ضمیر ناخوداگاه

بالا بردن انرژی درونی برای افزایش جذب خواسته ها

2 دیدگاه

انرژی درونی خود را بالا ببر و خواسته ها را جذب کن

همه ما انرژی شخصی خودمان را داریم که از ما به جهان منتقل میشود . برای بالا بردن انرژی درونی در جهت افزایش جذب باید بدانیم , همۀ ما موجوداتی دارای انرژی هستیم که در محیطی پُر انرژی زندگی می کنیم . حوزۀ انرژی فردی و محیطِ ما همدیگر را تحت تاثیر قرار میدهند . گاهی اوقات هم ما درگیر انرژی منفی می شویم و ذهن ما انرژی منفی بیشتری رو جذب می کند . به عبارتی افزایش قدرت جذب به کاهش قدرت جذب تبدیل میشود .

بالابردن انرژی درونی

هر چیزی که در زمینۀ انرژی فردی ما نباشد و یا با خواسته ها و احساسات ما مطابقت نکند می تواند باعث کاهش انرژی یا تاثیر انرژی منفی شود . به همین دلیل هست که باید میدان انرژی فردی خودمان را پاکسازی ، مثبت ، و قوی کنیم . با انجام اینکار آرامش درونی بیشتری را برای خودمان فراهم و ظرفیت جذب خواسته ها و انرژی های مثبت بیشتر را هم آماده می کنیم . با داشتن میدان انرژی مثبت می توانیم همین انرژی را به جهان اطرافمان هم منتقل کنیم و از این طریق توانمندتر شویم. و به راحتی افزایش قدرت جذب در ما اتفاق بیافتد . در زیر پنج راه عالی برای بالا بردن انرژی دورنی مثبت , حفظ آن و افزایش قدرت جذب شخصی ذکر شده است ، با استفاده از آنها قدرت جذب شما به سرعت و در مدت زمان بسیار کم برای جذب خواسته هایتان افزایش پیدا می کند.

طبق اصول ذهن ناخودآگاه , هر آنچه در زندگی ما وجود دارد و یا ندارد به همین انرژی درونی ما مرتبط هست که در واقع همان ارتعاش ذهن ماست .ارتعاشی که حاصل افکار و احساساتی است که مدام در ذهن و قلبمان آنرا تکرار و مرور میکنیم و ذهن ناخودآگاه ما مجری همانافکار و احساسات ما میشود . بنابراین زمانی که ما با بالا بردن انرژی درونی خود و مثبت کردن آن توانستیم که ارتعاش قوی تری تولید کنیم . و بر همین اساس چیزهایی هم که جذب میشوند متناسب با همین ارتعاش هستند.

روش اول – شناخت بهتر افکار و احساسات

برای درک بهتر اصول ذهن ناخودآگاه و قانون جذب و افزایش و بالا بردن انرژی درونی نیاز به یک سری تمرین های خاصی هست که ضمن حفظ انرژی مثبت در شما به افزایش قدرت جذب شما منجر شود . در ابتدای روز سعی کنین انرژی ای که به شما تعلق نداره رو جذب نکنین . این انرژی ممکنه شامل افکار ، احساسات ، و عقاید بقیه باشه که انرژی شون به شما مربوط نمیشه . در طول روز اطلاعات زیادی به ما میرسه که بعضی از اونها منفی و بعضی ها هم مثبت هستن . گاهی وقتها ما ناآگاهانه انرژی یا فرکانس اطلاعات بخصوصی رو دریافت می کنیم . اگرچه که تصمیم گیری در اول روز باعث میشه شما فرکانس انرژی خودتون رو تعیین کنین و تحت تاثیر انرژی های بیرونی که منطبق با شما نیستن ، نباشین و همۀ مواردی که ممکنه باعث ناراحتی یا احساس منفی در شما بشن رو نادیده بگیرین .

 

مثلا ممکنه در اول صبح با خودتون بگین : ” امروز من می خوام فرکانس انرژی خودم را حفظ کنم . من انرژی مثبت رو به دنیای اطرافم انتقال می دم که در عوض انرژی های مثبت به من بر می گرده . من در بقیه احساس مثبتی تولید می کنم و فقط افراد، مکان ها، اتفاق ها، و شرایط مثبت رو بعنوان بخشی از زندگیم جذب می کنم .” این هدف گذاری در اول روز خیلی قدرتمند هست و یک مرزی رو برای شما ایجاد می کنه . این کار باعث میشه از پذیرفتن احساسات بیرونی که به ما مربوط نیستن دوری کنیم و فرکانس بالاتری رو به دنیای اطرافمون انتشار بدیم . بنابراین ما شرایط مشابه و مثبت دیگه ای رو جذب می کنیم که ماهیتی مثبت دارن .

روش دوم – تصور افزایش فرکانسی

دقیقا مثل نکتۀ قبلی ، تصور کنید که اطراف خودتون یک لایۀ محافظی دارین که فرکانس انرژی مثبت را پخش می کنه و انرژی های مثبت افراد و اشیاء رو هم به شما بر می گردونه . کافیه چشمتون رو ببندید و تصور کنید یک لایۀ نور سفید شما رو در بر گرفته . تصور کنید که این انرژی کاملا شما رو احاطه کرده و هی بزرگ و بزرگتر میشه و محیط رو هم اشغال می کنه .

 

 

تصور کنید که این نور سفید شما رو در مقابل همۀ چیزهای پیرامونتون که ناخواسته هستند محافظت می کنه و شما رو برای انجام کارهای روزمره ، سرشار از انرژی مثبت می کنه . به این نکته توجه کنید که این انرژی سفید رنگ نه تنها فرکانس انرژی شما رو تحت تاثیر قرار می ده ، بلکه فرکانس هر فرد ، مکان ، و یا چیزی که به سمت شما میاد رو هم تحت تاثیر قرار می ده و اونها رو هم مثبت می کنه و افزایش قدرت جذب برای ما رخ میده .

روش سوم – قدرت درمانگری طبیعت

زمانی رو به تنهایی در طبیعت سپری کنید تا انرژی خودتون رو بازیابی کنید . طبیعت قدرت درمانگری داره و می تونه انرژی شما رو برگردونه . در طبیعت آرامشی هست که قدرتِ آروم کردن درون شما رو داره و این فرصت رو در اختیار شما قرار میده تا از همۀ موانع بیرونی رها بشید . علاوه بر این ، گیاهان مختلفی هم هستند که هوای سمی رو تصفیه و جریان انرژی مثبت رو تولید می کنن .

روش چهارم – لذت بردن از موقعیت ها

فهرستی از مکان ها ، غذا ها ، فعالیت ها ، و افرای که به شما انرژی مثبت میدن رو تهیه کنید و بعد سعی کنید تا حد ممکن از اونها بهره ببرید . مثلا ، اگر از خوردن میوه مخصوصی لذت می برید ، این رو در ذهنتون داشته باشید که خوردن همان میوه خاص موجب تولید انرژی مثبت در شما میشه . یا اگر از رفتن به جای خاصی لذت می برید ، این نکته رو در ذهنتون به خودتون یادآوری کنید که در این مکان احساس انرژی مثبت بیشتری می کنید.

روش پنجم – ارتعاش خودتون رو بصورت ارادی تقویت کنید

ما می تونیم بصورت آگاهانه و ارادی حالت احساسی خودمون رو با تغییر رفتارمون عوض کنیم . از نظر علمی ثابت شده که وقتی لبخند می زنیم ، حتی اگر در اون لحظه حالمون خوب نباشه ،ذهن ما مواد شیمیایی مثل اندورفین ها و سروتونین رو آزاد می کنه که واقعا باعث شادی و احساس بهترِ ما میشن . وقتی درست و صاف می ایستیم و حتی گاهی تظاهر می کنیم که اعتماد بنفس بیشتری داریم ، سطح تستسترون (testosterone) ما افزایش و در عوض کورتیزول کاهش پیدا می کنه که در نهایت باعث کاهش استرس می شن .

به عبارت دیگه ، با تظاهر به خوشحالی و مثبت بودن ، مواد شیمیایی خاصی در بدن ما تولید میشه که باعث تقویت روحیه میشن . حتی متفاوت لباس پوشیدن هم حالات ما رو تغییر میده . اینکه ظاهر بیرونی ما نشون دهندۀ ارتعاش و حالت درونی ما باشه ، همون نتایج رو ایجاد می کنه و باعث میشه انرژی ما مثبت بشه . چون بدن هورمون هایی رو تولید می کنه که به تغییر حالت روحی ما کمک می کنن. یه راه ساده برای اینکه اینو به خودمون ثابت کنیم اینه که لبخند بزنیم و سعی کنیم لبخند رو برای یه مدت کوتاه روی صورتمون نگه داریم . علاوه بر این ، لبخند واگیر داره و به آدمای اطراف هم منتقل می شه. ما توی دنیای انرژی ها و نیروها زندگی می کنیم . در هر لحظه می تونیم آرامش رو بعنوان حالت طبیعی خودمون انتخاب کنیم و یا اینکه روی مشکلات تمرکز کنیم و از قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب برای جذب سریع خواسته ها و اهدافمون نهایت استفاده رو بکنیم . بخشی از تغییرات شخصی ما باید آموختن و یاد گرفتن آگاهانه زندگی کردن در این دنیای سرشار از انرژی و نیرو باشه . اینکه بتونیم شادی ، آرامش ، و انرژی مثبت رو به همۀ افرادی که در اطراف ما هستند انتقال بدیم . با تجسمِ آرامش فردی و حالت درونی سرشار از عشق ، هماهنگی ، و مثبت بودن می تونیم تاثیر مثبتی بر همۀ چیزهای اطرافمون داشته باشیم  و بعنوان پاداش ، انرژی مثبت بیشتری هم به ما بر می گرده .

کافیه برای مدتی این راه ها افزایش قدرت جذب و
مغناطیسی رو امتحان کنید ! نتایج مثبتش مال شماست !

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • عالی بود من که از این روش استافده میکنم بهترین روشی هست که میتونم به دوستان پیش نه کنم ممنون از شما بابت اطلاع رسانی تون مدیر جان سپاسگذارم که آگاه کننده هستی،بعد 49 سال دیگر پاکسازی انجام خواهد شد لطفا با این روش خودتون رو پاکسازی کنید…

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست