال پرواز برای دنیای غیر فیزیکی هستند

که از طریق این دو بال می توانیم بر روی هر آنچه می جوئیم و می خواهیم بنشینیم ! و به آنها دست پیدا کنیم . برای اینکه بتونین از قانون جذب به نفع خودتون بهره ببرین ، خیلی مهم است که بدونین که لوازم دنیای فیزیکی از خانه های لوکس گرفته تا ماشین های لوکس و سفر به اقصی نقاط دنیا و بدست آوردن هر آنچه می خواهید چطور توی دنیای فیزیکی ظاهر میشن . قانون ارتعاش میگه : هر چیزی بر روی فرکانس مخصوص خودش در حال ارتعاش هست . توجه داشته باشید که گفتیم هر چیزی ، چه قابل رویت و مشاهده باشه چه نباشه یک فرکانس یا الگوی پرانرژی داره .

منبع واحد انرژی

برای آگاهی یافتن از ارتعاش و نحوه عمل آن باید ابتدا قبول کنیم که به طور کلی یک منبع انرژی خالص وجود داره که می تونه توی محدوده بی پایانی از فرکانس ها ارتعاش داشته باشه . هر کدوم از این فرکانس ها یک نقطه شروع منحصر به فرد دارن و همچنین با سایر چیزهایی که بر روی یک فرکانس مشابه ارتعاش دارند هم ارتعاش هستن و این قدرت منبع واقعی و قدرتمندی است که پشت جذب چیزهایی که می خواهیم به زندگیمون جذب کنیم ، وجود داره .

جسم فیزیکی شما ابزار تفسیر ارتعاش شماست !

بدن و جسم فیزیکی که شما در اختیار دارید هویت شما نیست ، بلکه تنها ابزاری هست که در اختیار شما قرار گرفته تا بتونین به کمک آن ماهیت افکار و اطلاعات رو تغییر بدین . این ابزاریه که برای تفسیر به کار برده میشه و این توانایی رو داره که ارتعاش رو به صورت یک تجربه فیزیکی تفسیر کنه . برای آگاهی صحیح از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب باید سعی کنیم هر موضوعی را با این واژه ها تعریف کنیم ! ما بخاطر بدن ها و حواس فیزیکی ای که داریم ، می تونیم فرکانس ها رو به آگاهی های مختلفی مثل دیداری ، بویایی ، لامسه ، صوتی و چشایی تبدیل کنیم . اما فراتر از همه تفسیر هایی که از طریق بدن های فیزیکی خودمون انجام میدیم ، یک فرکانس ارتعاشی در ریشه تک تک چیزهایی که به این شکل حس می کنیم ، وجود داره . این چیزیه که بدن های فیزیکی ما رو فوق العاده می کنه . بدن ابزاریه که هدفش تفسیر یا ترجمه ارتعاش به شکل تجربه هایی برای ماست .

ارتعاش , فرکانس
ارتعاش , فرکانس

هر فرکانس این توانایی رو داره که یک چیز منحصر به فرد رو خلق کنه . هر چیزی که شما می بینین صرفا فرکانسی متفاوت از یک منبع انرژی هست که سرچشمه تمام فرکانس هاست . همون چیزی که به نظر می رسه ماهیتی جامد داشته باشه ، چیزی جز یک انرژی در حال ارتعاش نیست . بدن های فیزیکی ما نیز فرکانس منحصر به فردی دارن و فرکانس هر شخص گستره تجربیات اون شخص رو محدود می کنه چون اون فرکانس تنها در کنار فرکانس هایی قرار می گیره که باهاش مطابقت دارن . به عبارت دیگه حواس فیزیکی محدوده عملیاتی محدودی دارن . توهّم زمان هم بخشی از تفسیر ای هست که حواس فیزیکی درک می کنن . اندازه گیری زمان بدون حواس فیزیکی امکان پذیر نیست . این مفهمومیه که انسان ها اون رو به وجود آوردن .

وضعیت فعلی ما انعکاسی از وضعیت ارتعاشی و احساسی ماست

برای اینکه بتونیم با بکارگیری بدن چیزی فراتر از اون چیزهایی که حواس فیزیکی می تونن شناسایی کنن رو تجربه کنیم و چیزهایی که فراتر از فرکانس فعلی ما هستن رو جذب کنیم ، ما از ذهن و قوه تخیل مون استفاده می کنیم تا تفسیر هایی تعمّدی رو ایجاد کنیم .

ارتعاش , فرکانس در جذب
ارتعاش , فرکانس در جذب

به زبان ساده تر برای اینکه چیزهایی را که می خواهیم بصورت ساده و آسان به زندگی خود جذب کنیم باید از تفکر و احساسات و ارتعاشات متناسب با آن استفاده کنیم تا هر چیزی را که بخواهیم به زندگی خود جذب کنیم . چرا که وضعیت فعلی ما انعکاسی از وضعیت ارتعاشی و احساسی ماست که زندگی و وضعیت و شرایط کنونی را برای ما خلق کرده استموضوعی که ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب بر اساس ان عمل می کند . برای اینکه بتوانیم به جذب خواسته های خود برسیم و به زندگی ما وارد بشن باید ارتعاشات و فرکانس متناسب و هم مدار آن را به جهان بفرستیم . دقت داشته باشید که این عمل از درون اتفاق می افتد چون ارسال از درون و منشا احساسی و ارتعاشی و فرکانسی ماست . بخاطر همین هر قدرتی در درون ماست و می توانیم متناسب با هر چیزی که می خواهیم به جهان بفرستیم تا هر چیزی را که می خواهیم برای ما خلق بشه و این بصورت صد در صدی و قطعی است . تفسیر هایی که از حواس فیزیکی ما فراتر میرن و وارد محدوده غیرفیزیکی میشن .

نقطه شروع ارتقاء فرکانس شما

اشیا از طریق تصورات ما به سرعت واقعی میشن ولی با این وجود از طریق حواس فیزیکی ما قابل درک نیستن و تنها به شکلی غیر فیزیکی به وجود میان . حالت های ذهنی و احساسی این توانایی رو دارن که با عبور از محدودیت های فرکانس فیزیکی فعلی ، چیزهای جدیدی رو خلق کنن . بنابراین حالات ذهنی و احساسی شما ، سطح ارتعاش شما رو بالاتر برده و به سایر مکان ها ، جایی که می تونین چیزهای دیگه ای رو جذب کنین ، می برن. این نقطه شروعه . این نقطه آغازی برای انتقال فرکانس به تفسیر های فیزیکی جدید یا واقعیت های جدید هست . زمانی که این ارتعاش یا فرکانس جدید با تسلط کامل حفظ بشه ، با فرکانس های مشابه خودش هم ارتعاش میشه وحواس فیزیکی قادر خواهند بود تا اون فرکانس های جدید رو به شکل یک واقعیت جدید تفسیر کنن . به همین دلیل تفکر و تصور از اهمیت بالایی برخوردار هستن . اونها شتاب دهنده تجربیات و واقعیت های جدید هستن . شما می تونین چیزهای خاصی رو توی افکارتون حس کنین ،

اگرچه هنوز نمی تونین اونها رو توی دنیای واقعی و به کمک حواس فیزیکی تون ببینین و به زندگی خودتون جذبش کنین . این بخاطر اینه که فرکانسِ بدنِ فیزیکی شما که شامل حواسِ فیزیکیِ شما هم میشه ، هنوز با فرکانس اون چیزی که شما توی ذهنتون خلق کردین ، هم ارتعاش نشده . حواس فیزیکی توی فرکانس فعلی خودشون می مونن . بنابراین اونها تنها اطلاعات حسی ای رو برای شما می فرستن که توی محدوده همون فرکانسی که توش قرار دارن باشه مگر اینکه شما تلاش کنین تا اون فرکانس رو با خلق تجربیاتی جدید مجددا تنظیم کنین . زمانی که فرکانس با انرژی ذهنی مناسب ناشی از تصویرسازی ، آرزو ، فکر ، باور و احساسات به اندازه کافی قوی بشه ، حواس فیزیکی می تونن اون رو تشخیص بدن و اون رو به شکل چیزی فیزیکی تفسیر کنن .

زمان ، مادّی نیست !

در حقیقت زمانی که ما از طریق حواس فیزیکی مون چیزی که جذب شده رو درک می کنیم ، در واقع تصویر شکل غیر فیزیکی اون رو درک می کنیم که از طریق انرژی هایی ذهنی که ناشی از تمرکز شدید ، باور داشتن و حالات احساسی هستن ، به وجود اومده . زمانی که شما اون چیز رو توی تجربه فیزیکی تون تفسیر کنین ، درصد بسیاری بالایی از فرآیند جذب شکل گرفته و به اتمام رسیده . این یعنی ارتعاش چیزی که شما به طور ذهنی خلق کردین حتی قبل از اینکه شما بدونین به واقعیت تبدیل شده اما هنوز برای خلق آن در زندگی فیزیکی شما نیاز به پرورش همان فرکانس داره تا به ظهور برسد . موضوعی که بسیاری از افراد از آن آگاهی ندارن و مایوسانه قانون جذب و این مباحث را خدعه میدونن !. زمان ، توی جهانی که از انرژی خالص تشکیل شده و مادی نیست جایی نداره . همانطور که در بحث ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب نیز زمان را نباید اصل و معیار قرار داد . شما چیزی که بهش زمان میگن رو صرف هم‌ارتعاش کردن فرکانس تون با اون واقعیت جدید می کنین و با تمرکز به روی اون واقعیت بهش نیرو میدین تا در نهایت حواس فیزیکی تون بتونن اون رو شناسایی کنن . پس شما حالت های ذهنی و احساسی ای رو دارین که خالقان اصلی هستن و بعد وقتی که فرکانس به اندازه کافی قوی شد و شما با فرکانس چیزی که می خواهید هم‌ارتعاش شدید ، شما با کمک حواس فیزیکی تون قادر به درک چیزها هستین .
( این مقاله ادامه دارد).

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

عالیجناب ذهن
 

نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی» کلید تحقق بزرگترین، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست

مجوزها