تناسب اندام

راز تناسب اندام با معجزه ذهن تربیت شده

مربی دورهاستاد ابراهیم منصوری
سطح دورهاز پایه تا پیشرفته
تاریخ برگزاریاردیبهشت ماه 1400

مدرس و مشاور دوره تناسب اندام

استاد ابراهیم منصوری :

به عنوان مدرس اصول ذهن ناخودآگاه , در این دوره تنظیم ذهن شما را برعهده میگیرند. ایشان با بیش از 10 سال سابقه تحقیق و پژوهش در مورد عملکرد ذهن ناخودآگاه و مشاوره در زمینه های متعدد در زندگی بیش از 1000 نفر تاثیر شگرفی داشته اند.

در طی دوره تا حصول نتیجه دلخواهتان از رسیدن به تناسب اندام, شما را همراهی خواهند کرد. نقشی که ذهن شما در بیولوژیک بدن شما دارد نقش بسیار مهمی است که با در نظر گرفتن آن میتوان در سریعترین و آسان ترین زمان وضعیت جسمی را در جهت سلامتی خود تغییر داده و به وزن متناسب دست پیدا کرد.

نقش ذهن در رسیدن به تناسب اندام

تا حالا خیلی سعی کردی ؟

ولی نتیجه نداشته ….

بی شک راه های زیادی را برای رسیدن به وزن متناسب خود امتحان کرده اید . و هر جا از رژیم صحبت شده , پیگیر شده اید تا شاید بتواند کمک کند و شما را به وزن دلخواهتان برساند. ولی یا نتیجه نداشته و یا کوتاه مدت بوده و دوباره به همان وضعیت قبل بازگشتید. و همین باعث شده که دیگر از پیگیری خواسته خود که همان وزن و اندام متناسب است دست بکشید .

زمانی که شما اقدام به رژیم میکنید تمام ذهن شما درگیر وزن نامناسبتان است و این مهمترین و کلیدی ترین موضوع است که در این دوره به آن پرداخته میشود . نباید فراموش کرد ذهن ما کنترل کننده بیولوژیک بدنمان است . پس برای هر تغییر وضعیتی باید اولین قدم را از ذهن شروع کرد .

تناسب اندام

از نیروی ذهنتان برای رسیدن به تناسب اندام کمک بگیرید

ذهنتان را تربیت کنید

ذهن ناخودآگاه انسان آنقدر قدرتمند هست که فکر و حس هر چیزی و مرور آن میتواند تبدیل به واقعیت شود. بنابراین این قدرت بهترین راه برای رسیدن به هر خواسته ای هست و  هیچ محدودیتی در استفاده از این قدرت وجود ندارد .فقط کافیست ذهن خودآگاه تحلیل گر تربیت شود تا بتوان از قدرت ذهن ناخودآگاه در رسیدن به خواسته ها استفاده کرد .

برای همین بهترین راه برای رسیدن به وزن ایده آل , آرام ساختن ذهن و تمرکز بر روی خواسته هاست . به جای آنکه مدام ناخواسته ها که همان وضعیت نامتناسب جسم است را مرور کنیم . و همین باعث بدتر شدن اوضاع شود .اگر اکنون این مطلب را مطالعه میکنید , احتمالا به دنبال رسیدن به وزن دلخواه خود هستید . پس تا آخر این مطالب با ما همراه باشید.

برای ذهنتان فرقی نمیکند که شما تصمیم دارید چاق شوید یا لاغر

ذهن ناخودآگاه تنها یک مجری افکار و احساسات ماست و فرقی برایش ندارد که فکر و حسی که ما داریم و مدام آنها را مرور میکنیم به نفع ما هستند یا به ضرر ما .پس زمانی که ما فکر و حس منفی و استرس و ناراختی از داشتن اندامی نامناسب را مرور میکنیم . در واقع چیزی که اجرا و به ما تحویل داده میشود همان وضعیت و بدتر شدن آن هست .

نیازی به شکنجه دادن خودمان نداریم کافیست فقط از درون خود شروع کنیم و با اصلاح افکار و احساساتمان به خواسته خود دست پیدا کنیم.

برای همین وقتی بهترین راه را در معجزه ذهن تربیت شده مطرح میکنیم دقیقا منظورمان رساندن شما از سریع ترین و درست ترین راه به وزن دلخواهتان است. زمانی که ذهن ما نسبت به هر موضوعی تغییر کند, آنگاه جهان پیرامون ما نیز تغییر خواهد کرد . آنگاه سیستم بیولوژیک بدن ما نیز تغییر خواهد کرد .

پس زمان آن رسیده است که به جای رژیم های نادرست که بیشتر آسیب زننده هستند و تاثیرات آنها بر سلامتی جبران ناپذیر است . ریشه را اصلاح کنیم تا در کوتاهترین زمان با ساده ترین روش به خواسته خود که همان وزنی متناسب است دست پیدا کنیم.

تصویر ذهنی خودتان را نسبت به خودتان تغییر دهید.

ذهن ناخودآگاه با تصویر کار میکند و جالب است بدانید که بدن توسط ذهن هم کنترل میشود یعنی باید طبق اصول خودتان را در وضعیت دلخواهتان تصور کنید . و این به شما بسیار کمک میکند تا در زمان کمتری و به سادگی در کنار رژیم صحیح که از متخصص آن را دریافت کرده اید , وزن خود را تغییر دهید و به اندام دلخواهتان برسید.

اگر شما به نقش و قدرت ذهن در تغییر وضعیت بدن و قدرت آن ایمان دارید باید بگویم که شما یک قدم در مسیر رسیدن به وزن ایده آل جلوتر هستید و سریعتر نتیجه دلخواه خود را کسب خواهید کرد .

دسترسی دوره 800,000 تومان

مشاور تغذیه و رژیم درمانی دوره

خانوم دکتر سارا چیذری:

مشاور تغذیه و رژیم درمانی و همچنین عضو سازمان نظام پزشکی با شماره نظام :ت-1882 و عضو انجمن تغذیه ایران , از سال 84 تا امروز در مراکز مختلف درمانی به کار مشاوره تغذیه و رژیم درمانی پرداختند .

ایشان در پرونده کاری خود نتایج درخشانی بالغ بر 5000 مشاوره رژیم درمانی برای هموطنان داخل و خارج از کشور به ثبت رساندند. وهمچنین در زمینه انتشار مقالات علمی و به روز در زمینه تغذیه و سلامت هم گام برمیدارند.

نقش رژیم درست در رسیدن به تناسب اندام

چه نوع رژیم غذایی میتواند برای تناسب اندام مناسب باشد؟

شما هم جزو آدم هایی هستید که بدون توجه به چیزی هر غذایی که در دسترس تان باشد را می خورید ؟ یا نه رژیم غذایی مخصوص خود را دارید و به سلامتی تان اهمیت می دهید . باید به این موضوع توجه نمایید ، غذا هایی که مصرف می کنید در سلامتی جسم و حتی روح شما تاثیر به سزایی دارند .

همانطور که متوجه شدید اگر دنبال لاغر شدن سریع هستید نمی توانید نتایج مثبت در بلند مدت داشته باشید . به طور کلی آنچه در لاغری شما تاثیرگذار است . رژیم غذایی مناسب , فعالیت بدنی و مهم تر از آن داشتن ذهن تربیت شده است که تاثیر به سزایی در تغییر وضعیت شما دارد.

تناسب اندام

آیا ورزش یا یک رژیم درست و یا اصلاح ذهن هر کدام به تنهایی کافی هستند

بعضی ها فکر می کنند با رفتن به باشگاه و انجام ورزش های سنگین و طولانی می توانند به وزن و اندام ایده آل خود برسند اما واقعیت این است که نه ، بدون رعایت یک رژیم غذایی سالم نمی توانید به لاغری پایدار دست پیدا کنید. در ضمن لازم است در کنار این دو مورد و قبل از اقدام به هر رژیم کاهش یا افزایش وزنی , ذهن خود را نیز در همین جهت تنظیم کنید .

تناسب اندام و ذهن بی ارتباط به هم نیسند . چنانچه اگر ذهن هر کس آرامش کافی را نداشته باشد  فرد دچار استرس و نگرانی و افسردگی باشد همین عوامل باعث اختلال در وضعیت فرد شده و تناسب اندام و وزن مناسب فرد را نیز تحت تاثیر قرار میدهد.

نقش مشاور تغذیه خوب در روند رسیدن به تناسب اندام 

نباید فراموش کرد که رسیدن به تناسب اندام ارزش از دست دادن سلامتی را ندارد .بنابراین لازم است برای انتخاب یک رژیم درست متناسب با وضعیت خودمان از مشاور تغذیه متخصص کمک گرفت تا بدون آسیب زدن به سلامتی خود در سریعترین زمان و با آسان ترین روش به وزن دلخواه خود رسید.

بنابراین اولین قدم در یک دوره رژیمی موفق , ریشه یابی مشکلات ذهنی و رفع آن و اصلاح و تربیت ذهن در جهت تغییر عادات و بیولوژیک بدن به سمت رسیدن به یک ثبات وزنی متناسب و ایده آل است. و قدم بعدی طی کردن مسیر به همراه یک مشاور تغذیه با سایقه درخشان است که هدفشان حفظ سلامتی شما باشد .

فایل ها بروزرسانی خواهند شد

پشتیبانی تا رسیدن موفقیت

پشتیبابی از طریق گروه واتساپ به مدت سه ماه

مشاوره تلفتی توسط استاد ابراهیم منصوری جهت تنظیم ذهن

مشاوره و دریافت رژیم متناسب شما توسط دکتر سارا چیذری

این فایل علاوه بر پشتیبانی از هدیه تخفیف 30 درصدی دوره تربیت ذهن خودآگاه و تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه برخوردار است

دسترسی دوره 800,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست