در این دوره سه جلسه ای که به صورت فایل صوتی آماده شده و قابل دانلود هست . شما سپاسگزاری صحیح را به عنوان پایه و مقدمه ای بر تمام آموزه های اصول ذهن ناخودآگاه خواهید آموخت . سپاسگزاری شاه کلید جذب ها و  رایگانترین و در عین حال قدرتمندترین تکنیک از سمت خدا به تمام انسانهاست . فارغ از مذهب , نژاد, جنس و هر موقعیت و ویژگی که دارند . در واقع پایه و اساس است که اصول ذهن ناخودآگاه  پیکره اش بر همین پایه بنا میشود .

پس اگر دنبال تغییرات اساسی در زندگیتون هستین . اگه از لحاظ مالی و یا در حوزه سلامتی مشکل دارین . و اگه دنبال تجربه روابط رویایی هستین . در این دوره با ما همراه باشید . و وارد مسیر جدیدی از برکات و فراوانی های بی پایان خدا بشین .

سپاسگزاری صحیح در کنار اصول ذهن ناخودآگاه اگه قرار بگیره باعث جاری شدن برکات و اتفاق افتادن معجزات میشه . چون با سپاسگزاری ذهن و قلب آروم میشه و آماده تربیت توسط اصول ذهن ناخودآگاه و بعدش دریافت موهبت های نامحدود .

مباحث مطرح شده در این دوره مقدماتی

جلسه اول معرفی مولفه های سپاسگزاری صحیح

به صورت کاملا مفصل در مورد مولفه هایی صحبت شده که سپاسگزاری شما رو تبدیل به سپاسگزاری صحیح میکنه و اگه در کنار اصول ذهن ناخودآگاه قرار بگیره  معجزه سازترین تکنیک خواهد بود .

  • ذهنیت برنده
  • حس لیاقت
  • حس شادی

جلسه دوم

در این جلسه به دو فاکتور مهم و اساسی اشاره شد که اگه رعایت بشه به صورت جهشی باعث افزایش جذب ها خواهد شد . پس باید همیشه به سپاسگزاری ها الصاق بشه . تا اون رو تبدیل به سپاسگزاری صحیح کنه .

  • دو فاکتور مهم و اساسی

جلسه سوم

در این جلسه یک تکنیک بسیار عالی به شما هدیه میشه که میتونید در جذب پول ازش بهره ببرین . به شرط اجرای درست و تکرار این تکنیک  جذب های مالی عالی را قطعا تجربه میکنین .

  • آموزش یک تکنیک فوق العاده جذب پول

دوستانی که در این دوره سه روزه شرکت کردن . در همان جلسات جذب های عالی تجربه و گزارش کردن که خدا رو بابت ورود برکات به زندگی دوستان سپاسگزاریم

گوشه ای ازگزارش این برکات نامحدود رو میتونین در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

فهرست