نا آشنایی با قوانین ذهن ریشه همه نارضایتی ها، محدودیت ها، فقر ، اضطراب ها و ناهماهنگی هاست و آگاهی از « اصول لایتغیر ذهنی » کلید تحقق بزرگترین ، جنون آمیزترین و بلندپروازانه ترین رویاهای شماست.

خداوند مهربان تمام قوانین ثروت، موفقیت ، زندگی باشکوهتر، لذت بخش تر و پربارتر انسان ها را بر اساس اصول ذهنی انسان تنظیم کرده است. بخاطر همین اصل است که ناپلئون هیل ،  استاد اساتید موفقیت درجهان و مولف « بیندیشید و ثروتمند شوید » بزرگترین مهارت در جهان را « کنترل و هدایت ذهن» نامیده است.

کسانی که به قدرت ذهنشان برای جذب ثروت ، فراوانی و حصول تمام رویاهایشان معتقد نباشند با فعالیت های سخت و دائمی، اضطراب و احساس قربانی بودن در زندگی،  آن را جایگزین خواهند کرد و متاسفانه این سرنوشت اکثر مردم جهان است.

ابراهیم منصوری هستم

کارشناسی ارشد ارتباطات ،  دانشکده صداوسیما

مشاور رسانه ای رئیس انجمن بازرگانی  ایران کانادا و استاد کرسی MBA در دانشگاه کارلتون اتاوا

و دانشجوی همیشگی اصول موفقیت

نزدیک به یک دهه در سطوح و در قالب های مختلف در رسانه و مطبوعات دست به قلم بودم و با افراد موفق در داخل و خارج کشور به گفتگو نشسته ام.

افتخار دارم تجربیات و آموخته های نزدیک به یک دهه ایم را از اساتید طراز اول جهان برای جذب ثروت و موفقیت در تمامی ابعاد زندگی با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دوستان عزیز؛ به خاطر داشته باشید آموزش رسمی شما را به خواسته هاتون نمی رساند بلکه این « خودآموزی» است که شما را به همه اهداف و رویاهاتون می رسونه. چون برای رسیدن به تمام اهداف و آرزوهاتون باید بزرگترین مهارت مورد اشاره در بالا رو به خوبی یاد بگیرید و صاحب « ذهن درخشان»  باشید . موضوعی که در سیستم آموزشی در دنیا از آن خبری نیست و نخواهد بود ! همچنین  در این سایت « هوش معنوی » یا « spiritual intelligence »  را به عنوان با ارزشترین آگاهی در جهان برای ظهور تمام خواسته هاتون با کمترین تلاش فیزیکی ممکن،  یاد خواهید گرفت و خواهید دید که معجزات در زندگیتون هر لحظه جاری است. اما در حقیقت معجزه ای در کار نیست چون شما استاد مادر مهارتها شده اید که این ثروت، سلامتی، دوستان شاد و موفق و همه نوع برکات زندگی را مانند پاداشی بزرگ به شما هدیه داده است.

 به قول جیم ران ، آموزش و« خودآموزی» مبدا همه معجزات در زندگی شماست و همه معجزات زندگی تان تنها در صورت آگاهی و بکار بستن قوانین «ذهن» با کم ترین تلاش فیزیکی، جذب و ایجاد می شود، چون ذهن شما « عالیجناب» هدیه الهی و خدمتکاری وفادار برای شما آفریده شده است .