جاستین پریسمینار اساتید موفقیتویدیو

چگونه تصاویر منفی را از ذهن پاک کنیم ؟

 

 

پاک کردن تصاویر منفی از ذهن یکی از بهترین تکنیک هایی است که برای موفقیت در هر عرصه ای لازم و ضروری است . ذهن ناخودآگاه شما مانند هارد کامپیوتر است  . برای موفقیت باید به این موضوع دقت داشته باشید که هرچیزی که به ذهن ناخودآگاه شما وارد می‌شود را در خود حفظ می‌کند .

ذهن ناخودآگاه شما هیچ تفاوتی بین تصاویر و اطلاعات درست و نادرست یا افکار منفی و مضر و افکار مثبت و سازنده قائل نیست .

به عبارتی هیچ قضاوتی در مورد کیفیت ورودی ندارد چرا که قضاوت و سبک و سنگین کردن ورودی ها توسط ذهن خودآگاه انجام می شود و ذهن ناخودآگاه فقط همه آنچه از طریق ذهن خودآگاه به عنوان ورودی دریافت می کند را حفظ می‌کند  .

 

پاک کردن تصاویر منفی از ذهن

ذهن ناخودآگاه شما فرقی بین اطلاعات خوب و مفید و اطلاعات و تصاویر منفی و دردآور ندارد . بدلیل اینکه نمی تواند بین تصاویر بد و خوب و یا تصاویر منفی و مثبت تمیز و تمایز قائل شود .اما اینکه اصلا چرا اینطوری است !

از دید و نگاه کسانی که به اصول ذهن ناخودآگاه آگاهی دارند این یکی از الطاف پروردگار در هدایت بهتر زندگی توسط این بخش از ذهن است که باعث می شود کسانی که با آگاهی از ذهن و اصول آن در پی موفقیت و زندگی همراه با آرامش و بارش هستند هر لحظه رحمت و برکات زندگی از فراوانی و ثروت گرفته تا سلامتی کامل و روابط عالی را با تمام وجود بچشند ( در مقاله های متنی بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد. )

بنابراین برای پاک کردن تصاویر منفی چه کنیم؟

برای پاک کردن تصاویر منفی از ذهن ناخودآگاه در درجه اول باید از اصول قانون جذب و قوانین ذهن ناخودآگاه آگاهی کافی داشته باشید که در سایت عالیجناب ذهن آموزش داده می شود .

تا زمانیکه از اصول و قوانین و نحوه و عملکرد ذهن ناخودآگاه خود اطلاع کافی نداشته باشید نمی توانید جلوی ورودی ها به ذهن ناخود آگاه را سد کنید و مثل همیشه مانند سیل تصاویر و اطلاعات منفی از منابع متعدد و مختلف به ذهن ناخودآگاه هجوم می آورد و ذهن ناخودآگاه چاره ای ندارد جز اینکه طبق همان ورودی ها حال و آینده شما را مثل موم شکل دهد .

این قدرت بی نهایت ذهن ناخودآگاه شماست . اما شاید تا الان و به اندازه سنتان بدلیل عدم آگاهی از نحوه عملکرد ذهن ناخودآگاهتون اجازه دادید در جهت منفی ، مثل فقر ، بیماری ، روابط ناسالم ، بهره نبردن از مواهب و برکات ، زندگی شما را شکل دهد .

تکرار کلید ناخودآگاه

تکرار کلید ذهن ناخودآگاه است و ذهن ناخودآگاه همه چیز را با تکرار یاد می‌گیرد ، پس زمانی که شما برای چند بار یک موضوع را به آن تزریق می‌کنید ، تا زمانی که آن تصاویر و اطلاعات در ذهن حک شود آن را بازخوانی می‌کند .

بنابراین ، همانطور که حدس زدید پاک کردن این اطلاعات به مراتب سخت تر است اما در عین حال شدنی است و اگر از سیستم ذهن ناخودآگاه اطلاع کافی داشته باشید این امر آسان تر خواهد شد .

برای مثال ؛ وقتی برای اولین بار سوار دوچرخه شده‌اید را به یاد بیاورید .

در ابتدا برایتان سخت بود تا تعادلتان را حفظ کنید اما دست از تلاش نکشیدید و اول تعادلتان را برای ۵ ثانیه سپس ۱۰ ثانیه حفظ کردید و کم کم این زمان را بیشتر کردید و در آخر توانستید تعادلتان را برای زمان بیشتری حفظ کنید و این کار را آنقدر تکرار کردید تا تعادل خود را پیدا کردید .

می بینید که تکرار یکی از اصول ذهن ناخودآگاهه و ذهن ناخودآگاهتون بعد از تکرار مهارتی می تواند بصورت عادی برای شما اتوماتیک وار تکرار کند بدون آنکه تلاش و انرژی زیادی صرف آن شود . دقیقا همان پروسه ای که در رانندگی و سایر مهارت ها با آن مواجه هستید .

در این ویدیو جاستین پری ، متخصص قانون جذب و ذهن ناخودآگاه یکی از بهترین تکنیک های پاک کردن تصاویر منفی از ذهن را برای شما آموزش می دهد .

با تکرار متد و روش بکار برده توسط وی برای پاک کردن تصاویر منفی و همچنین هر گونه اطلاعات و کدهای منفی که سدی بزرگ در برابر خواسته های شماست می توانید مانع بزرگ را از سر راه موفقیت خود بردارید و اجازه دهید سیل فراوانی و ثروت و جذب عشق و هر گونه برکات زندگی در زندگی شما بصورت خیلی عادی جاری شود .

 

alijenab

خوشحالیم هویت مجموعه " عالیجناب ذهن" با مطالعه و تحقیق گره خورده است و بعد از 8 سال پژوهش در مورد هدیه الهی بی نهایت ارزشمند " ذهن"، " عالیجناب ذهن" با همکاری بهترین ها متولد شد تا پلی باشد بین این مجموعه و تولد رویاهای رنگارنگ شما عزیزانم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن