برنامه ریزی برای موفقیتدن لاکسمینار اساتید موفقیت

باورها و ذهنیت ثروتمندان – دن لاک

 

 

آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که تفاوت افراد ثروتمند با فقیران در چیست؟ آیا در ارثی که به برخی ثروتمندان رسیده باعث شده آنها ثروتمند شوند ؟ !

آیا بخاطر ارثی که به فقیران نرسیده باعث شده فقیران ، فقیر باشند ؟ ! البته که برای هر دو مورد میلیون ها موارد نقض در جهان و فارغ از موقعیت و محل جغرافیایی وجود دارد .

یا بخاطر باور به کمبود و اینکه منابع برای ثروتمند شدن محدوده ؟! یا برای بعضی از انسان ها و در شرایط خاص جغرافیایی یا دیگر شرایط محدود ؟!

در پاسخ به این موضوع و اینکه بحث فراوانی را بهتر تبیین کنیم سعی می کنیم در اینجا بصورت ریشه ای و مصداقی آن را بررسی کنیم .

ذهنیت فراوانی

تصور کنید همین حالا در پشت کامپیوتر خود نشسته اید و کاملا از اکسیژنی که اتاق شما را فرا گرفته بی خبر هستید . خیلی زیباست زیرا همانطور که شما ممکن است بدانید اکسیژن برای حیات شما بسیار حیاتی است و بدون آن زندگی پایان یافته است .

در واقع شما روزانه در حدود ۵۵۰ لیتر اکسیژن مصرف می کنید ! البته این حداقل مصرف است و می تواند بیشتر از این برای خیلی از آدمها (مثل ورزشکاران) باشد. ما به آن نیاز داریم اما آن را انبار نمی کنیم . چطور می توانیم آن را انبار کنیم ؟!

بی نهایت هوا و اکسیژن وجود دارد و نیاز به نگرانی از این بابت برای هیچ فرد انسانی نیست . همچنانکه برای بدست آوردن آن با هم رقابت هم نمی کنیم و نفس کشیدن کسی از نفس کشیدن دیگری نمی کاهد !

چرا که من یا شما وقتی نفس می کشیم هیچ یک را از نفس کشیدن محروم نمی کنیم و رقابتی بین ما وجود ندارد .

چون وقتی به این موضوع نگاه می کنیم می بینیم که به اندازه کافی برای همه انسان ها اکسیژن وجود دارد بنابراین نسبت به بدست آوردن آن هم حرص نمی ورزیم و اضطراب و استری نداریم.

بنابراین بسیار واضح است که به فراوانی اکسیژن همه معتقد هستیم و باور داریم. اما چرا در زمینه های دیگر زندگی مان اوضاع اینگونه نیست؟

واضح است تقریبا ۹۵ درصد کسانی که از قدرت ذهن ناخوداگاه بی اطلاع هستن اعتقاد به کمبود دارن !

این موضوع در همه مباحث و مولفه های بیرونی نیز مصداق دارد .  بنابراین ریشه ای ترین ، قدرتمندترین و کلیدی ترین موضوع در ذهنیت فقیر و ثروتمند است که همه مولفه ها را به حاشیه می راند و موجودیت خود را در عالم بیرون شخص اثبات می کند .

به‌هرحال، آنچه فقیران از آن همیشه رنج می برند ذهنیت فقیر بودن است و آنچه ثروتمندان از آن به عنوان برگ برنده و شاه کلید استفاده می کنند و به ثروت های افسانه ای دست می یابند ذهنیت و باورهای ثروتمندان است .

ثروتمندان جدا از داشتن روش‌ها و ترفندهای مختلف برای درآمدزایی ، ذهنیت و باورهایی نیز دارند که در افراد  فقیر و عادی یافت نمی شود .

بنابراین اگر شما باورها ، ذهنیت و استراتژی‌های افراد ثروتمند را دنبال کرده بدون شک شانس موفقیت و ثروتمند شدن خود را به نسبت آنها بالا می برید .

در این ویدیو دن لاک ، به عنوان یکی از جوانترین ثروتمندان شرق آسیا شاه کلیدهایی به شما می دهد که در خلق ذهنیت ثروت در شما بسیار موثر خواهد بود .

در این ویدیو که توسط گروه ” عالیجناب ذهن” ترجمه و منتشر شده است ، ۷ کاری که مردم فقیر انجام می دهند اما ثروتمندان انجام نمی دهند ، توسط دن لاک ، مولتی میلیونر جوان هنگ کنگی ، تشریح شده است .

با دیدن این ویدیو مشخص خواهد شد چه نوع ذهنیتی دارید ؟ فقر یا ثروت ؟ توصیه ما این است که شما ذهنیت ثروتمندان را انتخاب کنید !  و زندگی مالی خود را دگرگون کنید .

برچسب ها

Admin

خوشحالیم هویت مجموعه " عالیجناب ذهن" با مطالعه و تحقیق گره خورده است و بعد از 8 سال پژوهش در مورد هدیه الهی بی نهایت ارزشمند " ذهن"، " عالیجناب ذهن" با همکاری بهترین ها متولد شد تا پلی باشد بین این مجموعه و تولد رویاهای رنگارنگ شما عزیزانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن