معجزه ارتعاش ذهن ناخودآگاه , راز فاش شده تمام قرون

مربی دورهاستاد ابراهیم منصوری
سطح دورهاز پایه تا پیشرفته
تاریخ برگزاریاردیبهشت ماه 1400
مدت زمان140 دقیقه

مدرس دوره

ابراهیم منصوری مدرس و برگزار کننده اولین دوره های اصول ذهن ناخودآگاه در جهان با سابقه 10 سال تحقیق و پژوهش در مورد عملکرد ذهن ناخودآگاه .ایشان جزو پذیرفته شدگان بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما و به عنوان پژوهشگر  این سازمان میباشند. نتایج درخشان دوره ها و مشاوره های ایشان را در کل مجموعه گسترده عالیجناب ذهن میتوانید رصد کنید .

چکیده این دوره :

چگونه با ارتعاش ذهن ناخودآگاه میتوان معجزه ساخت ؟ در این دوره رازهای ارتعاش در رسیدن و خلق خواسته ها مطرح شد که با دانستن آنها میتوانید ارتعاش ذهن خود را در جهت ساختن زندگی ایده آل خود در تمام زمینه های مالی , روابط و سلامتی تنظیم کنید.

در این دوره معجزه ارتعاش ذهن که در سه جلسه و به صورت صوتی ضبط شده است . موضوع ارتعاش به عنوان مهمترین اصل در اصول ذهن ناخودآگاه تبیین شد . و رازهای ناگفته ارتعاش و تاثیر آن در اختراعات و اکتشافات از نگاه اصول ذهن ناخودآگاه مورد بررسی قرار گرفت.

راز های معجزه ارتعاش ذهن

با دانستن کارکرد ذهن ناخودآگاه و اینکه ارتعاش چیست و چه نقشی در آن دارد . شما میتوانید زندگی خود را با آگاهی و به صورت زندگی دلخواه و ایده آل خود بسازید. و هر لحظه ارتعاش خواسته های خود را تولید و به ذهن ناخودآگاه خود ارسال کنید. در تمام زمان ها و قرون اصول ذهن ناخودآگاه تغییر ناپذیرترین اصل اساسی زندگی بوده و هست . هرچند که ما نسبت به آن آگاهی نداشته باشیم . ولی زمانی که ما پای در مسیر آگاهی از این اصول بی نقص , ساده و شیرین و معجزه ارتعاش ذهن نهادیم . آنگاه است که شاهد تحولات عظیم در زندگی خود خواهیم بود . ما آگاهانه و عامدانه با آگاهی از نقش ارتعاش در زندگی خود دست به انتخاب بهترین فکر و حس میزنیم . و مسیر زندگی خود را با دست گرفتن ذهن خودمان به سمت زندگی جدید و پر از برکات پیش میبریم .

آیا تنها آگاهی از اصول برای معجزه سازی کافیست ؟

اینکه همیشه باید در حال دریافت و بالا بردن سطح آگاهی خود باشیم جزو اصل ثابت اصول ذهن ناخودآگاه است . زیرا معجزه ارتعاش ذهن زمانی پایدار خواهد بود که با بالا بردن سطح آگاهی خود مدار جذب خود را نیز تغییر دهیم . ولی اصل دیگر در معجزه سازی اجرای درست و مداوم آگاهی هاست . باید آگاهی های دریافتی خود را به جای تبدیل به اطلاعات ذخیره شده به برکات زندگی خود و معجزات شگفت انگیز تبدیل کنیم . و آن ممکن نیست مگر اینکه هر لحظه ارتعاش خود را فعال نگه داریم.

تمام آنچه در زندگی اتفاق میوفتد و هر چیزی که ما جذب میکنیم بازگشت ارتعاش ما به جهان هستی است . اگر بدانیم مرور افکار و احساسات بد چه اتفاقات ناخوشایندی در زندگی ما پیش می آورد . قطعا در انتخاب خود تجدید نظر خواهیم کرد و ارتعاش ذهن خود را که حاصل همان فکر و حس ما هست را تنها در جهت ساختن زندگی دلخواه خود تنظیم خواهیم نمود .

در این دوره پاسخ سوالات زیادی را خواهید یافت که در تمام زندگی با شما همراه بوده ولی پاسخی برای آن نیافته اید . سوالاتی که ذهن شما را درگیر خود کرده اند ولی به دلیل عدم آگاهی از دلایل وجود آنها , به پاسخ قانع کننده و متناسب با آنها نرسیده اید.سوالاتی که از تجربه های زندگی شکل میگیرند و میتوان گفت پاسخ تمام آنها در معجزه ارتعاش ذهن خلاصه میشود.

دسترسی دوره 190,000 تومان

سرفصل های دوره

سوالات متداول دوره

سوالات شما که طی این دوره معجزه ارتعاش ذهن پاسخ داده خواهد شد

چطور میتونم مسیر زندگی خودم رو به سمت زندگی دلخواه خودم تغییر بدم؟

تکنیک قدرتمندی هست که جذب های مالی منو افزایش بده ؟

من همیشه مثبت فکر میکنم چرا زندگیم تغییر نمیکنه؟

چه کاری لازم هست تا انجام بدم و به خواسته های خودم سریعتر برسم؟

راز موفقیت آدم های موفق مثل انیشتین و تسلا چیه ؟

دسترسی دوره 190,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست