جذب فراوانی با طلایی ترین عبارت های ثروت آفرین

بر اساس قوانین ذهن ناخودآگاه در جهان تمام خواسته ها و اهداف ما به مقدار نامحدود و از منابع و راه های بی شماری قابل حصول هستند و فراوانی به معنای عام آن در تمام لایه های جهان جاری است . عبارت های تاکیدی ثروت آفرین یکی از موضوعات بسیار مهم و حیاتی برای ثروتمندان در سرتاسر دنیاست .

بنابراین باید بدانیم که بی نهایت راه برای رسیدن به خواسته هایمان وجود دارد و درهای بی شماری در این جهان هست که منتظرند به روی ما باز شوند تا تمام نعمت ها و موفقیت های دلخواهمان را بر ما عرضه کنند و این موضوع تنها برای کسانی محقق می شود و درها یکی پس از دیگری باز می شود که فراوانی را با تمام وجود درک و آن را برای خود به یک باور دایمی تبدیل کرده باشیم .

اهمیت تکرار عبارتهای تاکیدی ثروت آفرین

درواقع بر اساس اصول لایتغیر ذهن ناخودآگاه تکرار عبارت های ثروت آفرین بصورت روزانه در باورپذیری ذهن ناخودآگاه نقش محوری دارد . با تکرار و تمرین این عبارت های ثروت آفرین ، در صورت درک و تثبیت موضوع فراوانی در همه ابعادش در زندگی ما ،  هرگاه دری به رویمان بسته شد ، نشانه ی این است که قرار است درها و دروازهایی بزرگ تر ، با نعمت هایی بیشتر و عالی تر به رویمان گشوده شود .

اگر می خواهید که درهای فراوانی با تمام ابعاد آن به زندگی شما جاری شود یکی از قدرتمندترین و کوتاهترین مسیر ، استفاده از این فایل عبارتهای تاکیدی ثروت آفرین تاکیدی به همراه پیام های subliminal است که توسط مجموعه ” عالیجناب ذهن” تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

فایل های subliminal در خارج از کشور تولید شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند . گوش دادن به این فایل ها ذهن شما را در فرکانس موضوعی قرار می دهد که به دنبال آن هستید .

مغناطیس جذب ثروت و فراوانی باشید .
مغناطیس جذب ثروت و فراوانی باشید .

بهترین زمان استفاده از فایل های عبارتهای تاکیدی ثروت آفرین

هر چند بهترین زمان برای استفاده از این فایلها ،  شب ها قبل از خواب و صبح ها بلافاصله بعد از بیدار شدن است اما در طول روز و هر زمان که فرصتی پیدا کردید می توانید از این فایل ها برای کاشتن باور فراوانی و تثبیت آن در ذهنتون استفاده کنید تا بزودی معجزات آن را به چشم خود تماشا کنید .

برای تاثیرگذاری حداکثری ، مجموعه ” عالیجناب ذهن” سعی کرده است از بهترین متد ، محتوا و حتی از بهترین نریتور و گوینده استفاده کند .  بهمین منظور این مجموعه از یکی از بهترین بازیگران و دوبلورهای صدا و سیما ( آقای مهدی علیپور) استفاده کرده تا راه رسیدن شما را به آرزوهایتان و جاری شدن فراوانی نعمت ها در همه جنبه های آن برای شما تسهیل و تسریع شود .

فایل ” جذب فراوانی بی نهایت” و عبارتهای تاکیدی ثروت آفرین ، تهیه شده در مجموعه ” عالیجناب ذهن” شاه کلیدی است برای رسیدن به هر چه که رویای رسیدنش را دارید .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.