دن لاک

دن لاک یک کارآفرین مالتی میلیونر، یک نویسنده پر فروش و یکی از پردرآمدترین مشاورین دنیا در زمینه فروش اجناس لاکچری و گران قیمت است. دن اکثر زمان خودش را صرف مدیریت شرکت ها و سرمایه گذاری هایش می کند.

تا همین چند سال پیش دن لاک تنها یک پسر فقیر مهاجر بود. اون هیچ چیز آرزویی نداشت جز اینکه بدهی هایش را پرداخت کند و به اندازه ای درآمد داشته باشد که بتواند مخارج زندگی خودش و مادرش را تامین کند. با همین اشتیاق سوزان، او شغلش به عنوان یک شاگرد خوار و بار فروشی را رها کرد، از دانشگاه اخراج شد و تصمیم گرفت که به یک کارآفرین تبدیل شود.

دن لاک در سن بیست و هفت سالگی و پس از سیزده کسب و کار مختلف را امتحان کرده بود، به یک میلیونر تبدیل شده و پس از آن در سن سی سالگی به یک مالتی میلیونر تبدیل شد. امروز دن لاک به نویسنده ای تبدیل شده است که حدود سیزده کتاب پرفروش بین المللی دارد. او موسس و مدیرعامل چندین کسب و کار مالتی میلیون دلاری است. 

فارغ از موفقیت هایی که در کسب و کارهای مختلف خودش داشته داشته است، ویدیوهای او در فضای مجازی یکی از پربیننده ترین ویدیوها در بین تمام آموزش دهندگان در سراسر دنیا است و افراد بسیار زیاد او را در شبکه های مجازی دنبال می کنند. ویدیوهای او بیش از یک میلیارد بار در تمام پلتفرم های شبکه های مجازی او دیده شده اند و هر ماه حدود دو میلیون نفر به طور روزانه ایمیل های او را می خوانند.

این محصول به اندازه ۵۰ سال شما رو ثروتمند میکنه. واقعا ممنونم از عالیجناب ذهن

John Doe
Designer

میلیونرها چگونه فکر می کنند؟

 How Millionaires Think

 Millionaire Mindset

معجزه های ذهن

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

consultation

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

دکمه بازگشت به بالا
بستن