آشنایی با دوره های نقره ای و طلائی اصول ذهن ناخودآگاه

مربی دورهاستاد ابراهیم منصوری
سطح دورهاز پایه تا پیشرفته
تاریخ برگزاریدرحال برگزاری

مربی دوره ها

ابراهیم منصوری برگزار کننده اولین دوره های آموزش اصول ذهن ناخودآگاه در دنیا , با سابقه ده سال تحقیق و پژوهش در زمینه کارکرد ذهن ناخودآگاه به عنوان ریشه تمام قانون های جذب و پایه و اساس راه های موفقیت هستم. من آگاهی های لازم را با بهترین تکنیک ها و آموزه ها در اختیار دانشجویان خود قرار میدهم . و با مشاوره , ذهن آنها را تنظیم میکنم تا تغییرات و تحولات اساسی را در تمام حوزه های زندگیشان شاهد باشند .

چکیده دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه

این دو دوره هر کدام متشکل از دو گروه در واتساپ است. دوره نقره ای به عنوان دوره مقدماتی و دوره طلائی نیز در واقع دوره پیشرفته اصول ذهن ناخودآگاه است . در این دو دوره آموزه های ذهن ناخودآگاه به همراه تکنیک های جذب ساز آموزش داده میشود. دوره نقره ای یا مقدماتی اصول ذهن ناخودآگاه برای شرکت کنندگان در بازه زمانی سه ماهه است . در این دوره سه ماهه که به عنوان گروه پشتیبانی ” دوره تربیت ذهن خودآگاه , تنظیم ارتعاش ذهن ناخودآگاه “برگزار میشود. آموزش کامل فایل های این دوره همراه با تکنیک ها و مهارت های جذب ساز برای افزایش جذب در تمام حوزه های زندگی چه از لحاظ مالی , روابط و یا سلامتی در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار میگیرد .

مفهوم ارتعاش و فرکانس به صورت مفصل برای دوستان شرح داده میشود و با تنظیم ارتعاش ذهن آنها در جهت خواسته ها ,جذب های آنها افزایش می یابد .در این گروه ها شرکت کنندگان با شناخت کارکرد ذهن ناخودآگاه و انتخاب فکر و حس خوب معجزات شگفت انگیزی را در زندگی خود مشاهده میکنند. تفاوت دوره های اصول ذهن ناخودآگاه با دیگر دوره های قانون جذب و موفقیت به جرات میتوان گفت در این است که اصول ذهن ناخودآگاه ریشه تمام قانون های جذب و راه های موفقیت است . یعنی در واقع پایه و اساس تمام آنها نه جزوی از قانون های جذب . بنابراین تمام جذب ها و موفقیت ها نتیجه آگاهی از همین اصول بی نقص و ساده و شیرین ذهن ناخودآگاه است .

در دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه چه میگذرد ؟

بعد از ورود شرکت کنندگان به گروه اصلی واتساپ, آموزش های آنها شروع میشود. هر هفته روند جذب های دوستان توسط استاد منصوری گرانقدر چک میشود . و در صورت نیاز برای بالا بردن جذب ها و رفع موانع ذهنی مشاوره تنظیم میگردد . در طی دوره استاد پیگیر اجرای دوستان هستند و در طول هفته جذب ها به صورت سپاسگزاری جذب ارسال میشود .و در صورت تایید خود استاد شرکت کنندگان میتوانند وارد دوره پیشرفته طلائی اصول ذهن ناخودآگاه شوند .

یک گروه موازی با گروه اصلی تشکیل شده و دوستان همزمان وارد این گروه نیز میشوند .در این گروه به همراه سپاسگزاری روزانه , آموزه ها نیز مرور میشود . این تکرار و تمرین باعث اجرای درست آموزه ها و افزایش جذب در تمام زمینه ها و تغییرات اساسی میگردد. تغییرات در همان روزهای اول ورود به گروه قابل مشاهده است .

چنانچه شرکت کنندگان شاهد شکل گیری آرامش در وجودشان شده و بالطبع این تغییرات و آرامش باعث جاری شدن برکات در زندگیشان و دگرگونی و تغییرات در محیط اطراف میشود. در ادامه دوره با آشنایی بیشتر و تکرار و اجرای درست آموزه ها روند جذب ها نیز افزایش یافته و تغییرات در تمام زوایا ملموس تر خواهد بود .

جهت خرید دوره تربیت ذهن و ورود مستقیم به دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه در لینک زیر کلیک کنید

دسترسی دوره 700,000 تومان

چکیده دوره طلائی اصول ذهن ناخودآگاه

دوره طلائی و پیشرفته اصول ذهن ناخودآگاه به مدت 6 الی 8 ماه به صورت گروه در واتساپ تشکیل شده و فعالیت دارد . که در این دوره مباحث پیشرفته تر تدریس و به همراه تکنیک های جذب ساز خاص به شرکت کنندگان ارائه میشود. و روزانه ارتعاش دوستان توسط خود استاد منصوری چک شده و در صورت نیاز به مشاوره به تعداد لازم میتوانند از آن برخوردار باشند .

هر ماه شرکت کنندگان در این دوره پیشرفته از اصول ذهن ناخودآگاه پروژه های تصویر سازی تعریف کرده و بر اساس اصول صحیح به اجرای آن میپردازند . روند اجرا هر روز بررسی شده تا در پایان ماه نتیجه آن به صورت جذب , گزارش شود . گروه موازی با گروه اصلی در این دوره نیز دایر است و دوستان در جوی صمیمانه به تبادل اطلاعات و تجربیات خود از جذب هایشان میپردازند.

.

نحوه ورود به دوره طلائی اصول ذهن ناخودآگاه

به دلیل خاص بودن آموزه های این دوره از اصول ذهن ناخودآگاه , لازم هست تا قبل از ورود به دوره سطح آگاهی دوستان تغییر کرده و آماده دریافت آموزه های پیشرفته تر و تکنیک ها و کسب مهارت های خاص تر شود. بنابراین ارتباط مستقیم با خود استاد و یا شرکت در دوره نقره ای الزامی است.

یکی دیگر از شرایط ورود به این دوره از عالیجناب ذهن , جذب مالی حداقل 40 میلیون در دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه است . این دوره معجزه ساز , نتایج شگفت انگیزی در زندگی شرکت کنندگان در دوره در تمام زمینه های زندگیشان داشته است . که معجزات سلامتی , روابط و جذب های لاکچری تنها گوشه ای از این تحولات عظیم است.

این شعار نیست بلکه ما به جرات میگوییم در تمام مسیر تا رسیدن به موفقیت همراه شما هستیم . پس با آگاهی عالیجناب ذهن باشید و با اجرای درست نامحدود دریافت کنید .

ذهنت رو عالی بساز , زندگی باشکوه رو جذب کن.

نتایج دوره ها

نگاهی بر نتایج دوره نقره ای اصول ذهن ناخودآگاه


معجزه سازی شرکت کنندگان در دوره طلائی در یک نگاه


سرفصل های دوره ها

جهت خرید دوره تربیت ذهن و ورود مستقیم به دوره نقره ای در لینک زیر کلیک کنید

دسترسی دوره 700,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست