دوره آموزشی (ورکشاپ) متحول کننده دکتر جو دیسپنزا

با افزایش انرژی تان سرنوشت جدیدی را برای خود رقم بزنید!

در این دوره آموزشی که مدت زمان آن بیش از ۲۰ ساعت است دکتر جو دیسپنزا تمام آموزه های جدیدش و مطالبی که در هیچ جای دیگری در مورد آن صحبت نکرده را با شما به اشتراک می گذارد. او به شما خواهد آموخت که چگونه بدنتان را به یک ذهنیت جدید شرطی سازی کنید و به شما نشان خواهد داد که چطور انرژی های گیر افتاده در بدنتان را که به شکل افکار محدود کننده، عادتهای ناخودآگاه و احساسات حفظ شده ذخیره شده اند را آزاد کنید تا بدینوسیله ثروت بی پایان ، فراوانی بی حد و حصر ، سلامتی کامل ، یافتن شغل عالی، رشد و رونق کسب و کار ، ترفیع در شغل ، یافتن شریک عاشقانه و تمام برکات زندگی را بصورت یکجا جذب کنید.

 

جو دیسپنزا
joe dispenza

 

زمانی که شما انرژی های مربوط به گذشته تان را آزاد می کنید و آغوش تان را به روی آینده ای جدید باز می کنید، شما می توانید به همان شخصی که در اعماق وجودتان می خواهید تبدیل شوید.

هزاران نفر در سراسر دنیا این اصول را بکار برده اند و نتایجی باور نکردنی و مسحور کننده را برای خودشان رقم زده اند.

خرید

این دوره آموزشی شما را از شر محدودیت هایی که در ذهن ناخودآگاهتان برنامه ریزی شده اند خلاص خواهد کرد.

همان برنامه های قدیمی که شما رو به گروگان گرفته اند و فقر ، کمبود ، فقدان بیماری و هر عاملی که مسبب اصلی شرایط نامساعد و نابسامان شما را تشکیل می دهند.

جو دیسپنزا
joe dispense

آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

– انرژی تان را از گذشته تان خارج کرده و صرف خلق آینده ای جدید کنید.

– وارد بخش های عمیق تر ذهن ناخودآگاه تان شوید

– مهارت توجه کردن را فرا خواهید گرفت

– ژن هایتان را از نو برنامه ریزی کنید

– بدن و ذهنتان را تمرین دهید تا به زمان حال بیایند

– چگونه همین حالا آینده مد نظرتان را زندگی کنید

– تمام باورها و ادراکات مخرب خود را تغییر دهید

– ذهنتان را به یک بدن جدید شرطی کنید

– انرژی مغزتان را افزایش دهید

انرژی های احساسی که در بدنتان ذخیره شده اند را آزاد کنید و با استفاده از همان انرژی آینده ای جدید را توام با ثروت نامحدود، سلامتی کامل و همه برکات زندگی خلق کنید. 

دموی محصول

 

 

خرید

ثروت بی نهایت جذب کنید در صورت داشتن بیماری از هر نوع آن، سلامتی تک تک سلول های خود را باز یابید ترفیع ، یافتن شغل ایده آل و رشد و رونق کسب و کار را بدون توجه به هرگونه عامل بیرونی برای خود ایجاد کنید.

در آن سوی دردهای شما آزادی شما قرار دارد.

جو دیسپنزا
joe dispenza

در آن سوی ترس های شما عشقی عمیق وجود دارد که تا کنون هرگز تجربه اش نکرده اید و در آن سوی فقر ، کمبود و فقدان شما ثروت بی نهایت ، فراوانی مطلق و تمام برکات زندگی شما را صدا می زند. همچنین با تمرین کردن تکنیک ها و ابزارها و همچنین مدیتیشن هایی که در این دوره در اختیار شما قرار می گیرند شما شاهد تغییرات مداوم و قابل ملاحظه ای در دنیای خود خواهید بود.

و در یک کلمه ؛ تمام برکات بی نظیر زندگی را یکجا جذب کنید.

خرید

دکتر جو دیسپنزا کیست؟

دکتر جو دیسپنزا محقق، نویسنده ، عارف، فیلسوف و فوق متخصص در زمینه عملکرد مغز است. او اهل آمریکا در رشته های بیولوژی سلول ، عصب شناسی و مغز و حافظه تحصیلات دارد است و در رشته های بیولوژی سلول ، عصب شناسی و مغر و حافظه تحصیلات فوق تخصصی دارد.

وی در پی تصادف سنگینی که با اتومبیلش در آمریکا داشت چندین استخوان ستون فقراتش شکسته شد و طبق نظر پزشکان متخصص دیگر قادر به راه رفتن نبود اما توانست بوسیله ذهن خود علی رغم نظر منفی پزشکان بسیاری ، خود را شفا دهد و بعد از این حادثه تصمیم گرفت آموخته های خود را با مردم جهان به اشتراک بگذارد.

دکتر دیسپنزا سمینار ها و دوره های زیادی رادر سرتاسر جهان برگزار می کند تا همه از رازهای ذهنی باخبر شوند و تقدیر دلخواه خود را در حوزه های سلامتی ، مالی ، روابط عاشقانه و جذب هر نوع برکات به زندگی برای خودشان رقم بزنند.

برای انعکاس تاثیرگذاری دکتر جو دیسپنزا همین بس که هزاران نفر در سرتاسر دنیا از طریق ورکشاپ های ایشان به ثروت های افسانه ای دست پیدا کرده اند و کسانی که حتی بیماران سرطانی داشته اند با این ورکشاپ آموزشی توانسته اند افسار تک تک سلول های خود را بدست بگیرند و بیماری خود را درمان کنند.
نکته مهم: براساس آموزه هایی دکتر جو دیسپنزا و بر اساس اصول تغییر ناپذیر ذهن ناخودآگاه « تکرار» کلید واژه قدرتمند تغییر است. بر این اساس سعی شده است طبق تاکید دکتر جو دوره بصورت تدریجی و هفته ای دو قسمت در سایت بارگزاری بشه تا مخاطبین فرهیخته ” عالیجناب ذهن” فرصت فراخوانی ذهنی آگاهی ها را داشته باشند. 

قیمت اصلی این محصول خوشبختی آفرین ۲۹۹ دلار ، معادل ۳۵۸۸۰۰۰ ( سه میلیون و پانصدو هشتادو هشت هزار تومان) می باشد و سعی کرده ایم برای ۱۰۰۰ نفراول، این ورکشاپ بی نظیر را با قیمت استثنایی ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان ارائه دهیم. در ضمن کسانی که اشتراک ویژه یکساله عالیجناب ذهن را تهیه کرده اند ، می توانند این محصول را با ۵۰ درصد تخفیف ویژه به قیمت ۷۵۰۰۰۰ تومان تهیه نمایند.

قیمت بسته
price
مطمئن باشید تمام مجموعه “عالیجناب ذهن” تا تحقق همه رویاهای شما کنارتون هستند. 

خرید

این محصول به صورت تدریجی کامل شده و هر هفته قسمت هایی از آن در سایت قرار خواهد گرفت
 1. قسمت ۱ قرار گرفت
 2. قسمت ۲ قرار گرفت
 3. قسمت ۳ قرار گرفت
 4. قسمت ۴ قرار گرفت
 5. قسمت ۵ به زودی
 6. قسمت ۶ در صف ارسال
 7. قسمت ۷ در صف ارسال
 8. قسمت ۸ در صف ارسال
 9. قسمت ۹ در صف ارسال
 10. قسمت ۱۰ در صف ارسال
 11. قسمت ۱۱ در صف ارسال
 12. قسمت ۱۲ در صف ارسال
 13. قسمت ۱۳ در صف ارسال
 14. قسمت ۱۴ در صف ارسال
 15. قسمت ۱۵ در صف ارسال
 16. قسمت ۱۶ در صف ارسال
 17. قسمت ۱۷ در صف ارسال
 18. قسمت ۱۸ در صف ارسال
 19. قسمت ۱۹ در صف ارسال
 20. قسمت ۲۰ در صف ارسال
 21. قسمت ۲۱ در صف ارسال

 

عالیجناب ذهن باشید.