ضمیر ناخوداگاه

ذهن ناخودآگاه کلید برآورده شدن آرزوی شما

1 دیدگاه

بی شک من و شما در زندگی آرزوهای قابل توجهی را برای خودمان درنظر گرفته ایم و دلمان می خواهد به همه آنها برسیم ! اما برای رسیدن به آرزو باید از ذهن ناخودآگاه خودمان کمک بگیریم ! قانون جذب می گوید : برای رسیدن به آرزوها باید از اصول خاصی پیروی کنیم و تنها در اینصورت است که هر آرزو و  هدفی که بخواهید ، آن را از کائنات دریافت خواهید کرد ، یکی از راههای رسیدن به آرزو ، استفاده از قدرت تجسم است ! تجسم آرزو یکی از مهمترین عامل رسیدن به آرزوست. بخاطر همین نقش تجسم که مربوط به قسمت ناخودآگاه ذهن است ، نقش ذهن ناخودآگاه در این زمینه بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است . با خواندن این نوشته متوجه قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها خواهید شد.

قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها
زمانیکه دلمان می خواهد خانه چند میلیون دلاری خریداری کنیم ، نباید مدام اما و اگر برای خودمان بیاوریم و با ذهن منطقی و خودآگاه خودمون نسبت به راه های بدست آوردن آن و چگونگی بدست آوردن آن اما و اگر کنیم و نگرانی داشته باشیم ، بلکه باید تجسم کنیم که به هدفمان رسیده ایم و صاحب یک خانه مجلل و بزرگ هستیم ! و بابت آن شکرگزاری کنیم . برای رسیدن به آرزو باید ذهن ناخودآگاه خود را به سمت جذب آن تحریک و فعال کنیم . اگر ثروت می خواهیم باید همچون ثروتمندان رفتار کنیم ، بهترین لباس را بپوشیم و بهترین چیزها را خریداری کنیم ، اما اگر مدام خودتان را با مشکلات مالی گره بزنید و افسوس و حسرت بخورید ، نمی توانید به آرزوهایتان برسید . به همین منظور ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با تکنیک های ذهن ناخودآگاه برای رسیدن به آرزو مطالب مفید و مهمی را برایتان ارائه دهیم تا بتوانید در کوتاهترین زمان به آرزوهایتان برسید با ما همراه باشید .

قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها

نگرش خود را تغییر دهید

شاید بارها و بارها این جمله را شنیده اید که اگر می خواهید جهان خود را تغییر دهید ، فقط کافیست نگرش شما تغییر کند . گویی عادت کرده ایم همیشه به نیمه خالی لیوان بنگریم ! اگر می خواهید همه چیز در جهان پیرامون شما تغییر کند ، کافیست دیدگاهتان را تغییر دهید ! برای رسیدن به آرزو و هر آنچه دوست دارید ، نیازی به طی کردن مسیرهای پر پیچ و خم و سخت ندارید ، فقط باید از ذهن ناخودآگاه خود آشنایی مناسبی داشته باشید و آن را به خوبی پرورش دهید تا شما را به آرزوهایتان برساند . ایمان داشته باشید که ذهن ناخودآگاهتون کلید جذب ثروت ، همسر ایده آل ، ترفیع شغلی و همه آنچه بدنبال آن هستید ، می باشد .
قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها
در قانون جذب هیچ چیزی دور از دسترس نیست ، اگر شما فکرتان را به جهت مثبت تغییر دهید . مثبت اندیش باشید و به چیزهای خوبی که در زندگی دارید فکر کنید، می توانید از همین انگیزه برای رسیدن به دیگر آرزوهایتان استفاده کنید . نمی شود…. نمی توانم….. را کنار بگذارید ، کائنات فقط به آنچه شما می خواهید توجه می کنند ! بنابراین به آرزوهایتان فکر کنید و آنها را تجسم کنید . اگر می خواهید موفق شوید ، تجسم کنید که فرد موفقی هستید ! و مثل آنسان های موفق عمل و رفتار کنید . اگر می خواهید خوشبخت باشید ، تجسم کنید که یک زندگی ایده ال دارید و هیچ چالشی برایتان مهم نیست !

افکار سمی را دور بریزید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان خواب مدام به این طرف و آن طرف می چرخید ولی افکارتان اجازه راحت خوابیدن به شما نمی دهند . برای رسیدن به آرزوها باید افکارتان را کنترل کنید !
قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها
ذهن ناخودآگاه به آنچه که شما فکر می کنید اهمیت می دهد و هیچ چیز دیگری برایش مهم نیست ! زمانیکه همین موضوع را درک کنید می توانید به راحتی افکار سمی و مخرب را از ذهن و روح و جانتان دور بریزید و خودتان را از تمامی موانع و چالش ها خلاص کنید ! می توانید از تکنیک نوشتن افکار استفاده کنید و برای دو هفته به تمام چیزهایی که فکر می کنید آنها را روی کاغذ بیاورید! در این صورت می توانید برای افکار منفی راه حلی پیدا کنید و آنها را برای همیشه حذف کنید .

برای رسیدن به آرزو خوشبین باشید

یکی دیگر از تکنیک های ذهن ناخودآگاه خوشبینی است ! به جای اینکه خودتان را با اما و اگرها محدود کنید ، به نیمه پر لیوان بنگرید و خوشبین باشید .
همه چیز دست خودمان است و می توانیم با تجسم و خوشبینی به آرزوهایمان برسیم و موفقیت ها و کامیابی هایمان را در آغوش بگیریم. فقط کافیست از عملکرد ذهن ناخودآگاه خود آشنایی داشته و نقش آن را در زندگی خودمون  به خوبی تقویت کنیم .

امیدوارم متوجه قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها شده باشید.


ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید (بخش اول)

ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید چیست ؟ در نگاه اولیه و سطحی رابطه توحید با ذهن و بویژه ذهن ناخودآگاه مثل ایجاد ارتباط بین فوتبال و افراد سالخورده است !


قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید (بخش دوم)

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه در مقاله اول در مورد ارتباط ذهن ناخودآگاه و توحید در مورد کلیات آن بصورت اجمالی صحبت کردیم اما در این مقاله می خواهیم در مورد قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و چیستی و چگونگی ارتباط این دو بصورت جزئی تر و عمیق تر صحبت کنیم .


رازهایی در مورد ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب

برای آگاه شدن از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب باید آگاهی خود را از دایره دیدنیها وسعت ببخشیم ! به عبارتی برای جذب لوازم فیزیکی در این دنیای مادی باید بدانیم ساده ترین و قدرتمندترین راه برای جذب هر آنچه در دنیای مادی می خواهیم ، استفاده از ظرفیت و قدرت بی پایان دنیای غیر فیزیکی است .

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • خیلی عالی است ای کاش مردم ما فکرروشن وخوشبین بوده واز علوم متافیزیک استفاده کنند!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست