بدون دسته بندی

در کانال ایتای “در مسیر معجزه‌” عالیجناب ذهن پرانرژی و معجزه‌آفرین باش

بدون دیدگاه

کانال ایتای “در مسیر معجزه‌”

تمام ما آدمها همیشه دنبال انرزی مثبت و خوب هستیم . چیزی که حال دلمان را عالی کند و باعث شود ما در زندگی با انرژی , امید و آرامش بیشتری پیش برویم . برای همین دنبال یک کانال اجتماعی پر انرژی و یا هر برنامه اجتماعی دیگر می‌گردیم. این انرژی‌های مثبت به ما کمک می‌کنند تا شادی بیشتری داشته باشیم و مسیر لذت بخشی را تجربه کنیم . انرژی مثبت در زندگی باعث میشود برکات و موفقیت هایی از همان نوع بیشتر و بیشتر وارد زندگی ما شود و در واقع کارکرد ذهن ناخودآگاه همه ما که رقم زننده تمام واقعیت های زندگیست با همین انرژی و ارتعاش است.

انرژی مثبت در واتساپ

در این کانال هر روز از انرژی سرشار شوید

همه ما روزانه در معرض اخبار و اتفاقاتی هستیم که ما را به سمت استرس و نگرانی سوق میدهد . و اگر اجازه ورود چنین افکار و احساساتی را به ذهنمان بدهیم قطعا نتیجه آن درگیر شدن با انواع بیماریها بخصوص افسردگی خواهد بود . هیچ گاه نمیتوان محیط اطراف را از وجود اتفاقات ناخوشایند و مسموم و جریان انرژی منفی خالی متصور شد . پس راه حل چیست ؟ چکار باید کرد تا همیشه سرشار از انرژی مثبت باشیم و هیچ عاملی از بیرون در ما تاثیر نگذارد . گشتن در صفحه های اجتماعی , دیدن کلیپ های شاد , خوتندن مطالب انگیزشی , مطالب انرژی مثبت و تمام مواردی از این قبیل موقتی هستن و نهایت تاثیر آنها در زمان بودن در این فضاهاست . بنابراین باید دنبال راه حل همیشگی بود که در هر شرایطی بتوان حال خوبمان را داشته باشیم و سرشار از انرژی مثبت شویم .

تنها راه ممکن شناخت ذهنمان است که باعث درک ما از این موارد میشود , گیرنده انرژی های اطراف است . باید به شما بگویم موضوع فراتر و گسترده تر از آن است که فکرش را میکنید . به همان اندازه که فکر میکنیم انرژی های مثبت حالمان را تغییر میدهد به همان میزان که اتفاقات ناخوشایند و اخبار و حوادث و شرایط محیط زندگی در ذهنمان اثر میگذارد و حالمان را دگرگون میسازد زندگی ما نیز تحت تاثیر قرار گرفته و واقعیت زندگیمان ساخته میشود.

کانال واتساپ

سپاسگزاری متعالی ترین و نزدیکترین ارتعاش به خدا

برای دریافت و داشتن انرژی مثبت و خوب بدون اینکه تحت تاثیر شرایط محیط قرار گیریم لازماست که تغییرات لازم را درون خودمان ایجاد کنیم و شخصیتی قدرتمند بسازیم که در محیط پیرامون خود تاثیرگذار باشیم تا اینکه تاثیر بپذیریم . و این تغییرات تنها زمانی ممکن است که خودمان بخواهیم و قدم اول را برداریم . در مجموعه عالیجناب ذهن به جای اینکه تنها مطالبی به شما ارئه شود که به صورت گذرا به شما انرژی و حال خوب منتقل کند . شما را به سمت مسیری هدایت خواهد کرد که حس و حال خوب و انرژی مثبت دست خودتان باشد و هر لحظه آن را در خود پیدا کنید .

در کانال ایتای”در مسیر معجزه”عالیجناب ذهن اولین قدم را با سپاسگزاری برخواهیم داشت . با چشمی دیگر دوباره زندگی خود را مرور خواهیم کرد و مواهبی را در زندگی خواهیم دید که همیشه به سادگی از کنار آن عبور کردیم . خواهیم دید که چقدر فراوانی در زندگیمان وجودمان هست و حال خوب و انرژی مثبت به ما منتقل میکند.

کانال سپاسگزاری

کانال ایتای”در مسیر معجزه”عالیجناب ذهن, دریچه ای جدید را به روی شما خواهد گشود که بیاموزید چگونه حال عالی و انرژی های مثبت را دریافت کنید . در این کانال های واتساپ هر روز جدای از آموزش ها سپاسگزاری به عنوان برنامه ثابت دایر است . سپاسگزاری درهای رحمت را به روی زندگی مسگشاید. سپاسگزاری باعث اتفاق افتادن معجزات باشکوه در زندگی میشود. سپاسگزاری تضمین سلامتی است و با انرژی متعالی خود باعث افزایش مواهب و رسیدن به خواسته ها میشود . ولی نه هر سپاسگزاری

در این کانال سپاسگزاری صحیح بر اساس سه مولفه آموزش داده میشود . سه مولفه که باعث میشود سپاسگزاری شما به یک سپاسگزاری جذب ساز و معجزه آفرین تبدیل شود .

انرژی مثبت سپاسگزاری

در کانال پر انرژی “در مسیر معجزه” شاهد معجزه ها باش

جو دوستانه در گروها و کانال انرژی مثبت باعث انتقال انرژی های خوب و ایجاد حال خوب در بین اعضاء میشود و همچنین تبادل نظرات و حضور استاد ومدرس دوره ابراهیم منصوری در بین دوستان و وویس های آگاهی بخش ایشان کمک بسیاری در تغییر حس و حال و یافتن مسیر درست میشود که میتوان با دریافت آگاهی های درست و زندگی ساز , به سمت ساختن زندگی ایده آل پیش رفت . در ادامه میتوانید وارد دوره تربیت ذهن خودآگاه شوید و آموزش های پیشرفته تر را داشته باشید.

با آگاهی عالیجناب ذهن باشید و نامحدود دریافت کنید

لینک کانال “در مسیر معجزه” عالیجناب ذهن: https://eitaa.com/joinchat/969146553C4014759b0e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست