برنامه ریزی برای موفقیتدن لاکسمینار اساتید موفقیت

عادت یک درصدی میلیونرها

عادت های افراد ثروتمند و عادت های ۱ درصدی میلیونرها چیست ؟!

همه ما مجموعه ای از عادت های فکری ،باوری و رفتاریمان هستیم . به عبارتی هر آنچه که هستیم نتیجه و محصول عادت های تفکری و رفتاری خودمان است . بالطبع ، اگر عادت ها موفقیت آفرین باشند صاحب عادت موفق خواهد شد و بالعکس ، اگر عادت ها مناسب و موفقیت آمیز نباشند صاحب عادت چیزی جز شکست درو نخواهد کرد !

فرقی نمی کند مربوط به عادت های رژیمی و تغذیه ای باشد ، عادات تحصیلی باشد ، عادات ورزشی باشد . به عبارتی به اندازه فرد فرد انسان ها در روی کره زمین عادت وجود دارد و بسته به اینکه ریشه عادت ها چیست و چقدر با اصول و قوانین ذهن ناخودآگاه و قانون جذب تطابق دارد یا ندارد ، فرد را به موفقیت و شکست می رساند .

عادت های قدرت آفرین و ثروت آفرین

شناخت این دو دسته عادت های قدرت آفرین اهمیت زیادی دارد و نقش محوری در ثروت یا فقر برای شما ایفا می کند . زیرا عدم آشنایی با آنها به معنای نرسیدن به ثروت و زندگی که دوست دارید و اهداف و آرزوهاست .

عدم آگاهی منجر می شود که این قدرتها در جهت عکس فعال شده و ما را در فقر و فلاکت نگه دارند و پیکان اتهام موانع را به سمت متغیرهای خارجی نشانه بگیریم .

نمی توان انکار کرد که عادت ها درواقع ، قدرتمند ترین بخش زندگی ما هستند . عادت ها بخشی جدایی ناپذیر از روانشناسی رفتاری همه ما انسان ها هستند که جهت و سمت و سوی زندگی ما را تعیین می کنند .

کنار گذاشتن عادت های بد و فقیر آفرین و جایگزین کردن آنها با عادت های رفتاری درست و موفقیت زا ، کار چندان ساده ای نیست و نیاز به بازبینی ریشه ای در ذهن و ذهن ناخودآگاه دارد . این اصول است که عادت های۱درصدی میلیونرها را می سازد . ضمن اینکه این رویکرد به شناخت پایه ای از اصول ، تعهد ، میزان پایبندی به اهداف و عوامل مرتبط دیگری دارد تا گرایشات طبیعی برای فکر کردن ، احساس کردن ، حرف زدن و ایجاد عادت به عنوان ترکیبی از آنها و رهنمون کردن انسان به رفتار موفقیت آمیز را به شکل مشخصی هدایت کند .

اگر بدنبال موفقیت هستیم و در پی درونی کردن عادت های ۱ درصدی میلیونرها هستیم ، باید نسبت به عادت های تفکری ، سیستم باوری و رفتاری انسان های موفق شناخت و آگاهی خوبی پیدا کنیم .

آیا از خودتون پرسیده اید که عادات فکری ، باوری و رفتاری ثروتمندان و افراد موفق تراز اول در زمینه مالی چیست ؟ عاداتی که همیشه و تحت هر شرایطی آنها را به موفقیت می رساند .

برای افراد موفق فرقی نمی کند شرایط رکود ، تورم ، موقعیت جغرافیایی خاص و هزاران مولفه و متغیر چگونه عمل می کند تنها چیزی که برای آنها مهم است داشتن عادات موفقیت در ذهن این افراد است . عادت های ۱ درصدی ثروتمندان که همیشه و در هر شرایطی آنها را به موفقیت می رساند .

یکی از این افراد موفق جوان که در بازه زمانی بسیار کم بیش از هزاران دنبال کننده و فالوور از سرتاسر جهان دارد ، بیزینس من و مولتی میلیونر شرق آسیا ، دن لاک است که عادت های ۱ درصدی میلیونرها در سطح جهانی را تبیین و تشریح می کند . عادت هایی که شما را به ثروت و فراوانی می رساند .

کسی که تداوم موفقیت های وی با سرعت نور ادامه دارد ! موفقیت هایی که نتیجه عادت های تفکری و باوری و رفتاری دن لاک است .

اگر می خواهید بدانید عادت های ۱درصدی میلیونرها چی هستند و تمرکز بر کدام یک از آنها شما را سریع و ساده به ثروت های بی نهایت می رساند این ویدیوی رایگان را که توسط تیم ” عالیجناب ذهن ” تهیه و ترجمه شده است از دست ندهید .

 

 

Admin

خوشحالیم هویت مجموعه " عالیجناب ذهن" با مطالعه و تحقیق گره خورده است و بعد از 8 سال پژوهش در مورد هدیه الهی بی نهایت ارزشمند " ذهن"، " عالیجناب ذهن" با همکاری بهترین ها متولد شد تا پلی باشد بین این مجموعه و تولد رویاهای رنگارنگ شما عزیزانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن