جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا

جو دیسپنزا، پرفروش ترین نویسنده نیویورک تایمز، محقق و سخنران بین المللی است . او به عنوان یک سخنران و پژوهشگر بر این باور است که در درون همه ما استعدادهای نامحدودی وجود دارند و همه ما پتانسیل انجام کارهای بزرگ را داریم . او به سبک ساده ، امیدبخش و مهربانانهِ خودش ، آموخته هایش را با هزاران نفر به اشتراک گذاشته و به آنها یاد داده که چگونه سیم کشی های مغزشان را به طور کامل تغییر دهند و تحولی ماندگار را به وجود بیاورند .

طی دهه گذشته ، دکتر جو دیسپنزا در سی و دو کشور متفاوت و شش قاره مختلف سخنرانی هایی را در مورد مغز انسان و نحوه عملکرد آن داشته است . وی به هزاران نفر آموخته است که چگونه افکارشان را با روش هایی که از لحاظ علمی به اثبات رسیده اند ، از نو برنامه ریزی کنند.

 در نتیجه این اطلاعات به افراد بسیار زیادی کمک کرده تا با از بین بردن عادت های مخرب به اهدافی که داشته اند برسند. روش او که به شکلی بسیار ساده آموزش داده می شود پلی را بین پتانسیل واقعی انسانها و آخرین نظریه های علمی انعطاف پذیری نرون ها ایجاد می کند. او توضیح می دهد که چگونه فکر کردن به شکلی جدید و همچنین تغییر باور می توانند مغز انسانها را از نو سیم کشی کنند. 

اساس کار او بنا بر این عقیده بینان گذاری شده که هر کسی در این دنیا پتانسیل انجام کارهای بسیار بزرگ و توانایی های نامحدود و واقعی را در درون خودش دارد و کلید آن آگاهی از نحوه عملکرد ذهن است و در صورت آگاهی از آن می توانید به تمام آرزوها و رویاهاتون فارغ از نوع و اندازه آن با سرعتی مسحور کننده دست پیدا کنید .

تمام ویدیوهای دکتر جو دیسپنزا که توسط مجموعه ” عالیجناب ذهن” تهیه و ترجمه شده است برای کمک به این موضوع صورت گرفته است . از ویدیوهای جو دیسپنزا لذت ببرید و از آموزه های آن برای تحقق همه رویاهایتان استفاده کنید .

دکتر دیسپنزا، در زمینه های عصب شناسی، علوم عصب شناسی، بیولوژی سلولی، شکل گیری حافظه، قانون جذب، باورها و افکار بصورت تخصصی و ریشه ای سال های سال تحقیق کرده و در این ویدیو باارزش روش های کاربردی فوق‌العاده برای جذب ثروت و برکات به زندگی ارائه می کند. دیدن این ویدیو زندگی شما را بسیار متحول می کند. از مجموعه عالیجناب ذهن بسیار ممنونم. مجموعه های دیگر هم ویدیو های ایشونو گذاشتن ولی ترجمه سایت عالیجناب ذهن بسیار روان است و من خودم چندین بار ویدیو ها رو می بینم. امیدوارم همیشه موفق باشید.

John Doe
Designer

روش های کوانتومی قانون جذب

روش های کوانتومی قانون جذب

law of attraction the quantum way

معجزه های ذهن

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

consultation

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

دکمه بازگشت به بالا
بستن