فرمول خلق بی دردسر پول چیست ؟

طبق یکی از اصول ذهن ناخودآگاه هر چیزی که امروز تجربه می کنید حاصل نظام تفکر و سیستم ذهنی است که تا بحال داشته اید .

وقتی تمایل شدیدی به کسب پول و ثروت داشته باشید و نحوه خلق پول را نمی دانید ، و این مسئله ذهن شما را دائما به خود مشغول کند ، سیم کشی عمیقی در لایه های زیرین ذهن و بویژه ذهن ناخودآگاهتون ایجاد می کنید که فرصت ها و موقعیت ها و ایده های جذب پول را به سوی شما می کشاند  .

برای این منظور نیازی به مدرک دانشگاهی و جنسیت خاص و هیچ مولفه بیرونی ندارید .

اگر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید و نمی توانید چیزهایی را بخرید که دوست دارید و از امکانات مادی که دوست دارید نمی توانید استفاده کنید یا به زحمت تلاش می کنید خرج و دخلتان را با هم جفت و جور کنید معنیش اینه که ؛

نحوه خلق بی دردسر پول را نمی دانید و به عبارت دقیق تر ، هنوز ذهن ناخودآگاهتون را متقاعد نکرده اید که می توان آنقدر درآمد و پول داشت که بتوان همیشه ولخرجی کرد  ! و اضافه هم آورد !

در زندگی همیشه کم زحمت ترین راه بهترین راه است ، نیازی به ریختن عرق جبین !

برای پولدار شدن نیست و هر کسی که این ذهنیت را در شما ایجاد کرده راه حل بسیار اشتباهی را برای شما پیشنهاد داده است و اصلا از این خبرها نیست!

خبر خوش برای شما اینه که با استفاده از فایل زیر شما می تونید سیم کشی جدیدی که ثروت را برای شما به ارمغان بیاورد در ذهنتون ایجاد کنید تا برای شما هر روز پول بیاورد .

از آن جا که این فایل به گونه ای حرفه ای و هوشمندانه با در نظر گرفتن اصول ذهن ناخودآگاه با پشتوانه تحقیقی چند ساله تهیه و توسط یکی از دوبلورهای ارزشمند تلویزیون آقای مهدی علیپور خوانش شده ، شما می توانید با گوش کردن مکرر به این فایل صوتی شاهد ضمن فراگیری نحوه خلق بی دردسر پول ، جهش عظیم در حوزه مالی زندگی خود باشید .

2 نظرات
  1. امیررضا می گوید

    با سلام
    لطفا اگه میشه در مورد خلق پول در فضای آنلاین هم فایل تهیه کنید.

    1. Admin می گوید

      ممنون . پیشنهاد شما بررسی خواهد شد. خوشحالیم که عالیجناب ذهن هستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.