درباره عالیجناب ذهن

درود بر شما که صاحب بزرگترین نیرو در درونت هستی نیرویِ هوشمند، قدرت معجزه گر، قدرت حیرت انگیز، قدرت ذهن ناخودآگاه

اینکه شما و هر کس دیگری این موضوع را به هر طریقی انکار کند یا آن را شعاری بخواند دلیل بر این نیست که چنین نیرویی در ذهن تو وجود ندارد ! این امر مانند این است که شما خورشید را در روز روشن و یا وجود و کارکرد جریان الکتریسیته را در زندگی ات انکار کنی !

من ، ابراهیم منصوری ، به این نیروی بی نهایت قدرتمند و هوشمند بعد از نزدیک به یک دهه مطالعات بی وقفه ایمان پیدا کردم و نحوه فعال سازی آن را برای ثروت ، سلامتی ، روابط عاشقانه با خدا و انسان ها را یافتم و از وقتی که این موضوع را با تمام سلول های وجودم پذیرفتم ، شکل دنیا برای من به آسانی و به سرعت تغییر کرد. و تمام مواهب بی نهایتِ خدای مهربان در عالم هستی در زندگیم به مانند سیل جاری شد که از بابت سپاسگزاری اش زبان و وجودم همیشه قاصر است .

شاه کلیدهایی که تیم تحقیقاتی ” عالیجناب ذهن” در پی آموزش آن می باشد ، به طور قطع بر چسب ” قیمت و ارزش شما ” را در تمام جنبه های زندگی روز بروز ارتقا خواهد داد ، چرا که قطب نمایی به سوی سلامتی کامل، ثروت نامحدود ، روابط عالی و تمام موهبت هایی است که تا رسیدن به بالاترین برچسب قیمت برای شما با شما همراه خواهد بود .

می بینید که سیستم ذهن ناخودآگاه تو که به غلط به اصطلاح مدرسان قانون جذب اسمش را جهان می گذارند ، در مورد فرکانس و ارتعاش و حالت عاطفی تو به یک شکل و یکسان عمل می کند و بخاطر همین دقیق ترین سیستم موجود در کائنات است .

مجموعه “عالیجناب ذهن”  با بیش از ۱۰ سال پشتوانه مطالعاتی از شاه کلیدهای موفقیت افراد موفق در جهان ، متعهّد است مسیر دستیابی به اهداف و رویاهای شما را فارغ از کوچکی و بزرگی آن ، برای شما تسهیل تر و تسریع تر کند .

ذهن ناخودآگاه تو سیستم نرم افزار قدرتمند توست که فقط فرکانس و حالت عاطفی شما را میفهمد . وقتی به آن فرکانس فراوانی رو بدهید کلید فراوانی ذهن ناخودآگاهتان را روشن میکنید تا مصادیق فراوانی را به سمت زندگی شما هدایت کند ،  اگر فرکانس فقر را بفرستید کلید فقر ذهن ناخودآگاهتان را فعال می کنید تا مصادیق فقر را به سمت زندگی شما جاری کند !

این مجموعه برای فعالسازی این نیروی مسحور کننده و معجزه آفرین به شکلی ساده و آسان برای شما راه اندازی شده است.

با آگاهی، عالیجناب ذهن باشید.

ابراهیم منصوری نخستین مدرس و برگزار کننده دوره های اصول ذهن ناخودآگاه برای اولین بار در جهان با سابقه بیش از ۱۰ سال مطالعه ، تحقیق و پژوهش در مورد عملکرد ذهن ناخودآگاه به عنوان قدرت درونی بشر و ریشه تمام قانون های جذب و راه های موفقیت هستند . ایشان جزو پذیرفته شدگان بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما در سال ۸۵ در رشته ارتباطات و به عنوان پژوهشگر سازمان صدا و سیما می‌باشند .

سوابق مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته بر اساس تنظیم و آماده سازی ذهن و همچنین مشاوره و راهنمایی بیش از هزار نفر در مسیر رشد و آگاهی و موفقیت با نتایج درخشان در طول این مدت برگزاری دوره ها و مشاوره ها را عهده دارند .

فهرست