سپاسگزاری بی نظیر خانم مهشاد

سلام و هزاران درود بر تو که خدای بی همتا و یگانه ی بی نظیری

برای زیبایی های امروز و عمر دوباره و شکرگزاری نفس به نفس و درس‌های ثانیه به ثانیه برای عاااااالی شدن سپاااااااااااااسگزارم.

برای جذب‌های دانسته و ندانسته ی معجزه وار و کارها و تجربه های منحصر بفرد امروز سپاسگزارم.

از تو سپاسگزارم که منو در گروه سپاسگزارانی بی نظیر و دوست داشتنی و همراه قرار دادی که کلام گرم و پر از مهرشون دلگرمم می کنه و در کنارشون لحظه به لحظه یاد می گیرم زیباتر از تو خالق توانا کمی سپاسگزاری کنم برای وجود نازنینشون بی نهایت و بی شمار سپاسگزارم.

برای سلامتی مادرم و حال خوبش سپاسگزارم. برای همکاری تک تک سلولها و اعضا بدنش در جهت خوب بودن حالش و یکپارچگی سلامتیش فراوان سپاسگزارم.

خدایا شکرت و سپااااااس برای فراوانی نعمتهای معنوی و خوراکی و رفاهی امروز.

از ریال به ریال پول ارزشمند و هوشمند ممنون و سپااااااااسگزارم که تا الان با فراوانیشون هدف های زندگی من رو به سادگی محقق ساختند. برای بخشش بیشتر از آنچه که واقعا خواستم و دارم سپااااااسگزارم سپاااااااسگزارم سپااااااسگزارم.

پروردگارا تو را سپاس بابت کثرت فراوانی هایی که از آنها بی خبریم و سپاس برای دنیای متنوع و فراوانی که شاهد زیبایی هایش هستیم از فراوانی نوع خاااااک و ریشه و ساقه و شکوفه و گل و برگ و میوه تا انواع آب وهوا و ابرهای آسمان پهناور.

داناترینم برای وجود باشکوه انسان‌های دانشمند و آگاه و خردمند که فراوانند ویژه و بخصوص سپاااااااااسگزارم سپااااااسگزارم سپااااااسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *  
دانلود
close-link