[us_image image=”830″ size=”full”]

درود بر شما که صاحب بزرگترین نیرویِ هوشمند ، قدرت معجزه گر و حیرت انگیز در درونت هستی ؛

” عالیجناب ذهن”

اینکه شما و هر کس دیگری این موضوع را به هر طریقی انکار کند یا آن را شعاری بخواند دلیل بر این نیست که چنین نیرویی در ذهن تو وجود ندارد ! این امر بدان ماند که شما خورشید را در روز روشن و یا وجود و کارکرد جریان الکتریسیته را در زندگیت انکار کنی !

اما من ، ابراهیم منصوری ،  به این نیروی بی نهایت قدرتمند و هوشمند بعد از نزدیک به یک دهه مطالعات بی وقفه ایمان پیدا کردم و نحوه فعال سازی آن را برای ثروت ، سلامتی ، روابط عاشقانه با خدا و انسان ها را یافتم و از وقتی که این موضوع را با تمام سلول های وجودم پذیرفتم ، شکل دنیا برای من به آسانی و به سرعت تغییر کرد و تمام مواهب بی نهایتِ خدای مهربان در عالم هستی در زندگیم به مانند سیل جاری شد که از بابت سپاسگزاری اش زبان و وجودم همیشه قاصر است .

بعد از اتمام فارغ التحصیلی از دانشگاه صدا و سیما در سال 1385 و تحصیلات رسمی ام در حوزه ارتباطات در مقطع ارشد فکر می کردم که به نهایت علم و دانش رسیده ام ! و از این به بعد باید بنشینم و سیل ثروتی که برای من انباشته شده است ، را درو کنم ! اما بعد از تجربه برخی شرایط بهت آور ،  این انگاره بعد از پذیرش در مقطع دکترا هم طول کشید تا اینکه از ادامه تحصیل دکتری انصراف خود را اعلام کردم ، و بعد از روبرو شدن با چهره اصلی زندگی در اجتماع تازه فهمیدم که حتی در اول خط موفقیت هم نیستم !  و به این مرحله رسیدم که ؛

  • «تا بدانجا رسید دانش من// که بدانم همی که نادانم»

تا اینکه بعد از پذیرش اتفاقات جاریِ زندگی بدنبال تغییر شرایط رفتم و ساختم زندگیم را همانطور که در ذهنم ساخته بودم !

سالهای سال در مورد نقاط اشتراک و افتراق انسان های ثروتمند و موفق مطالعه کردم و از دو جنبه نزدیک به یک دهه در مورد آنها پژوهش انجام دادم . اولا در مورد « مولفه اصلی موفقیت » و ثانیا در مورد « قوانین لایتغیر جهان هستی» ، و سعی کردم برای این امر و یافته های خود مصداق های ملی و بین المللی بیابم و دریافتم که قانون اول (هدایت و مدیریت ذهن) اصل لازم استفاده و هم راستا شدن با قوانین دوم (سنت ها و قوانین لایتغیر جهانی) است .

خواندم و خواندم و خواندم تا عاشق همیشگی مطالعه شدم و به قول جیم رانِ بزرگ ،  تا ابد تصمیم گرفتم دانشجوی بسیار جدی موفقیت باشم و به شاه کلید های موفقیت رسیدم . شاه کلیدهایی که در دل خود یک شاه کلید بیشتر ندارد و آن همانا « توانایی هدایت و مدیریت ذهن» است . تصمیم گرفتم آموخته ها و تجربیاتم را از این راز تمام اعصار ( عالیجناب ذهن) با شما همراهان عزیزم به اشتراک بزارم . آموزه هایی که دسترسی به اهداف و رویاهایتان را به شدت تسریع و تسهیل خواهد کرد .

شاه کلیدهایی که تیم تحقیقاتی ” عالیجناب ذهن” در پی آموزش آن می باشد ، به طور قطع بر چسب ” قیمت شما “ را در تمام جنبه های زندگی روز بروز ارتقا خواهد داد ، چرا که قطب نمایی به سوی سلامتی کامل، ثروت نامحدود ، روابط عالی و تمام موهبت هایی است که تا رسیدن به بالاترین برچسب قیمت برای شما با شما همراه خواهد بود .

عالیجناب ذهن با بیش از 8 سال پشتوانه مطالعاتی از شاه کلیدهای موفقیت افراد موفق در جهان ، متعهّد است مسیر دستیابی به اهداف و رویاهای شما را فارغ از کوچکی و بزرگی آن ، برای شما تسهیل تر و تسریع تر کند .

ذهن ناخودآگاه تو سیستم نرم افزاری قدرتمند توست که فقط فرکانس و حالت عاطفی شما را میفهمه وقتی بهش فرکانس فراوانی رو بدی کلید فراوانی ذهن ناخودآگاهت رو روشن میکنی تا مصادیق فراوانی را به سمت زندگی تو هدایت کنه ،  اگر فرکانس فقر رو بفرستی کلید فقر ذهن ناخودآگاهت رو فعال می کنی تا مصادیق فقر را به سمت زندگی تو جاری کنه !

می بینید که سیتستم ذهن ناخودآگاه تو که – به غلط به اصطلاح مدرسان قانون جذب اسمش را جهان می گذارند -در مورد فرکانس و ارتعاش و حالت عاطفی تو به یک شکل و یکسان عمل می کند و بخاطر همین دقیق ترین سیستم موجود در کائنات است . 

به عبارتی ، ذهن ناخودآگاهت یک عمل کننده است و کاری به این ندارد که ورودی و فرکانس و حالت عاطفی شما چیه ! ذهن ناخودآگاه توست که بدون اینکه شما آگاهی ازش داشته باشی زندگی تو هر اتفاقاتی که در زندگی تو رخ میده رو کنترل می کنه .

این موضوع در مورد بیماری ، سلامتی ، روابط ناسالم و سالم ، ترفیع یا اخراج از شغل ، رشد و رونق کسب و کار یا ورشستگی و رکود و در یک کلام در بدبختی و خوشبختی تو مطابق با فرکانس ها و حالت عاطفی غالب تو عمل می کند .

بالطبع اگه ازش آگاهی داشته باشی در مسیر هدایت برکات به زندگیت فعال خواهد شد وگرنه هدایت 90 درصدی زندگیت بصورت ناخودآگاه در دست قدرت اوست !

یعنی هیچی به ذاته وجود خارجی نداره ذهن ناخودآگاه توست که با ارسال فرکانس و غلبه چگونگی و کیفیت حالت عاطفی و ارتعاش تو خالق زندگی تو می شود . چون تو بوسیله ذهن ناخودآگاهت خالق اتفاقات و شرایط و موقعیت های زندگی خودتی .

دوست عزیزم ؛

بخواهید همه اهداف و آرزوهاتون رو از راه آسان و بی دردسر به دست آورید . این راه آسان ، مطمئن و تجربه شده توسط  ” علوم ذهنی” به شما ارائه می شود چرا که ؛

          « ذهن تو بهترین هدیه الهی و خدمتکاری وفادار برای خلق تمام رویاهاته»

       « ذهن تو عالیجنابه »

[us_separator size=”custom” height=”40px”]

همکارانی که همیشه به وجودشون افتخار می کنم

محمد جواد دیانت

کارگردانی انیمیشن

کارشناس روابط عمومی

وظیفه شناس ، پر انرژی ، آرام ، خوش بیان و دارای روابط عمومی فوق العاده

محمد حسین صفری

نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان

بازیگرِ تئاتر و تلویزیون

مدیر ، تصویر بردار ، تدوین گر ، عکاس حرفه ای ، کارشناس محتوی ، مدرس حوزه هنری

همه فن حریف و بسیار مهربان ، آرام ، پرانرژی و بی نظیر

برنده دهها جوایز ملی و بین المللی

محمد رضا دشتیان

مترجم ، محقق و پژوهشگر

متعهد ، پرانرژی ، سخت کوش و دوست داشتنی