مقاله


انسان های موفق و ۷ قانون

اصلی جذب انسان ها

انسان های موفق و هفت کاری که انسان های آگاه به اصول ناخودآگاه که میشه به آنها انسان های موفق اطلاق کرد ، انجام می دهند تا به سادگی زندگی ای که می خواهند را بسازند .


افزایش قدرت جذب و بالا بردن

قدرت جذب

برای درک بهتر قانون جذب و افزایش و بالا بردن قدرت جذب نیاز به یک سری تمرین های خاصی هست که ضمن حفظ انرژی مثبت در شما به افزایش قدرت جذب شما منجر بشه .


ویندوز سیستم ذهنی خود را

تغییر دهید

به قول ناپلئون هیل ، اکثر مردم جهان نمی دانند که از زندگی چه می خواهند و هدفشان در زندگی چیست و به قول ارل نایتینگل موفقیت یعنی  تحقق تدریجی یک آرمان ارزشمند .


حذف افکار منفی

ذهن ناخودآگاه کلید برآورده

شدن آرزوی شما

بی شک من و شما در زندگی آرزوهای قابل توجهی را برای خودمان درنظر گرفته ایم و دلمان می خواهد به همه آنها برسیم ! اما برای رسیدن به آرزو باید از ذهن ناخودآگاه خودمان کمک بگیریم !


افزایش قدرت جذب و بالا بردن

قدرت جذب

یکی از اولین قدمها برای اینکه قانون جذب برای برآوردن خواسته های ما فارغ از نوع آن در زندگی ما ، به خوبی عمل کند حذف افکار منفی است که در این مقاله راه کارهای کاربردی برای آن ارائه شده است . 


عشق واقعی و هفت نشانه آن

اما براستی عشق واقعی چه ملاک و معیارهایی باید داشته باشد ؟ به عبارتی ، عشق واقعی دقیقا چیه و از کجا می تونین بفهمین که عشقی واقعی رو پیدا کردین؟

 

ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و ارتباط

بین ذهن ناخودآگاه و توحید

(بخش اول)

ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و توحید چیست ؟ در نگاه اولیه و سطحی رابطه توحید با ذهن و بویژه ذهن ناخودآگاه مثل ایجاد ارتباط بین فوتبال و افراد سالخورده است !


قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و ارتباط

بین ذهن ناخودآگاه و توحید

(بخش دوم)

 در مقاله اول در مورد ارتباط ذهن ناخودآگاه و توحید در مورد کلیات آن بصورت اجمالی صحبت کردیم اما در این مقاله می خواهیم در مورد قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و چیستی و چگونگی ارتباط این دو بصورت   جزئی تر و عمیق تر صحبت کنیم .


رازهایی در مورد ارتعاش ، فرکانس

و قانون جذب

برای آگاه شدن از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب باید آگاهی خود را از دایره دیدنیها وسعت ببخشیم ! به عبارتی برای جذب لوازم فیزیکی در این دنیای مادی باید بدانیم ساده ترین و قدرتمندترین راه برای جذب هر آنچه در دنیای مادی می خواهیم ، استفاده از ظرفیت و قدرت بی پایان دنیای غیر فیزیکی است .


وارن بافت و فوت های کوزه گری عالیجناب ذهن

وارن بافت و فوت های کوزه گری عالیجناب ذهن

برای آگاه شدن از ارتعاش ، فرکانس و قانون جذب باید آگاهی خود را از دایره دیدنیها وسعت ببخشیم ! به عبارتی برای جذب لوازم فیزیکی در این دنیای مادی باید بدانیم ساده ترین و قدرتمندترین راه برای جذب هر آنچه در دنیای مادی می خواهیم ، استفاده از ظرفیت و قدرت بی پایان دنیای غیر فیزیکی است .


راز تمام قرون پول

تکنیک قانون جذب زندگی شما را متحول خواهد ساخت !

اغلب اوقات ، زمانی که می خواهیم چیزی را به زندگیمان جذب کنیم ، فکر می کنیم که آن چیز “دور از دسترس ماست”. در صورتیکه طبق قانون جذب فقط اختلاف ارتعاشی با آن داریم تا به آن برسیم .


راز تمام قرون,مغناطیس ثروت ، فراوانی و سلامتی باشید

راز تمام قرون گنجینه های نامحدود و ارزشمندی در درون شما نهاده شده و برای اینکه آنها را به دست بیاورید ، کافیه چشم ذهنتون رو باز کنید و قدرت و تاثیر گنجینه بی پایان درون خود را به وضوح لمس و آن را بکار بگیرید و مغناطیس ثروت و برکات زندگی باشید .


تکنیک قانون جذب

جاده رسیدن به ثروت چیست ؟

وقتی می شنوین که مردم راجع به بدست آوردن پول های کلان صحبت می کنن ، راجع به ثروتمند شدن ، اینکه همه چی براتون فراهم باشه یا یک زندگی خوب رو داشته باشین ، اولین واکنش شما و احساستون نسبت به این مسئله چیه ؟


قانون جذب یا اصول ذهن ناخودآگاه؟!

قانون جذب در کائنات هر لحظه و بصورت مداوم در حال کار است و اگر با استفاده از این قانون نتونستی به خواسته ها و رویاهات برسیتنها یک دلیل بیشتر ندارد ؛ تو آن قانون را خوب نمی شناسی !


با این اصول ساده اهدافتون رو جذب کنید

قانون جذب با افکار و احساس شما سرو کار داره و برای جذب خواسته هاتون نیاز به چند تمرین ساده و در عین حال عمیق دارید که ذهن ناخودآگاه خود را برای نسل به خواسته هاتون سرشار کنید 


چگونه از قانون جذب استفاده کنید تا به همه آرزوهاتون برسید

اگه شما به طور مداوم به چیزهای منفی توجه کنین و اونها رو منفی احساس کنین ، مطمئن باشین که چیزهای منفی بیشتری رو به سمت خودتون جذب می کنین . از طرف دیگه اگه به روی چیزهای مثبت و اون چیزهایی که باعث میشن احساس خوبی داشته باشین ، تمرکز کنین ، می تونین منتظر دریافت چیزهای مثبت بیشتری باشین .


ثروت و راز یک درصدی ها

( بخش اول )

پول و ثروت یک وسیله است . اون شما رو به هرکجایی که بخواید می بره اما به شما اجازه نمی ده که جای راننده رو بگیرین .  ” آین راند ” اگه یک نفر وجود داشته باشه که به خوبی مفهوم از صفر شروع کردن رو معنی کنه  و جزو ۱ درصدی ها باشه اون یک نفر کارآفرین چینی “جک ما” هست .

ثروت و راز یک درصدی ها

( بخش دوم)

قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه در مقاله اول در مورد ارتباط ذهن ناخودآگاه و توحید در مورد کلیات آن بصورت اجمالی صحبت کردیم اما در این مقاله می خواهیم در مورد قدرت بی پایان ذهن ناخودآگاه و چیستی و چگونگی ارتباط این دو بصورت جزئی تر و عمیق تر صحبت کنیم .


ثروت و راز یک درصدی ها

( بخش سوم )

” وارن بافت “، بازرگان توانمند ، سرمایه گذار و بشر دوست که دارایی اون نزدیک به ۸۴ میلیارد دلارِ ، وی جزو ۱ درصدی های دنیاست پس میشه گفت که چیزهایی زیادی راجع به پول درآوردن می دونه .

راز نبوغ انیشتین

به نظر شما چرا وی در طول تقریبا صد سال این همه موفق و محبوب بوده است ؟ واکاوی نبوغ و رمز موفقیت او به شما کمک می کند تا این رمز و رازها را در زندگی خودتان بهتر درک کرده و بتوانید آنها را پیاده سازی کنید . در این جا سعی می کنیم چند رموز اساسی موفقیت انیشتین را فاش و در اختیار مخاطبان ” عالیجناب ذهن” قرار دهیم .


دکمه بازگشت به بالا
بستن