بدون دسته بندی

در کانال ایتای عالیجناب ذهن پرانرژی و معجزه‌آفرین باش

بدون دیدگاه

کانال ایتای “در مسیر معجزه‌”

تمام ما آدمها همیشه دنبال انرزی مثبت و خوب هستیم . چیزی که حال دلمان را عالی کند و باعث شود ما در زندگی با انرژی , امید و آرامش بیشتری پیش برویم . برای همین دنبال یک کانال اجتماعی پر انرژی و یا هر برنامه اجتماعی دیگر می‌گردیم. این انرژی‌های مثبت به ما کمک می‌کنند تا شادی بیشتری داشته باشیم و مسیر لذت بخشی را تجربه کنیم . انرژی مثبت در زندگی باعث میشود برکات و موفقیت هایی از همان نوع بیشتر و بیشتر وارد زندگی ما شود و در واقع کارکرد ذهن ناخودآگاه همه ما که رقم زننده تمام واقعیت های زندگیست با همین انرژی و ارتعاش است.

انرژی مثبت در واتساپ

در این کانال هر روز از انرژی سرشار شوید

همه ما روزانه در معرض اخبار و اتفاقاتی هستیم که ما را به سمت استرس و نگرانی سوق میدهد . و اگر اجازه ورود چنین افکار و احساساتی را به ذهنمان بدهیم قطعا نتیجه آن درگیر شدن با انواع بیماریها بخصوص افسردگی خواهد بود . هیچ گاه نمیتوان محیط اطراف را از وجود اتفاقات ناخوشایند و مسموم و جریان انرژی منفی خالی متصور شد . پس راه حل چیست ؟ چکار باید کرد تا همیشه سرشار از انرژی مثبت باشیم و هیچ عاملی از بیرون در ما تاثیر نگذارد . گشتن در صفحه های اجتماعی , دیدن کلیپ های شاد , خوتندن مطالب انگیزشی , مطالب انرژی مثبت و تمام مواردی از این قبیل موقتی هستن و نهایت تاثیر آنها در زمان بودن در این فضاهاست . بنابراین باید دنبال راه حل همیشگی بود که در هر شرایطی بتوان حال خوبمان را داشته باشیم و سرشار از انرژی مثبت شویم .

تنها راه ممکن شناخت ذهنمان است که باعث درک ما از این موارد میشود , گیرنده انرژی های اطراف است . باید به شما بگویم موضوع فراتر و گسترده تر از آن است که فکرش را میکنید . به همان اندازه که فکر میکنیم انرژی های مثبت حالمان را تغییر میدهد به همان میزان که اتفاقات ناخوشایند و اخبار و حوادث و شرایط محیط زندگی در ذهنمان اثر میگذارد و حالمان را دگرگون میسازد زندگی ما نیز تحت تاثیر قرار گرفته و واقعیت زندگیمان ساخته میشود.

کانال واتساپ

سپاسگزاری متعالی ترین و نزدیکترین ارتعاش به خدا

برای دریافت و داشتن انرژی مثبت و خوب بدون اینکه تحت تاثیر شرایط محیط قرار گیریم لازماست که تغییرات لازم را درون خودمان ایجاد کنیم و شخصیتی قدرتمند بسازیم که در محیط پیرامون خود تاثیرگذار باشیم تا اینکه تاثیر بپذیریم . و این تغییرات تنها زمانی ممکن است که خودمان بخواهیم و قدم اول را برداریم . در مجموعه عالیجناب ذهن به جای اینکه تنها مطالبی به شما ارئه شود که به صورت گذرا به شما انرژی و حال خوب منتقل کند . شما را به سمت مسیری هدایت خواهد کرد که حس و حال خوب و انرژی مثبت دست خودتان باشد و هر لحظه آن را در خود پیدا کنید .

در کانال ایتای”در مسیر معجزه”عالیجناب ذهن اولین قدم را با سپاسگزاری برخواهیم داشت . با چشمی دیگر دوباره زندگی خود را مرور خواهیم کرد و مواهبی را در زندگی خواهیم دید که همیشه به سادگی از کنار آن عبور کردیم . خواهیم دید که چقدر فراوانی در زندگیمان وجودمان هست و حال خوب و انرژی مثبت به ما منتقل میکند.

کانال سپاسگزاری

کانال ایتای”در مسیر معجزه”عالیجناب ذهن, دریچه ای جدید را به روی شما خواهد گشود که بیاموزید چگونه حال عالی و انرژی های مثبت را دریافت کنید . در این کانال های واتساپ هر روز جدای از آموزش ها سپاسگزاری به عنوان برنامه ثابت دایر است . سپاسگزاری درهای رحمت را به روی زندگی مسگشاید. سپاسگزاری باعث اتفاق افتادن معجزات باشکوه در زندگی میشود. سپاسگزاری تضمین سلامتی است و با انرژی متعالی خود باعث افزایش مواهب و رسیدن به خواسته ها میشود . ولی نه هر سپاسگزاری

در این کانال سپاسگزاری صحیح بر اساس سه مولفه آموزش داده میشود . سه مولفه که باعث میشود سپاسگزاری شما به یک سپاسگزاری جذب ساز و معجزه آفرین تبدیل شود .

انرژی مثبت سپاسگزاری

در کانال پر انرژی “در مسیر معجزه” شاهد معجزه ها باش

جو دوستانه در گروها و کانال انرژی مثبت باعث انتقال انرژی های خوب و ایجاد حال خوب در بین اعضاء میشود و همچنین تبادل نظرات و حضور استاد ومدرس دوره ابراهیم منصوری در بین دوستان و وویس های آگاهی بخش ایشان کمک بسیاری در تغییر حس و حال و یافتن مسیر درست میشود که میتوان با دریافت آگاهی های درست و زندگی ساز , به سمت ساختن زندگی ایده آل پیش رفت . در ادامه میتوانید وارد دوره تربیت ذهن خودآگاه شوید و آموزش های پیشرفته تر را داشته باشید.

با آگاهی عالیجناب ذهن باشید و نامحدود دریافت کنید

لینک کانال “در مسیر معجزه” عالیجناب ذهن: https://eitaa.com/joinchat/969146553C4014759b0e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عالیجناب ذهن
 

نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی» کلید تحقق بزرگترین، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست

مجوزها