باب پراکتور

برای میلیون ها نفر نام باب پراکتور با “موفقیت” عجین شده است. اون به عنوان برترین معلم کسب ثروت در آمریکا شناخته شده است و همچنین بسیاری او را یک برترین سخنرانان دنیا در مبحث ثروت می دانند. او به انسانها می آموزد که چگونه توانایی های پنهان شده خود را بروز دهند و در تمام ابعاد زندگی شان به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند.
آموزه های او بر اساس کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل هستند و او به بهترین شکل ممکن مطالب این کتاب را تشریح می کند.
باب پراکتور بیش از چهل سال است که بر روی کمک به مردم برای خلق ثروت، روابط عاشقانه و رسیدن به آگاهی معنوی تمرکز کرده است. شهرت بین المللی باب پراکتور به عنوان یکی از برترین سخنرانان جهان در مبحث ثروت، بیشتر به دلیل سبک سخنرانی الهام بخش و انگیزشی اوست.
باب پراکتور خیلی خوب می داند که چگونه به شما کمک کند زیرا خودش نیز زندگی ای سرشار از محدودویت را تجربه کرده است. در سال ۱۹۶۰ او از مدرسه اخراج شد و پس از آن کلی شغل های مختلف را امتحان کرد که همگی به بن بست خوردند و در نهایت آینده ای با کلی بدهی برایش باقی ماند.

روزی کتابی به اسم بیاندیشید و ثروتمند شوید به او هدیه داده شده که به نوعی بذر امید را در ذهن باب کاشت. پس از گذشت تنها چند ماه و در ادامه کمک هایی که از ارل ناینتینگل دریافت کرد، زندگی باب به طور کامل دگرگون شد. پس از گذشت یکسال او به درآمدی نزدیک به صدهزار دلار داشت و خیلی زود به درآمد میلیون دلاری رسید.
امروزه باب پراکتور به سراسر دنیا سفر می کند و به هزاران نفر می آموزد که به ذهن خودشان باور داشته و آن نیروی پنهان درونشان را کشف کنند.

اساتید
اساتید

  • دن لاک
  • جو دیسپنزا
  • باب پراکتور
  • برایان تریسی
  • جاستین پری
  • تل سوان

این محصول به اندازه ۵۰ سال شما رو ثروتمند میکنه. واقعا ممنونم از عالیجناب ذهن

John Doe
Designer

میلیونرها چگونه فکر می کنند؟

 How Millionaires Think

 Millionaire Mindset

معجزه های ذهن

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

consultation

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

دکمه بازگشت به بالا
بستن