ضمیر ناخوداگاه

رازهای ارتعاش در ضمیر ناخودآگاه

بدون دیدگاه

اصول ذهن ناخودآگاه و ارتعاش رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند. کسایی که از این راز خبر دارند به خوبی در مسیر خلق آینده شون قرار می گیرند. کسایی که ارتعاشاتشون رو طوری تنظیم می کنن که مطابق خواسته هاشون باشه استاد سرنوشت خودشون هستن.

تمام نیروها در درون ما قرار دارن و در نتیجه کنترل اونها دست ماست. ما فقط باید بدونیم که چطور می تونیم کنترل اونها رو بدست بگیریم.

نیکولا تسلا_ Tesla

نیکولا تسلا_ Tesla

اگر می خواهید رازهای کائنات را برملا کنید، به چیزهایی مثل انرژی، فرکانس و ارتعاش فکر کنید.” نیکولا تسلا”

همه چیز انرژی هست. انرژی رو نمیشه به وجود آورد یا از بین برد. همیشه وجود داشته و همیشه وجود خواهد داشت. فقط شکلش عوض میشه و به شکل های مختلفی در میاد.

وقتی به اطرافمون نگاه می کنیم، چیزی که می بینیم در واقع بخش کوچکی از واقعیته. حقیقت کلی همه چیز خیلی عمیق تر از این حرفهاست. چیزی که به نظر جامد می رسه، در اصل جامد نیست. همه اجسام تنها یک توهم هستن.

همه چیز از انرژی به وجود اومده اما توی سطوح مختلف. چه بدن شما، چه اقیانوس یک ستاره و یا حتی کل کائنات. همگی از انرژی یکسانی به وجود اومده ان.

همه ما در مورد اجسام تصور اشتباهی داشته ایم. چیزی که ما بهش میگیم جوهر در واقع انرژیه که سطح ارتعاشش به قدری پایین اومده که توسط حواس ما قابل درک باشه. هیچ جوهری وجود نداره. “آلبرت انیشتین”

یکی از بزرگترین و شگفت آورترین انسانهای قرن بیستم، آلبرت انیشتین رابطه بین جوهر و انرژی رو کشف کرده که در درون معادله نسبیت مخفی شده :

E=MC²

  C =  ،سرعت نور در خلا M = توده ، E = انرژی

این معادله ثابت می کنه انرژی می تونه به جوهر تبدیل بشه و جوهر هم می تونه به انرژی تبدیل بشه. به عبارت دیگه، جوهر یکی از مشخصه های انرژیه.

اصل ارتعاش: شما به چیزی می رسین که با اون هم ارتعاش باشین. اولین قدم برای اینکه با اصول ذهن ناخودآگاه آشنا بشین و از این اصول بهره ببرین اینه که بدونین که همه چیز انرژیه.

انرژی هیچوقت نمی تونه ایستا باشه. همیشه در حال حرکته. چون همه چیز انرژیه، پس این یعنی همه چیز در حال حرکته.

براساس اصول ذهن ناخودآگاه انرژی های مشابه همدیگه رو جذب می کنن یا بهتر بگم، ارتعاش های مشابه همدیگه رو جذب می کنن. پس به طور کلی چگونگی جذب و ارتعاش همیشه با هم در ارتباط هستن.

این یعنی چون شما انرژی هستین و همه چیز در اطراف شما انرژیه، اگه شما ارتعاش انرژی تون رو طوری تنظیم کنین که مطابق ارتعاش انرژی چیزی بشه که آرزوشو دارین، می تونین خیلی سریعتر و با زحمت کمتری اون رو به زندگی تون جذب کنین.

وقتی سطح ارتعاش شما پایین باشه، شما به طور مداوم موقعیت هایی رو که نمی خواین به زندگی تون جذب می کنین که در نهایت این باعث میشه که سطح ارتعاش شما پایین تر هم بره، موقعیت های مشابه بیشتری رو جذب کنین و از موقعیت هایی که آرزوشونو دارین دورتر بشین.

وقتی سطح ارتعاش شما بالا باشه، شما به طور مداوم موقعیت هایی رو که می خواین به زندگی تون جذب می کنین که در نهایت این باعث میشه که سطح ارتعاش شما بالا تر هم بره، موقعیت های مشابه بیشتری رو جذب کنین و از موقعیت هایی که نمی خواین تجربه کنین دورتر بشین.

این قانون بر اساس سطح ارتعاش شما چیزهایی رو به شما میده و یا چیزهایی رو از شما می گیره.

وضعیت زندگی فعلی شما بر اساس ارتعاش مربوط به گذشته شماست و وضعیت زندگی آینده شما در نتیجه ارتعاش فعلی شما رقم خواهد خورد. شما قطعا و بدون هیچ شکی بر اساس ارتعاشتون زندگی تون رو خلق می کنین.

ذهن ناخودآگاه شما قدرتمندترین، امانتدارترین و دقیق ترین مجری کائناته. شما با ارتعاشات خود، بهش خوراک میدین و ذهن ناخودآگاه براتون اونهارو اجرا می کنه.

پس اگر چیزهای مشابهی هرروز و هرروز دریافت می کنین به این دلیل است که ورودی های مشابهی به ذهن ناخودآگاه خود دادین.

” از هر دست بدی، از همون دست می گیری “، “هر اتفاقی به یک دلیلی رخ میده”.

قوانین کائنات

قوانین کائنات

چند بار شده که وقتی حالتون بد بوده اتفاق های بدتری براتون افتاده و یا شرایط تون بدتر شده؟

چندبار شده که شما حالتون خوب بوده و از شرایط زندگی تون راضی بودین و متوجه شدین که اوضاع داره بهتر و بهتر میشه، همه چیز داره مرتب میشه و مردم به سمت شما کشیده می شن؟

همه اینها کار ذهن ناخودآگاه است وشانس و یا رویدادی اتفاقی نیستن. هیچ اتفاقی شانسی نمی افته حتی اگه توی لحظه وقوعش اینطور به نظر برسه.

این مثل قانون علت و معلوله. همه چیز بر اساس قانون رخ میده. شانس کلمه ایه که بخاطر اینکه با قانون آشنایی نداریم ازش استفاده می کنیم. هیچ جز جدا از قانون نیست. این اصل علت و معلوله.

زمانی که شما این جمله بالا رو قبول کنین، شما خواهید پذیرفت که شما خالق زندگی تون هستین. کنترل زندگی تون دست خودتونه. شما این قدرت رو دارین که با فراگیری نحوه کنترل ارتعاشتون به طور آگاهانه واقعیت های زندگی تون رو همون طور که می خواین خلق کنین.

اگر شما وضعیت ارتعاشی تون رو تغییر بدین، موقعیت ها،مردمی که وارد زندگی شما میشن، سلامتی و وضعیت مالی شما و در واقع تمام اتفاقاتی که برای شما می افتن به طور کلی تغییر می کنن و شما تنها کسی هستین که این قدرت رو داره که واقعیت های زندگیش رو تغییر بده چون هیچکس نمی تونه سطح ارتعاش شما رو تغییر بده و شما باید این کارو بکنین.

کائنات نه شما را تنبیه می کنن و نه به زندگی شما برکت میدن. کائنات تنها به ارتعاشاتی که شما به دنیای بیرونی می فرستید پاسخ می دهد. آبراهام هیکس

چه چیزی ارتعاش ما رو تعیین می کنه؟ حقیقتا هر چیزی که در طول روز با اون سروکار داریم می تونه بر روی ارتعاشات ما تاثیر بذاره.

وقتی رئیسمون سرمون داد بزنه احتمالا سطح ارتعاشمون پایین تر میاد اما وقتی با کسی که دوستش دارم صحبت کنیم، سطح ارتعاشمون بالاتر میره.

آّبی که می نوشیم،غذایی که می خوریم،لباسهایی که می پوشیم، خلق و خوی ما، افکار ما، اعمال ما، ادراک ما،محل سکونت، آدمهایی که ما رو احاطه کرده ان، همه و همه می تونن بر روی ارتعاش ما تاثیر بذارن.

با این وجود چون ما هیچ کنترلی بر روی موارد بالا نداریم و همه اینها به طور مداوم ارتعاش ما را به وجود میارن و تعیین کننده چیزهایی هستن که به زندگی مون جذب می کنیم، به جای اینکه از این قانون به نفع خودمون استفاده کنیم، ما قربانی های این قانون هستیم و قدرت خلق ما غیرفعال شده است.

ما به هیچ وجه مخلوقاتی نیستیم که شرایط ما را به هرجا می خوان ببرن و ما هم هیچ کنترلی بر روی شرایط نداشته باشیم. همه ما خالق زندگیمون هستیم و برای اینکه بدونیم چطور می تونیم از قانون جذب به نفع خودمون استفاده کنیم و واقعیت های زندگی خودمون رو خلق کنیم، اول باید بدونیم چطور می تونیم با خواسته خودمون ارتعاشمون رو با چیزی که می خوایم بدست بیاریم هماهنگ کنیم.

همانطور که قبلا گفتیم، فرکانس ارتعاشی بالاتر باعث میشه چیزهایی که می خوایم رو به راحت تر بدست بیاریم و فرکانس ارتعاشی پایین تر باعت میشه که چیزهایی رو که نمی خوایم به زندگیمون جذب کنیم. بنابراین، ما به دنبال فرکانس ارتعاشی بالاتری هستیم.

حالا دیگر متوجه شده اید که چه رابطه عمیقی بین شرایط بیرونی زندگی شما با حالات درونی تان وجود دارد و به شناختی از قدرت خودتان نیز رسیده اید.

به یاد داشته باشید که زمانی که شما استعدادهایتان را با هدف خدمت به دیگران به اشتراک می گذارید، قانون گردش را فعال می کنید. زمانی که شما ثروت درونتان را به دیگران هدیه کنید، انواع و اقسام ثروت ها به سمت شما می آیند. زمانی که شما ثروت زیادی را دریافت کنید، ثروت بیشتری را دارید که به دیگران بدهید و فراوانی آزادانه بین شما و کسانی که به آنها خدمت می کنید به جریان می افتد.

زمانی که این تمرینات را با تعهد انجام دهید، شما به عبارتی دیگر به داشتن یک سبک زندگی بهتر متعهد شده اید. شما به آگاهی رسیده اید و ثروت درونتان را فعال کرده اید!

زمانی که سخاوتمندانه استعدادهایتان را برای کمک و هدفی که دارید بکار ببرید، شما فراونی و ثروت را به شکل های جدیدی به زندگی تان دعوت می کنید و باعث ایجاد تحول در زندگی دیگران می شوید و در این فضاست که تحول جهانی رخ می دهد.

ارسال ارتعاش

ارسال ارتعاش

چگونه ارتعاشتان را افزایش دهید و واقعیت جدیدی را برای خودتان رقم بزنید.

رابطه بسیار پیچیده ای بین واقعیت زندگی شما و سطح ارتعاشی شما وجود دارد . ارتعاش شما در واقع نشانه انرژی شخصی شماست که شامل افکار، باورها ، احساسات و رفتارهای شما می شود و رابطه ای بین این ارتعاش و واقعیت هایی که در زندگی شما رخ می دهند ، وجود دارد .

چون ما همیشه به روی یکی از واقعیت هایی ممکنی که می توانیم انتخاب کنیم ، تمرکز می کنیم ، آن واقعیت ممکن است به قدری واقعی به نظر برسد که ارتعاش ما را به طور مداوم بر روی فرکانسی ثابت نگه می دارد .

برای اکثر آدم ها دلیل اصلی ای که این اتفاق رخ می دهد این است که برای آنها پذیرش اینکه واقعیت های ممکن زیاد دیگری وجود دارند که می توانیم آنها را انتخاب کنیم ، چالش بر انگیز است . برای اینکه این اتفاق رخ بدهد شما باید یک ارتعاش را آنقدر تمرین کنید تا به یک فرکانس خودکار تبدیل شود .

خبر خوب این است که شما با این برچسب هایی که به خودتان چسبانده اید به دنیا نیامده اید . زمانی که شما وارد این دنیا شدید خالص بودید و هیچ درکی از این چیزها نداشتید .

این برچسب ها با گذشت زمان و از طریق محیط اطراف و تجربیات شما به وجود آمده اند . این یعنی شما می توانید با گذشت زمان و داشتن تجربیاتی جدید ، خصوصیات ، باورها و ویژگی های جدیدی را در خودتان به وجود بیاورید .

ارتعاشات ما ممکن است انواع بسیار زیادی داشته باشد و ما هر روز هم قرار گرفتن بر روی فرکانس های بسیار بالا و هم قرار گرفتن بر روی فرکانس های بسیار پایین را تجربه می کنیم . با این وجود اکثر مردم یک ارتعاش پیش فرض را دارند که در نهایت به آن حالت اولیه شان بر می گردند .

به عبارتی دیگر ، ممکن است شخص همیشه این احساس را داشته باشد که پیشرفت کردن سخت و دشوار است. آنها شاید در لحظاتی از زندگی شان با موفقیت های کوچکی رو به رو شوند اما آن ارتعاش پیش فرضشان آنها را به جای اول بر می گرداند و دوباره آن شخص احساس می کند که نمی تواند پیشرفت کند .

رازهای ارتعاش

رازهای ارتعاش

دو سوال مهمی که در این مورد باید از خودتان بپرسید :

یک . ارتعاش پیش فرض من چیست ؟  دو . من ترجیح می دهم که چه ارتعاشی داشته باشم ؟

شما با توجه به چیزهایی مثل میزان فراوانی در زندگی تان و روابط تان ، شغلتان ، آزادی و زندگی روزانه تان ارتعاش فعلی خودتان را تشخیص دهید . از خودتان بپرسید که چه برچسب هایی را به خودتان چسبانده اید که با آن چیزی که می خواهید جذب کنید مطابق نیست .

آیا شما از نظر خودتان شخصی هستید که باید برای داشتن یک زندگی معمولی سخت تلاش کند ؟ آیا باور دارید که خلق خواسته هایتان کاری دشوار است ؟ اغلب نسبت به تجربیات باورها و تجربیاتتان چه احساسی دارید ؟ معمولا چه حس و حالی دارید ؟

پاسخی که به این سوالات می دهید ارتعاش فعلی شما را مشخص خواهد کرد . با این وجود اگر شما ارتعاشی که با این سوالات مطابقت دارد را دوست ندارید ، شما قادر به تغییر آن هستید .

حالا از خودتان بپرسید که در حال حاضر چه چیزهایی وارد زندگی شما می شوند که با واقعیت فعلی شما سازگار نیستند و آنها را بنویسید .

  • دوست دارید به طور روزانه چه اتفاقاتی را تجربه کنید ؟
  • اگر این اتفاقات رخ بدهند چه احساسی خواهید داشت ؟
  • برای اینکه آن چیزهایی که بیشتر از هر چیز دیگری می خواهید را داشته باشید باید به چه شخصیتی تبدیل شوید ؟
  • اگر تمام چیزهایی را که می خواهید داشتید چگونه رفتار می کردید ؟
  • اگر با آن چیزها هم ارتعاش بودید چگونه رفتار می کردید ؟
  • شخصی که چیزهایی که شما می خواهید را دارد چگونه در مورد خودش و شرایط زندگی اش صحبت می کند ؟
  • آن شخص چه کارهایی انجام می دهد ؟

تا آنجایی که می توانید جزییات را در لیست تان وارد کنید . پاسخ این سوالات نشان دهنده ارتعاشی است که به شما کمک می کنند تا با داشتن آرزوهایتان هم ارتعاش شوید . اگر واقعا می خواهید آن چیزها را در زندگی تان داشته باشید ، کاری که باید بکنید این است که به طور روزانه یک ارتعاش جدید را در درون خودتان ایجاد کنید تا زمانی که تغییری را در واقعیت های زندگی تان مشاهده کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست