ضمیر ناخوداگاه

نقش باور در ضمیر ناخودآگاه چیست ؟

4 دیدگاه

ما در اصول ذهن ناخودآگاه کاری به باورها نداریم . باور در ضمیر ذهن ناخودآگاه یعنی فکری که سالهای سال تکرار شده . در ضمیر ناخودآگاه ته نشین شده  و رسوب کرده است . و آن افکار به شکل قدرتمند تشکیل یه باور رو داده است . بنابراین بی نهایت باور در ضمیر ناخودآگاه وجود دارد و نمیتوان این باورها را تغییر داد .

چون اولا یکی دوتا نیستن و دوم اینکه وقتی ما باور رو تغییر میدیم , مغز ما تغییر میکنه ولی بدن ما که به عنوان ذهن ناخودآگاه ما هست و تک تک سلول های بدن ما رئیسشون همین ذهن ناخودآگاه هست . از لحاظ بیولوژیکی و احساسی ,  تغییر خاصی در بدن ایجاد نمیکنه . پس چیزی که برای جذبای ما مهم هست . برای اتفاقاتی که دوست داریم در زندگی ما رخ بده . دوتا بال بسیار بسیار قدرتمنده که همان فکر و حس ما هست . یعنی ذهنمون و قلبمون .

در تغییر باورها چه اتفاقی میوفته ؟

در تغییر باور تنها کاری که انجام میشه و اتفاقی که میوفته این هست . فکر تغییر میکنه , یعنی ذهن تغییر میکنه ولی قلب چی ؟ ایا حس هم تغییر میکنه و پاسخ اینه که نه ! . تغییر خاصی در ان صورت نمیگیره  .

یعنی وضعیت بیولوژیکی بدن و وضعیت احساسی و عاطفی بدن همونطور مثل گذشته مونده و تغییر نمیکنه .

پس تو هیچ یک از حوزه مالی , روابط , سلامتی ما اصلا کاری با باور در ضمیر ناخودآگاه نداریم

به این دلیل که گفتیم چون اولا محدود نیست . هر روز حدود 60 ای 70 هزار فکر طول روز در ذهن ناخودآگاه ما مرور میشه .  همه اونا به اندازه سنمون مرور شده و تشکیل بی نهایت باور در ضمیر ناخودآگاه ما ایجاد کرده . و بخوایم ما دونه دونه اونا رو بررسی کنیم و کنار بگذاریم . به اندازه تمام سالهای عمرمون زمان میبره . ما هیچ وقت تو ضمیر ناخودآگاه این کار رو انجام نمیدیم .

بلکه فقط از ساده ترین , قدرتمندترین و معجزه سازترین راه ها برای جذب برکات تو حوزه مالی , روابط و سلامتی استفاده میکنیم . و اون چیزی نیست جز از طریق اصول ذهن ناخودآگاه .

باورهای ما انسانی و ایمان الهی است!

بنابراین در اصول ذهن ناخودآگاه به جای باور که کاملا انسانی هست .  ما ایمان رو که کاملا و صد در صد الهی هس می نشانیم . یعنی باور فقط مربوط به محیط پیرامون هست .  توسط سیستم آموزشی , سیستم رسانه ای ,نیاکان , گذشته و محیط اطراف همه اینها به شکل باور در ضمیر ناخودآگاه ما آرشیو شده اند .

ولی ایمان سیگنالی از طرف دنیای ناشناخته ها و دنیای کوانتوم هست . انرژی مبدا همونجاست و ما این سیگنال رو از  اون میگیریم . یعنی ایمان یک موضوع الهی هس و باور یک موضوع انسانی هست . ما به جای باور در ضمیر ناخوداگاه با ایمان الهی کار داریم .

 

چرا اصلا با باور به عنوان موضوع انسانی کار نداریم ؟

چون ذهن ناخودآگاه همه ما هر لحظه با کل کائنات در ارتباط  هس . یعنی به خاطر همین شما اصلا اشرف مخلوفات هستین . شما هر لحظه با اون انرژی مبدأ که تمام کائنات اون رو شکل داده در ارتباط هستین . تمام جذبای مالی , روابط و سلامتی از اون منشاء میگیره . تمام برکات و موهبت های کل زندگی تون , به شکل فراوانی به شکل آدم های خوب به شکل ایده های ثروت ساز به شکل الهاماتی که بهت میشه . همه از اون منشاء سرچشمه میگیرن . از دنیای کوانتوم و از دنیای ناشناخته ها و از اون انرژی مبدأ.

ما اگه خودمون رو یعنی آگاهیمون رو ببریم بالا و با این انرژی مبدا در ارتباط باشیم . از همون لحظه ای که باهاش در ارتباطیم , کل حوزه های زندگی ما دچار تغییر و تحول اساسی خواهد شد . بنابراین نیازی به تغییر باور در ضمیر ناخودآگاه نیست .

در دوره اصول ذهن ناخودآگاه چه اتفاقی میوفته ؟

و اتفاقی که برای دوستان دوره ها ی مجموعه میوفته دقیقا همین هس . یعنی از اون باورهای انسانی کم کم فاصله میگیرن و به اون انرژی مبدأ که الهی هست  و ایمان الهی رو از اونجا دارن میگیرن وصل میشن .

آروم آروم اون فرکانس و ارتعاش رو میدن به ذهن ناخودآگاهشون . ذهن ناخودآگاهشون چون فقط  و فقط  کارش با فرکانس و انرژی و ارتعاش هس , از همون لحظه  بدون اینکه اصلا براش مهم باشه که شما در گذشته چه باورهایی داشتید . از همون لحظه شروع به تولید میکنه . معادل اون ارتعاشاتی که شما بهش میدید . و طبق همون , چه تو حوزه مالی چه تو حوزه روابط و چه تو حوزه سلامتی جذباتون براتون اتفاق میوفته . چون شما به جای باور در ضمیر ناخودآگاه ایمان خود را تقویت میکنید.

باورها در ضمیر ناخودآگاه

باورها در ضمیر ناخودآگاه

در واقع تمام حوزه های زندگیتون دچار تغییر و تحول اساسی میشه .

پس ما در اصول ذهن ناخوداگاه کاری به باورها نداریم , باورها محصول گذشته اس و کاری به گذشته نداریم .

ما با انرژی مبدأ میخوایم در ارتباط باشیم . و یک سیگنال و فرکانس و انرژی و ارتعاشی رو از خود مبدأ بگیریم . یعنی از همین انرژی خالص که در دنیای ناشناخته ها و در دنیای کوانتوم هست . و ذهن ناخوداگاه همه ما قلمرو پادشاهیش همون دنیای ناشناخته هاست . همون دنیای کوامنتوم هس با همون کار داره .

با بالا بردن سطح آگاهی ایمان شما هم افزایش پیدا میکنه!

به تناسب اینکه شما در این حوزه آگاهی هاتون رو بالا میبرید. ایمان الهی به شدت گسترش پیدا میکنه . به شدت عمیق تر میشه . یعنی عمقش بیشتر میشه . این سیم کشی ذهنتون در ذهن ناخودآگاهتون قدرتمندتر میشه . این سیم کشی جذبات . این برنامه های ذهن ناخودآگاه جدیدت که به ذهن ناخودآگاهت میدی . تا برات جذبات رو به صورت فراوانیهای بی حد و حصر تو تمام حوزه های زندگیتون بیاره . به تناسب همین هم از باورهای انسانی که مال گذشته اس و ساختی دور و دورتر میشی . شما به باور در ضمیر ناخودآگاهتان هیچ کاری ندارید .

وقتی شما از باورهای انسانی که محصول محیط اطرافتون هس دور میشی . باورهایی که محصول سیستم آموزشی هس . سیستم رسانه ای هس و محصول همه اینهاست . شما ازش دور و دورتر میشی . اونوقت وارد فرکانس و انرژی و ارتعاش مبدأ میشی . در کجا ؟ در دنیای ناشناخته ها در دنیای کوانتوم در دنیایی که محل پادشاهی ذهن ناخودآگاه هس .

از همون لحظه اتفاقات زندگیت , شرایط زندگیت , آروم آروم شروع به تغییر کردن میکنه . به تناسب اینکه شما آگاهی خودتون رو بالا  میبری . اینها رو هی بیشتر انجام میدی . ایمان الهیت رو بیشتر میکنی . و باورهای انسانیت رو کنار میذاری . از باورها که در ضمیر ناخودآگاه شما ته نشین شده فاصله میگیرید .  آروم آروم اون اهدافت به صورت معجزه آسا اتفاق میوفته . مثل دوستان دوره که شاهد این معجزات هستن . و اتفاقاتی رو رقم زدن که هفت یا هشت سال نمیتونستن رقم بزنن.

چون دیگه اونجا زمان و مکان برداشته میشه . تو ذهن ناخودآگاه تو دنیای ناشناخته ها و تو دنیای کوانتوم .  چون اونجا شما با ایمان الهی سر و کار دارین نه با باور انسانی . به خاطر همین شما این محدودیت ها رو اونجا ندارید . و اون اتفاقاتی که ده ها سال براش زمان گذاشتید . با ذهن خودآگاه 5 درصدی تون نتونستی اتفاق رو رقم بزنی . با همین ذهن ناخودآگاهت به صورت معجزه آسا و قدرتمند در کمترین زمان ممکن رقم میزنید .

از چه طریقی معجزات زندگی رقم میخورن ؟

از طریق تولید فرکانس و ارتعاش و انرژی که با همین آگاهی هایی که در دوره تقدیم شما میشه . آگاهی هاتون رو بالا میبرید . سیم کشی ناخودآگاهتون رو تغییر میدید .  و در راستای جذب فراوانی ها , جذب آدم های خوب , جذب کامل سلامتیت کاملا فرکانس و انرژی و ارتعاشت تنظیم میشه . فرکانس و ارتعاش و انرژی ذهن ناخودآگاهت تنظیم میشه .

و اون اتفاقاتی که دوس داری تو همه حوزه ها آروم آروم به صورت خود به خودی وارد زندگیتون میشه .

پس از باور در ضمیر ناخودآگاه که انسانی است فاصله بگیر و به ایمان الهی نزدیک شو . از چه طریقی ؟

از طریق بسط و گسترش آگاهی ذهنت . از طریق آگاهی از اصول ذهن ناخودآگاه . و به تناسب اینکه آگاهی خودت رو بالا میبری از اصول ذهن ناخودآگاه , ایمانت افزایش پیدا میکنه .

به قول حضرت عیسی : ما به اندازه ایمانمون دریافت خواهیم کرد .

پس ایمانت رو بالا ببر , و با باور انسانی کاری نداشته باش . تا اجازه بدی و ذهن خودآگاهت به ذهن ناخودآگاهت اجازه بده , تا اون اتفاقاتی که دوس داری با سرعت بیشتر و با حجم بیشتر وارد زندگیتون بشه .

یه عالیجناب ذهن  با ذهن ناخوداگاهش کار میکنه . با اصول قدرتمند ساده و در عین حال معجزه ساز ذهن ناخودآگاهش .

پس با آگاهی از اصول عالیجناب ذهن باشید . و هر روز و هرروز دامنه آگاهیهاتون رو بالا ببرید . و دامنه و گستره جذباتون رو نامحدود تر کنید . چون ذهن ناخودآگاهتون  با نامحدودها کار داره .

 

 

 

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من اتفاقی سایت رو دیدم اصلا فکر نمیکردم با این مطالب روبرو بشم من قانون جذب دوره هاش شرکت کردم این مطلب در مورد باور رو نمیدونستم

  پاسخ
  • سلام بر شما دوست بی نظیر
   حضور شما و ارسال دیدگاهتون در مورد مطالب و انتخاب عالیجناب ذهن باعث افتخاره . اصول ذهن ناخودآگاه ریشه قانون جذب هست . طبق فرمایش استاد ما با تغییر باور کاری نداریم .
   سپاسگزارم از شما

   پاسخ
 • سلام شبتون بخیر
  مبحث جذب و ایمان خیلی برام هیجان انگیز بود و حس میکنم از یه زاویه دیگه هم میشه به عالم اطراف نگاه کرد و به ناشناخته ها رسید

  خیلی عالی بود

  امیدوارم ادامه دار باشه

  پاسخ
  • سلام دوست بی نظیرم
   از اینکه براتون موضوع جالبی بود خدا رو شکر میکنیم . و سپاسگزاریم بابت دیدگاه پر مهرتون که با ما به اشتراک گذاشتید .
   برکاتتون نامحدود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست