برایان تریسیسمینار اساتید موفقیت

برنامه ریزی ذهن برای موفقیت – برایان تریسی

 

 

ذهن ناخودآگاه شما مبنا و اصل اولیه همه اتفاقات و رویدادها ، جذب آدم ها و هرآنچه که در طول شبانه روز با آن برخورد می کنید ، می باشد ، بنابراین برنامه ریزی ذهن برای موفقیت اولین ، قدرتمندترین و موثرترین قدم برای کسب موفقیت است.

برنامه ریزی ذهن برای موفقیت

منظور از اصول اولیه اینه که تعیین میکنه چطوری اتفاق رخ دهد . برای مثال اصل مهمی در مورد جریان الکتریسیته وجود دارد که می گوید این جریان از نقطه ای که پتانسیل بالاتر دادر به نقطه ای که پتانسیل کمتری دارد جریان پیدا می کند  .

برای برنامه ریزی ذهن و موفقیت باید از اصولی آگاه باشید که شکست خورده ها آگاه نیستند . به عبارتی برای موفقیت باید برنامه ریزی ذهن شما مطابق با برنامه ریزی ذهن افراد موفق ، ثروتمند و خوشبخت باشه .

برنامه ریزی برای موفقیت
برنامه ریزی برای موفقیت

بخاطر همینه که میگن اگه کسی تونسته موفق بشه تو هم میتونی !

اما چگونه ؟

تنها و تنها از طریق برنامه ریزی ذهن .

برای موفقیت تنها یک دلیل کافی است و آن هم برنامه ریزی ذهن برای موفقیت است .

حتی دعاهای برخواسته از ذهن ناخودآگاهتان زمانی قبول می شوند که ذهن خودآگاه و ناخودآگاهتون با هم در هماهنگی کامل و در یک هم سطحی قرار بگیرند و ربطی به آئین و رسوم خاصی هم ندارند .

بنابراین ذهن ناخودآگاه شما اصل و مبنای هر چیزی است که در زندگی شما رخ می دهد و به عبارت بهتر آن را خلق می کنید . یکی از مهمترین قوانین برنامه ریزی ذهن برای موفقیت ، قانون ایمان است .

تصویر ذهنی شما از خودتان چیست؟

ایمان به اینکه مثلا در حوزه ثروت شما به ثروت کافی دست پیدا می کنید چرا که قبل از اینکه این موضوع در زندگی و دنیای بیرونی و زندگی شما رخ دهد باید در ذهن شما به وقوع بپیوندد و شما خودتون رو از لحاظ ذهنی ثروتمند ببینید .

یعنی تصویر ذهنی که از خودتون ، آینده خودتون و دارایی هایی که در زندگی و در آینده بدست می آورید نتیجه تصویر ذهنی است که الان در ذهن خود دارید .

تصویر ذهنی ثروت
تصویر ذهنی ثروت

در ذهن خود چه تصویر ذهنی از خودتون دارید ؟ فارغ از اینکه الان شرایط شما به چه صورتی است ؟ آیا فقیر هستید یا ثروتمند ؟ تصویر ذهنی همیشگی و مستمر و عادت گونه خودتون در آینه ذهن ناخودآگاهتون تعیین کننده آینده شماست نه تلاش و اراده پولادین شما !

برایان تریسی از نویسندگان مشهور کتابهای موفقیت است و هم اکنون یکی از معتبرترین صاحب نظران در سطح جهان در حوزه ی موفقیت و پیشرفت است .

موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است . برایان تریسی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است .

برایان تریسی ؛

من یاد گرفتم که برای به دست آوردن موفقیت های بزرگ باید به شخص خاصی تبدیل شد .
مهم ترین عامل موفقیت پول نیست بلکه تبدیل شدن به کسی است که می تواند چنین ثروتی را بدست آورد و از آن به خوبی بهره ببرند و آن ثروت را افزایش دهند در اینصورت است که هوشمندانه راه خلق کردن پول را هم یاد می گیرید

عالیجناب ذهن باشید
عالیجناب ذهن باشید

در این ویدیو کوتاه ، برایان تریسی به شما می گوید چگونه به موفق بودن عادت کنید و ذهن خود را به سوی موفقیت و پیشرفت برنامه ریزی کنید .

Admin

خوشحالیم هویت مجموعه " عالیجناب ذهن" با مطالعه و تحقیق گره خورده است و بعد از 8 سال پژوهش در مورد هدیه الهی بی نهایت ارزشمند " ذهن"، " عالیجناب ذهن" با همکاری بهترین ها متولد شد تا پلی باشد بین این مجموعه و تولد رویاهای رنگارنگ شما عزیزانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن