سپاسگزاری

روش صحیح سپاسگزاری برای افزایش جذب

بدون دیدگاه

سپاسگزاری در اصل مفهومی بسیار عمیق است. عمیق تر از یک تشکر ساده مخلوق از خالق ، مفهومی بسیار فراتر از سپاس گفتن. ظاهرش تشکر است اما در بطن خود گنجینه های زیادی برای جذب برکات دارد. اتفاقات معجزه آسایی که در طول چند ماه برای دوستان سپاسگزار در مجموعه عالیجناب ذهن رخ داده است جز به چشم دل نمی توان دید و شنید و باور کرد.

رمز و راز عجیب و غریبی در آن نهفته است. سپاس گزاری چنان قدرتمند و شگفت انگیز است که انگار جادو می کند . به راستی که جادو می کند ، معجزه می کند و همه چیز را از این رو به آن رو می کند. از هیچ جا خلق می کند ، می آفریند . زیبا می کند و قشنگی را چندین برابر می کند و فرد سپاسگزار را عاشق زندگی می کند . زندگی که هدیه الهی است.

سپاس گزاری بالی است برای به پرواز در آوردن روح .برای پرواز روح به سمت خالق هستی ، یکی شدن با آن و خلق آن مثل خود خالق البته با درجات بسیار پائین تر، خالقی که خود را شکور نامیده، خودش سپاسگزار است،

shakheseha_01

سپاسگزاری و جذب

سپاسگزاری همان شاه کلید اصلی جذب برکات است

یکی از این صفات بی نظیر خدا شکور بودن و سپاس گزار بودن است. صفتی که قدرتی جادویی دارد. مانند گردی از طلا که روی هر چیزی که بپاشی معجزه می کند . به جرات براساس تجربه های چندین ماهه در مجموعه عالیجناب ذهن با دوستان سپاسگزار سطح یک و سطح دو می توانیم ادعا کنیم که سپاسگزاری همان شاه کلید اصلی است.

شاه کلید اصلی رشد و موفقیت و بندگی ، جذب برکات ویژه مالی، روابط عاشقانه، جذب سلامتی و رشد و رونق کسب و کارها است . زمانیکه 99 درصد مردم در حال نق زدن و غر زدن بودند . سپاسگزاری همان کلیدی است که تمامی درهای قفل شده با آن باز می شوند.

دقیقا بخاطر همین موضوع است که که خدای بخشنده و سپاسگزار  ما آنقدر در تمام کتب آسمانی اش به آن تاکید کرده و از ناسپاسی آنقدر انسان ها را منع کرده است.  این همه تاکید شاید دلیل فراتر از یک تشکر مخلوق از خالق باشد. آن هم خالقی که بی نیاز مطلق است. خالقی که خودش سپاسگزار است،

برای چه چیزی خودش را شکور نامیده ؟

حتما رمز و رازی در آن است، و خدا که عاشق مخلوقش است خواسته بهتر، سریع تر و راحت تر به خواسته هایمان برسیم، که بیشتر و بیشتر از موهبت و هدیه زندگی مان لذت ببریم. برای همین گفته با سپاسگزاری ما را رشد می دهد و ظرف وجودی ما را افزایش می دهد .

shakheseha_02

سپاسگزاری صحیح

سه اصل بسیار کلیدی در سپاسگزاری صحیح

اصول تغییر ناپذیر ذهن ناخودآگاه ، اصول ازلی و ابدی است ! هرکسی در هر شرایطی، در هر موقعیت مکانی، با هر وضعیت مالی، اجتماعی و فرهنگی قادر است از این اصول تغییر ناپذیر، قدرتمند و بی نظیر طلایی استفاده کند. فقط باید تکنیک‌های درست استفاده از این اصول را یاد بگیرد که در دوره هایی که استاد منصوری بصورت ویژه با مخاطبان خود کار می کند آموزش داده می شود. یکی از قدرتمندترین تکنیک های جذب برکات از نگاه همین اصول ذهن ناخودآگاه سپاسگزاری است. سپاسگزاری به عنوان قدرتمندترین تکنیک اهدایی خدا برای انسان فارغ از ملیت ، زمان ، مکان ، جنسیت و همه مولفه های بیرونی دارای مشخصه هایی است که به برخی از آنها در ذیل اشاره می شود.

ذهنیت برنده اولین مولفه در سپاسگزاری صحیح

یکی از مولفه ها و شاخصه های درست سپاسگزاری ذهنیت برنده داشتن در هنگام سپاسگزاری است.

ذهنیت برنده شاخصه های متعددی داره که توسط استاد منصوری در سطح دو که بصورت ویژه تشریح میشود اما در اینجا کمی در مورد آن اشاره میکنیم.

ذهنیت برنده کمبودی رو قبول نمیکنه، فراوانی در ذهنش حس غالبه، قناعتی در خرج کردنی وجود نداره، رضایتی از جذب ها وجود نداره هر روز بدنبال جذب های بزرگ و بزرگتره نه بخاطر اینکه صرفا نیاز داره بخاطر گسترش دایره خیررسانی که فرد سپاسگزار در ذهنش ایجاد کرده، در ذهنیت برنده حس های مسموم حسادت، خساست، حس گناه و 14 حسی که موجبات طرد و دور شدن برکات رو موجب میشه وجود نداره، ذهنیت برنده هرچقدر از این حس های مسموم ذهنی دور میشه برکات سیل آسا خودبخود، خودبخود و بصورت اتوماتیک گونه به زندگی فرد سپاسگزار وارد می شود .

حس لیاقت دومین مولفه سپاسگزاری صحیح:

احساس لیاقت و ارزشمندی در سپاسگزاری یکی از بخش های مهم پازل است تا سپاسگزاری بصورت صحیح شکل بگیرد. فرد سپاسگزار خود را لایق رسیدن به بهترین ها می داند خود را لایق برکات لاکچری زندگی می داند .  خود را قربانی زندگی نمی داند بلکه زندگی را هدیه و موهبت الهی می داند که با حس لیاقت می خواهد از این هدیه به نحو احسن استفاده کند و تنها موهبت های زندگی را تجربه کند.

برای جذب برکات ابتدا خود را باید لیاقت و شایسته رسیدن به آنها بدانید . در غیر اینصورت جریان طبیعی انرژی الهی را به زندگی تان مختل کرده و باعث ایجاد موانع جذب و در نتیجه ناکامی در رسیدن به آرزوها خواهید شد .

وفور نعمت در جهان بیکران است و کافی است دریچه ذهنتان را بر روی این موهبت های لایتناهی بگشایید . برای رسیدن به آرزو ها نیازی نیست که در دنیای بیرون به دنبا آنها باشید ، بلکه کافی است باور کنید که لایق دریافت تمام موهبت های مادی و معنوی هستید . به قول مولانا :

آب کم جو تشنگی آور به دست                تا بجوشد آبت از بالا و پست

در دوران کودکی متاسفانه تحقیر ها و محدودیت ها به تدریج ذهن بی انتهای کودکان را محدود و پست می کند و روز به روز از عزت نفس ، بلند پروازی و احساس لیاقت آنان می کاهد و باعث می شود در بزرگسالی مسائلی از قبیل زیبا نبودن ، عدم تناسب اندام ، ثروتمند نبودن و … در نتیجه دوست نداشتن خود در انسان ایجاد شود . بدانید که وجود شما الهی است و به هیچ عامل مادی وابسته نیستید پس منتظر نباشید که مشکلتان حل شود تا احساس لیاقت کنید ، بلکه اول باید احساس شایستگی کنید تا مشکلات از زندگیتان رخت بر بندد . آنگاه متوجه می شوید که کمبود ها و مشکلات چیزی نیست جز درس هایی برای رشد و تعالی انسان و ارتقاء قدرت روحی ، معنوی و حتی مادی او از تمام وقایع منفی گذشته که هنوز احساس تان را تحت تاثیر قرار می دهد را فراموش کرده و هر گونه احساس گناه را کنار بگذارید .

شادی ، مشخصه سوم فرد سپاسگزار

شادی را می توان با افکار جذب کرد چون شادی حالتی از ذهن است. خوشحال بودن اغلب به معنای احساس رضایت، شادی و احساسی است که زندگی شما را در طول مشکلات مختلف، معنی دار می کند و به آسایش و راحتی زندگی بستگی ندارد. شادی و خوشحالی ربطی به ثروت و آسایش ندارد و یک هدف ساده نیست، بلکه در مورد پیشرفت و بهبود شرایط است.

shakheseha_03

سپاسگزاری و حس شادی

اصول جذب و جذب شادی

اصول ذهن ناخودآگاه قدرتمندترین و تغییر ناپذیر تر اصول جهانی است و همیشه در حال جریان است. شما در هر لحظه با افکار و احساسات خود، چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنید و قانون جذب نیز که در خدمت اصول ذهن ناخودآگاه است بر اساس این تئوری استوار است که شما می توانید با تمرکز روز خواسته های خود، آنها را از جهان جذب کنید مانند جذب شادی. به این معنا که هر چیزی که بر افکار، اعمال، احساسات و حتی ضمیر ناخودآگاه شما حاکم باشد، همان چیزی است که شما در آینده به زندگی خود جذب خواهید کرد. این مسئله کاملاً ساده و واضح به نظر می رسد پس تمام کاری که باید در سپاسگزاری برای رسیدن به رابطه اصول ذهن ناخودآگاه و شادی و خوشبختی انجام دهید این است که هنگام سپاسگزاری شاد باشید و با حس شادی سپاسگزاری انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست